Skoči na vsebino

Kovček za skuter


protoncek

Priporočene objave

Imam kitajski Zhongyu 50 skuter in zanj uvoznik nima kovčka :angry2:

Pa me zanima, kje sploh te stvari prodajajo ( ali ni v LJ neki skuterland ali podobno?) da bi kupil kar eneg in naredil nosilec...? Ali pa če kdo ve, kje bi to kjlub temu dobil...kot sem na hitro videl, ima Kymco zelo podobno tiste vijake za ptitrditev - mogoče celo paše-- :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam kitajski Zhongyu 50 skuter in zanj uvoznik nima kovčka :angry2:

Pa me zanima, kje sploh te stvari prodajajo ( ali ni v LJ neki skuterland ali podobno?) da bi kupil kar eneg in naredil nosilec...? Ali pa če kdo ve, kje bi to kjlub temu dobil...kot sem na hitro videl, ima Kymco zelo podobno tiste vijake za ptitrditev - mogoče celo paše--  :eek:

Kliči v Maribor v Stupit, ker oni prodajajo oboje (Zhongyu 50 in kovčke) ;) Zateži jim malo, da rabiš nosilce za svoj skuter...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošlji mi PM mi smo uvoznik za omenjeni skuter in v kolikor ni prišel v Slovenijo preko nas (sivi uvoz) mora imeti kovček z nosilcem serijsko montiran gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam kitajski Zhongyu 50 skuter in zanj uvoznik nima kovčka :angry2:

Pa me zanima, kje sploh te stvari prodajajo ( ali ni v LJ neki skuterland ali podobno?) da bi kupil kar eneg in naredil nosilec...? Ali pa če kdo ve, kje bi to kjlub temu dobil...kot sem na hitro videl, ima Kymco zelo podobno tiste vijake za ptitrditev - mogoče celo paše--  :eek:

Kontaktiraj me na PM,imam kovček,ki bi ti odgovarjal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore.

Skuter je bil kupljen pri avtohiši avrelija, posrednik v Ljubljani, ki pa je klical v matično AH in so mu tam rekli da letos kufrov ne bo...

Givi ima kovčke, ne pa tudi nosilce.

Zdaj sem pri skuter&quad kupil kovček za Kymco in sam naredil nekakšne nosilce...upam da bo držalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

:? JAZ BI SI PA NA MOJGA KYMCO GRANDINGA RAD NAMONTIRAL STRANSKE KOVČKE PA NE VEM KAKO NAJ NOSILCE NARDIM? KAJ MENITE?

post-15273-1177418014_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? JAZ BI SI PA NA MOJGA KYMCO GRANDINGA RAD NAMONTIRAL STRANSKE KOVČKE PA NE VEM KAKO NAJ NOSILCE NARDIM? KAJ MENITE?

če ni originala....čaraš :kva2: če ne obvladaš dobiš kakega kolega šlosarja ti naredi za par piv :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ni originala....čaraš :kva2: če ne obvladaš dobiš kakega kolega šlosarja ti naredi za par piv :OK:

Ja saj najbrž bo tko. Upam da bo dobr zgledalo, ker nameravamo poleti it na Pag s še enimi kolegi. Tko lepo počas. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!