Skoči na vsebino

Zoolo-jev Buldog


Priporočene objave

Danes je v NeDelu objavljen članek, ki opisuje Yamaho BT1100 Buldog. Članek ne bi bil sam po sebi vreden objave na Motosvetu, čeprav je napisan v duhovitem slogu, če si ne bi Nedelov novinar novinarske svobode zamislil z naslednjo vrstico:

Za koga:zame, zate, Zoolo ga že ima!

Tudi argumenti za koga ni in zaključek prispevka mi je nekako (tko malo po moško šovinistično) všeč.

Članek je seveda napisal Motosvetovetovec, ki se v prostem času gre tudi novinarja.(Symru, brez zamere)

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber na televiziji (celo tuji), Zoolo v časopisu, kje vse ne srečaš motorsvetovca?

(celonacestiininternetu press)

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brala članek....kul....zaključek he pa na mestu..........motosvet postaja hud lobi ljudje!!!!

stick your nose into a rubber hose

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi -

7. stran v nedelu ima naslov zapelji me. V njej avtorji opisujejo svoje fantazije, futiristicne zelje, konkretne zelje in oh in sploh izrazajo na nekoliko bolj custven nacin svoje dozivljanje sveta. Tu in tam pa celo omenimo kaksne konkretne ljudi.

Seveda pa stran ni namenjena tehnicisticnim opisom in meritvam, ampak bolj pisanju v prostem slogu -- saj ves, v nedeljo ljudje ne pricakujejo nekih strasnih naporov.

Mene zadnja 2 tedna matra buldog, zato se je znasel tam notri.

Upam, da ne bom v sredo v OLP skasiral od Zoolota kaksne okoli kepe ;-) Ce pa bom, bom vedel zakaj ;-)

Se pa opravicujem vsem ducatijevcem! Jaz kreten sem Ducke spravil v isti stavek z vsemi drugimi japonci. .. Lahko vsakemu, ki vozi ducatija, v sredo placam pivo. 8-)

Pa še to: novinarja se grem v delovnem času, v prostem času pa dreaming my dreams.

Pozdrav, Sym

Popravil/a - SymRu dne 31/03/2002 ob 20:43:17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Se pa opravicujem vsem ducatijevcem! Jaz kreten sem Ducke spravil v isti stavek z vsemi drugimi japonci. .. Lahko vsakemu, ki vozi ducatija, v sredo placam pivo. 8-)

Ja, ja, se dobro, da sem te opozoril

Ducati - "visokoturazna prdulja" haha

No, naj povem, da je SymRu dobil URLje z zvoki ducatijev in kmalu je sledilo vprasanje o cenah monstra

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja, ja, se dobro, da sem te opozoril

Ducati - "visokoturazna prdulja" haha

No, naj povem, da je SymRu dobil URLje z zvoki ducatijev in kmalu je sledilo vprasanje o cenah monstra

Hey, YoYo -

get down to Earth! Saj tolk neumen pa nisem. Sam mal prehitro tipkam clanke (beri: v petek popoldan, ko se ze mudi domov).

Zvokov sploh nisem poslusal (poznam zvok ducatija, H-V-A-L-A), za ceno sem vprasal informativno.

Se vedno hocem bt1100. ;-)

Just for the record

Pozdrav, Sym

Popravil/a - SymRu dne 31/03/2002 ob 20:59:51

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Se pa opravicujem vsem ducatijevcem! Jaz kreten sem Ducke spravil v isti stavek z vsemi drugimi japonci. .. Lahko vsakemu, ki vozi ducatija, v sredo placam pivo. 8-)

Pozdrav, Sym

Sprejmem pivo v sredo .

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Se pa opravicujem vsem ducatijevcem! Jaz kreten sem Ducke spravil v isti stavek z vsemi drugimi japonci. .. Lahko vsakemu, ki vozi ducatija, v sredo placam pivo. 8-)

Pozdrav, Sym

Sprejmem pivo v sredo .

Pijem Heineken...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jej jej... a zato Zoolo danes (in verjetno se nekaj naslednjih dni) s sabo nosi Nedelo... ... aaaaaaaaaaaaa

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Se pa opravicujem vsem ducatijevcem! Jaz kreten sem Ducke spravil v isti stavek z vsemi drugimi japonci. .. Lahko vsakemu, ki vozi ducatija, v sredo placam pivo. 8-)

... ma zakaj nimam Dukatija... pa bi za pivo dobila... (ojej a sem prav napisala Dukati?)

Ma ni panike spljoh... YAMAHA JE ZAKON!!!

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

get down to Earth! Saj tolk neumen pa nisem. Sam mal prehitro tipkam clanke (beri: v petek popoldan, ko se ze mudi domov).

C c c, kake lapsuse si privoscijo dandanasnji novinarji

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pijem Heineken...

Hmmm ko sem jaz to poskusil je vse prevec na union spominjal ... Je pa guinness zakon.

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jej jej... a zato Zoolo danes (in verjetno se nekaj naslednjih dni) s sabo nosi Nedelo... ... aaaaaaaaaaaaa

A res? Hehe, Zoolo egotripa

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A res? Hehe, Zoolo egotripa

--

Andraz, cyc

Andraz,

a ti to kar malo tko, da nabijes counter svojih postov? ;-)

BTW: men se s temle postom tut za 1 zveca stevilo ;-)

Pozdrav, Sym

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lojzi -

Pa še to: novinarja se grem v delovnem času, v prostem času pa dreaming my dreams.

Pozdrav, Sym

Jaz to vem, samo nisem hotel napisat javno.

Ja Tejka, tudi to sem med vrsticami hotel napisati, definitivno postajamo močnejši, in to je dobro, a ne?

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Lojzi -

Pa še to: novinarja se grem v delovnem času, v prostem času pa dreaming my dreams.

Pozdrav, Sym

Jaz to vem, samo nisem hotel napisat javno.

Hehe lojzi, malo nerodno si se zgleda izrazil, sem se cudil zakaj si to napisal, ker sem razumel kot bodico ... da SymRu od casa do casa kaj spaca za v cajtng, pa zgleda nisi mislil tega rect

quote:

Ja Tejka, tudi to sem med vrsticami hotel napisati, definitivno postajamo močnejši, in to je dobro, a ne?

Prestizni klub, ni kaj

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne, Cyc tega, nabiranja zveszic, sploh ne dela

Res? Od kje je pa to zdaj notri padlo?

quote:

(poglejvdamskipeskovnik press)

(grempogledatvdamskipeskovnikpress)

--

Andraz, cyc

Popravil/a - cyc dne 01/04/2002 ob 10:53:38

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Andraz,

a ti to kar malo tko, da nabijes counter svojih postov? ;-)

BTW: men se s temle postom tut za 1 zveca stevilo ;-)

Aha, ze vidim od kje Brrrmu ideja!

Ah SymRu ... saj ni problem, imamo kasto z metlami

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ah SymRu ... saj ni problem, imamo kasto z metlami

Ti bom dal jaz kasto z metlami... Se norca se bos delal?! Brisemo vse poste, pa je....

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ah SymRu ... saj ni problem, imamo kasto z metlami

Ti bom dal jaz kasto z metlami... Se norca se bos delal?! Brisemo vse poste, pa je....

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Gregs, ti sam "Metlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"!!!

@ SymRu: ThanX!

@ Vragec: Yamaha ItaQ (Duc.... kaj že naprej pride ?! halo?!)

@ Vsi: Tako se pa ne nabira postov! (odovorilnatribrezpenevenempress)

@ Cyc: Egotrip, ena boljših drog LOL!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:... sem Ducke spravil v isti stavek z vsemi drugimi japonci.

Sym

ajajaj, kako se lahko tako grdo "zatipkas"? ... hudoooooo ... boliiii ... zame kar dve pijaci!!!

clanek? kjut ... veselim se prihodnjih, mislim, da bodo vedno boljsi!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ajajaj, kako se lahko tako grdo "zatipkas"? ... hudoooooo ... boliiii ... zame kar dve pijaci!!!

clanek? kjut ... veselim se prihodnjih, mislim, da bodo vedno boljsi!

Perla - okej, dobiš dva italjančka

Česa se veseliš naprej? Saj niso vedno motorji - enkrat so žajfe iz Lusha, drugič blazine za na morje, tretjič recaro pisarniški fotelji ;-) Je pa res, da me tu in tam blazno zanese na bencinske teme. ...

Well - dva italjančka for you then - bo še ceneje, kot velik pir za hotschkota in druge. RAzen, ce se kar na italjancke specializiramo vsi, pol bo pa kriza - na racunu 96 pirov PRESS ;-)

Pozdrav, Sym

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Well - dva italjančka for you then - bo še ceneje, kot velik pir za hotschkota in druge. RAzen, ce se kar na italjancke specializiramo vsi, pol bo pa kriza - na racunu 96 pirov PRESS ;-)

Pozdrav, Sym

V imenu vseh (tudi unih, ki nimamo DuKatija), DA NE BOS SLUCAJNO POZABIL PRITI!!!

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!