Skoči na vsebino

Kačje ride-fight


Thundercat

Priporočene objave

:blink: kaj sem jst reku.....oz. to je reku kađiva in dvomim da je mislil realne možnosti ribnule mašine kvečjemu škodoželjno "željo"....

nimam še dovoljenja za nošnjo...moram plačat članarino športnemu strelskemu društvu in se udeležit tekmovanja da mi ga občina izda...gorje da daleč ni ta dan....

tega se tvoj tip očitno ne zaveda, da tako primitivno reagira....

Svinjsko bi bilo če bi napadel tam enga možička, ki bi sam stal in opzoval naravo...tako vas je bil pa cel bataljon in da ne bi večkrat ponavljal (in še vedno ne vem v katerem delu je bil to napad)....je povedal vsem hkrati kar vam gre...če je pa tebi to grožnja in napad...potem je s to državo, da izdaja orožne liste kar vsakemu, ki se svoje sence boji, res nekaj hud narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je povedal vsem hkrati kar vam gre...

in kaj nam gre...tistim ki sedimo ob cesti/javni cesti.....smo kriminalci....kršimo zakon, smo nemoralni, nečastni, pokvarjeni, vredni zmerjanja ljubljanskega motorista, ki nima jajc se ustavit in povedat motoristu, ki naj bi ga ogrožal, da je ravnal narobe?

razjasni me, v katero kategorijo spadam če sedim ob cesti in svoje trditve argumentiraj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HALOOOO FOLK!!!!!!!

...zdej smo pa že zlo off-topic :nono: :nono: ....

..bom kr eno temo še odpru v kr´neki...pa se tm kregajte naprej :OK: ...no kregajmo :P

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je povedal vsem hkrati kar vam gre...

Čaki mal kaj pa je narobe če jaz pridem na ride zato da mal s kolegi pokramljam in začne en tip kr pizdit .Lina glej nisem tip ki bi se kregal, sam če vama gremo tako na živce se rid enostavno izognita in stvar bo rešena. :love1:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Una rdeča črta, a ne? Pa enosmerna je.

res je...po njej lahko pelješ le v smeri proti postojni.....drugače je enosmerna...vendar se da ride obvozit po več poteh(unec,strmca).....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj nam gre...tistim ki sedimo ob cesti/javni cesti.....smo kriminalci....kršimo zakon, smo nemoralni, nečastni, pokvarjeni, vredni zmerjanja ljubljanskega motorista, ki nima jajc se ustavit in povedat motoristu, ki naj bi ga ogrožal, da je ravnal narobe?

Pozabu si pozerje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo dejte tuki nadaljevat naprej,...pa prosim moderatorje da iz tiste teme vse "nepotrebno" sem prestavijo,...da bomo tuki lahko naprej nabijal :D ...

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HALOOOO FOLK!!!!!!!

...zdej smo pa že zlo off-topic :nono:  :nono: ....

..bom kr eno temo še odpru v kr´neki...pa se tm kregajte naprej :OK: ...no kregajmo :P

lp cagiva B)

:nono: je vse na račun rid :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je, ker sistem je tak: ,,dovoljeno je vse kar ni izrecno prepovedano,,....

Lahko se pa še napej sprenevedamo...kako nedolžno je posedanje in namenjeno izključno opazovanju narave.....vsi vemo, da ni to glih čist tko...loh pa bluzimo o dobrih namenih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte prosim končajte to kreganje no :angry:

Lina če pa je vaju res kdo tako oviral pri vožnji bi lahko napizdila njega ne pa še vse ostale med katerimi je bilo veliko takih ki pridejo na ride samo zaradi družbe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliko takih ki pridejo na ride samo zaradi družbe

Vsak izgovor je dober :D

Uf mi je tole u iber zabavno. :) Še najbolj pa zato, ker nimam nič zraven. Nisem ridaš, ne pozer, samo občasni wannabe rejser.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo cagiva!zdej pa pol teme kačje ride pobrisat,tuki se bomo pa trli.

jst pravm:

KAČJE RIDE SO BREZVEZE,VSI STE BUTLI K TM VISITE IN ONEMOGOČATE DA BI SE PELOU ČEZ BREZ DA BI ME GLEDAL,MEN JE PA FUL NERODN! :angry:

:fredy: :fredy: :fredy: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAČJE RIDE SO BREZVEZE,VSI STE BUTLI K TM VISITE IN ONEMOGOČATE DA BI SE PELOU ČEZ BREZ DA BI ME GLEDAL,MEN JE PA FUL NERODN! :angry:

:fredy:  :fredy:  :fredy:  :fredy:

Srce si mi strl :cry: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak mene tiste zalivke sploh ne motijo,mogoč zarad mitask al kva? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Don't talk just kiss

We're beyond words and sound

Don't talk just kiss

Let your tongue fool around

Je imel Desni Fred kar prav :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!