Skoči na vsebino

Zoolo-jev Buldog


Priporočene objave

quote:

V imenu vseh (tudi unih, ki nimamo DuKatija), DA NE BOS SLUCAJNO POZABIL PRITI!!!

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Viragica - če ti vsaj tokrat obljubiš, da boš pridna (good), bom jaz zagotovo prišel ;-)

Sicer pa - I'll be there arround 21h. Ob 20.50 moram na Lj štacjonu še nekaj pobrati (jaz kreten pozabil ene fuuuul pomembne ključe v Lenartu, pa je avtobus najboljša pošta PRESS)

A bomo pol italjančke sekali?! (Simon je 6 mesecev živel na gorenjskem PRESS)

Pozdrav, Sym

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A bomo pol italjančke sekali?! (Simon je 6 mesecev živel na gorenjskem PRESS)

Pozdrav, Sym

Ne ne ne, kar za tavelikoUnionsko boš dal ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Viragica - če ti vsaj tokrat obljubiš, da boš pridna (good), bom jaz zagotovo prišel ;-)

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ehh, kaj pa če vsaj uveljavim veto in vsa zvijam roke z Laškim?

Pozdrav, Sym

Mi smo rekli pivo!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mi smo rekli pivo!

Lojzi ma vas rad

Lojzi a ti maš tudi Ducatija zdej, da si si pivo prislužil ?

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lojzi a ti maš tudi Ducatija zdej, da si si pivo prislužil ?

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Itak zgleda, kot da bom moral crossover pocastit ;-)

Ves kako ... ce kdo ne bo hotel laskega pit, se ostali ne bomo prav nic sekiral (nic ne bo ostalo press)!

quote:

jebiga - članstvo nekaj stane Sam 50 postov pa še dolgo ne bom imel (saj, če bi bil jaz cyc-, bi v 2 dneh nasul članarino v forum PRESS).

Zmota, ce mislis da sem 50 postov nabral prej ko v enem tednu ... vsaj en mesec je trajalo, raje dva ... in vsaj toliko casa tudi naslednje zvezdice se ne bo

@vragec: SymRu ne bo pozabil priti, ker ga bom jaz na zelo ucinkovit nacin spomnil

@SymRu: tole tvoje tihozitje ... ni fer! Dela me se bolj lacnega v sluzbi

--

Andraz, cyc

Popravil/a - cyc dne 03/04/2002 ob 16:34:10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
Se pa opravicujem vsem ducatijevcem! Jaz kreten sem Ducke spravil v isti stavek z vsemi drugimi japonci. .. Lahko vsakemu, ki vozi ducatija, v sredo placam pivo. 8-)

Hehe - ker imam ravno rojstni dan, sem se spomnil najbolj butaste neumnosti, ki sem jo na temelju nevednosti prijavil v minulem letu :)

Priznam, mi je še vedno nerodno vsakič, ko stopim v OLP ali se prijavim na CHAT/FORU; :wink: :wink:

Ampak tist bulldog me še vedno matra, priznam... hmmmm... a nimajo enga v HMC-ju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!