Skoči na vsebino

Trgovina v trstu, ki bi imel dele za cagivo


franci

Priporočene objave

Naslov pove vse. Kolega rabi nujno do jutri.

Ker je sedaj na morju, jutri se pa vrača, in bi šel čez trst domou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

officina parlotti...

naslova ne vem k sm zgubu vizitko...sam ga itak v trstu vsi poznajo...nej mal vpraša v kšni moto štacuni pa mu bodo povedal kje je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v Officina Parlotti, naslov Via Pietrafferata 8, tel 040 828 555. Je res fajn k majo enga mehanika k zna tekoče Slovensko tko da se je dal vse zment, sam škoda zame, so nehal prodajat Cagive, tko da tud delov niso več mel.

Potem sem šel še na drugo stran ceste kjer je še ena trgovina, ki na pogled deluje kot kakšna moto tuning trgovina, še posebej velik so mel za skuterje, res vsega boga so mel :). Tam se da dobit tud kako malenkost za Cagivo, jst sem kupu lamele za sklopko pa dal 30 evrov, kar se mi zdi super :).

Pol so me pa preusmerel še v eno trgovino

Dolomiti racing

Via Flavia 120

tel: 0039/0408333088

mail: trieste@dolomitiracing.it

www.dolomitiracing.it

Tko med salonom Renaulta pa Škode je umes, je zlo teško falit.

Tle se, da pa vse dobit za cagivo, sicer uradno so zastopnik za Ducati in Suzuki. Dele je treba naročit,ker nimajo veliko na zalogi, sam dobi se pa kot sem že reku vse. Je pa res huda tale trgovina, tolk motorjev še nikol nisem vidu, pa sami hudi :)

Če vam bo kej v pomoč slučajno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!