Skoči na vsebino

Kačje ride-fight


Thundercat

Priporočene objave

tako da klobas o tem da so vam ride všeč ker je lepa cesta ne prodajajte, ker jih ne bo nihce kupil.... <_< družite pa se lahko z enakim guštom tudi na kakem drugem voglu, placu, ki je manj prometen in manj sporen...

zame tudi ni cesta lepa.... ampak tako, kot se v Lj dobivate na 3m... pa kolikor se jaz spomin, je bil tam tudi problem (pritožbe prebivalcev) in ste premaknili mesto srečanja na metelkovo.... pa ni to šlo - a ne.... šli ste nazaj na 3m... ker smo se vsi navadli tistega mesta in nam je tam lepo..... tako se mi dobimo na ridah.... ker smo se navadli tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ker se obstoju takih grupisanj na določenih punktih ne da izogniti....bi lahko vsa ta vele motoskupnost imela nek kodex lepega obnasanja in vedenja ter nekaj uvidevnosti, ki bi jo pokazala do traspasserejv.......

a se tako utopična ideja lahko združi z temo o poštenih politikih :slap:

PS: nevem zakaj so ride problem, na MB rondoju ni bilo panike - no razen nekaj izletov in pa kakega prestrašenega avtomobilista :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če temu ne bi bilo tako in bi se vozili zgolj zato ker jim je vsec cesta bi se zagotovo vozili drugje.....kajti ride so:

nevarne zaradi slabe preglednosti, peska na cesti, so brez izletnih con (o ne :doze: ..celo prepad je darilnem paketu :) ), asfalt je poflikan z bitumnom v maloro..pa še kaj bi se našlo...

tako da klobas o tem da so vam ride všeč ker je lepa cesta ne prodajajte, ker jih ne bo nihce kupil....

...ja zgleda sem jz čudne sorte tič.. :P ...ride so mi kot cesta kr všeč,...zalivke me še niso zmotile,peska sem navajen,če ga je preveč takoj neham in se usedem na klopco,asfalt tud drži do določene meje,...ovinki so mal nepregledni se strinjam,izletnih con ni,...sam če voziš s pametjo (že večkrat sem povedal,da na ridah NIKOLI ne vozim na polno kot nekateri,ampak zmer z velik rezerve,ker se zavedam nevarnosti padca tm .) ..) je še zmer več možnosti,da te kdo drug nabaše in ne da npr. jz koga .) ...

...sicer pa tko kot si rekla,to je del moto-scene pri nas na nek način se strinjam,...in marsikdo se hodi gor dokazovat,kaj on zna...pa da je car,pa ne vem kaj vse še,...pa naj se....komur pa to ni všeč naj se pa sprijazni s tem,...mal strpnosti mormo imet...kva pa bi blo če bi se vsi pizdil na vse v tej državi al pa na svetu...ja po moje se pobijemo ....

...vsakmu svoj veselje jz pravim... .)

lp cagiva B)

P.S. pa še neki,zakva pol noben od vas tega moraliziranja noče v obraz povedat v živo,...al men al pa komu drugmu k se vozimo tm...zato k raj tuki na forumu nabijate....svašta!!!...jz bi čist mirno sprejel tak pogovor al pa posvet :afro1: ....nobenmu ne zamerim to da ma proti ridam kej,ker vas zastopim....vi pa tud "nas" probejte :yea1:

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame tudi ni cesta lepa.... ampak tako, kot se v Lj dobivate na 3m... pa kolikor se jaz spomin, je bil tam tudi problem (pritožbe prebivalcev) in ste premaknili mesto srečanja na metelkovo.... pa ni to šlo - a ne.... šli ste nazaj na 3m... ker smo se vsi navadli tistega mesta in nam je tam lepo..... tako se mi dobimo na ridah.... ker smo se navadli tam

Kdo se ob sredah dobiva na 3M?...a ja vi iz Rid. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se ob sredah dobiva na 3M?...a ja vi iz Rid. :doze:

Ja, ne boš verjela.... ampak ob sredah se najprej vsi, ki imamo namen na 3m, dobimo na ridah in potem skupaj odrinemo v lj......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. pa še neki,zakva pol noben od vas  tega moraliziranja noče v obraz povedat v živo,...al men al pa komu drugmu k se vozimo tm...zato k  raj tuki na forumu nabijate....svašta!!!...jz bi čist mirno sprejel tak pogovor al pa posvet :afro1: ....nobenmu ne zamerim to da ma proti ridam kej,ker vas zastopim....vi pa tud "nas" probejte :yea1:

ZA PC- JEM V UDOBNEM FOTELJU JE MANJ STRESNO ! Podajanje argumentov se kaj hitro sprevrže v prepir! Saj vidiš na forumu kk je!

Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč grem jz pod tuš....mrzu mrzu....tuš!!! :OK: :OK: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče ni nikogar ,,skurcal,,...bilo je vprašanje: kaj to tok gledate?... :blink: Kva je tok zanimiv?

komu ti prodajaš neresnice :nono: ...a ti dejansko trdiš da nas ni vse v srbo-hrvaščini z ljubljanskim narečjem preklel.....dej da ne boš izpadla še večji idiot ko bo to na filmu prikazano vsaj priznej da je rekel še marsikaj drugega kot samo :"kva tol gledate"!

to je tudi osrčje problema...da te ljubljanski motorist ob peljanju mimo prekolne zaradi gledanja....mene nebi motlo če bi rekel:" ej fantje kaj pa gledate"!...bi mu pač povedal...sam zadeva ni tako se odvila in ti to dobro veš.....

A bo kej s posnetkom...al ne?

:doze:

počaki...sem ti rekel, da maš srečo, da nisem mel digitalca s sabo ker bi ta posnetek diskreditiral tvojo nedolžno zgodbo in prikazal tvojega izbranca v slabi luči....ko bi vsaj imela toliko časti, da bi tukaj povedala, da so bile izrečene tudi druge besede, da ne bodo ljudje mislili da lažem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame tudi ni cesta lepa.... ampak tako, kot se v Lj dobivate na 3m... pa kolikor se jaz spomin, je bil tam tudi problem (pritožbe prebivalcev) in ste premaknili mesto srečanja na metelkovo.... pa ni to šlo - a ne.... šli ste nazaj na 3m... ker smo se vsi navadli tistega mesta in nam je tam lepo..... tako se mi dobimo na ridah.... ker smo se navadli tam

MI ne hodimo nikamor.....da ne bo pomote :doze:

a se tako utopična ideja lahko združi z temo o poštenih politikih  :slap:

PS: nevem zakaj so ride problem, na MB rondoju ni bilo panike - no razen nekaj izletov in pa kakega prestrašenega avtomobilista  :grim

problematične so zato ker se tisti ki se gori zbirajo pač očitno ne znajo obnašat ....

Ja, ne boš verjela.... ampak ob sredah se najprej vsi, ki imamo namen na 3m, dobimo na ridah in potem skupaj odrinemo v lj......

se pravi da so v bistvu uni z rid in uni s 3m eni in isti :blink:

pa še neki,zakva pol noben od vas tega moraliziranja noče v obraz povedat v živo,...al men al pa komu drugmu k se vozimo tm...zato k raj tuki na forumu nabijate....svašta!!!...jz bi čist mirno sprejel tak pogovor al pa posvet

ni blema....samo potem bo kdo zlezel skupaj in to ne bom jest <_< ....sploh pa..zadnjic vam je na ridah nekdo povedal v obraz pa ste zaceli cvilit.... :doze:

in ne moraliziramo....to da se po cesti kjer se odvija ogromno moto-tranzita ne upošteva nekih pravil obnašanja bo prineslo samo sranje....in ce se bo kdo zaletel v kakega temperamentnega dečka kot je linin fant...

sploh pa ne vem zakaj se gorenjci ne dobivate na jezerskem :doze: ...je blizje..pa se gornje jezersko ma lepšo cesto.....ali pa vsaj tok sfukano kot so ride.....se boste domače počutli.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh pa ne vem zakaj se gorenjci ne dobivate na jezerskem :doze: ...je blizje..pa se gornje jezersko ma lepšo cesto.....ali pa vsaj tok sfukano kot so ride.....se boste domače počutli.... :doze:

....ahh Jezersko,...tolk zjebanga asfalta daleč naokoli ni... :BUA: ...senca je,...kamni sred ceste...kaj nj tm počnem pol...pa še klopc ni ob cesti :lol1: :lol1: ...

jah tko je to,...jz mam motor za vozt in vozim se lahko kjer hočem kolikor hočem in kadar hočem,...dokler me kazensko ne začnejo preganjat al pa se bognedaj ne stresem ali me kdo drug se bom vozil...

...s tem zaključujem pisanje v tej temi...

sej bi napisal en pregovor,pa ne upam :xx: :D :D

lp cagiva B)

se vi9dmo na ridah če se srečamo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor pa ne vem zakaj se počutite tako ogrožene.....konec koncev je blo bolj ali manj izrečenih samo par opozoril, da se obnašajte cesti primerno.....tisti ki pač vozite tisti trenutek na njej istočasno kot nekdo, ki se samo "pelje skozi"...če tega niste sposobni pa.....moje sožalje :004

na cesti s toliko tranzita se pač ne moreš igrat blesavih igric med prometom....a je to tako težko dojemat al bo treba prit gor in povedat z VELIKIMI ČRKAMI da boste razumeli kaj vam želijo sogovorniki dopovedat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjic vam je na ridah nekdo povedal v obraz pa ste zaceli cvilit.... :doze:

obrazloži to prosim....

draga mateja....zaradi mene lahko nabijaš in moraliziraš in nanovo postavljaš kodeks obnašanja....ko se ti bo zgodilo da bo mimoidoči motorist(kjerkoli v sloveniji) nate kričal s fužinskimi kletvicami brez kakega posebnega razloga boš doumela da je najprej treba spoštovati kodeks obnašanja civiliziranih ljudi....

a bom jaz na vse peščce ob ulici kričal in ji klel če me je pred 10 minutami avto izsilil.... :blink:

kam pelje tako obnašanje....a se zavedate ključne stvari tukaj....10 motoristov se zbere ob cesti in 100 motoristom iz Slovenije gre to v nos in poskušajo neke teorije zakaj se zbirajo postavljat.....1 izmed teh 100-ih pa ob mimo-vožnji kriči in uporablja fužinsko narečje...

zakaj bi kaj takega kot motorist; državljan demokratične republike; človek; trpel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI ne hodimo nikamor.....da ne bo pomote :doze:

se pravi da so v bistvu uni z rid in uni s 3m eni in isti :blink:

Morda ti ne hodiš nikamor....in ne, uni z rid in uni s 3m niso isti....mi jih pridemo samo obiskali in poklepetati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je, ker sistem je tak: ,,dovoljeno je vse kar ni izrecno prepovedano,,....

Lahko se pa še napej sprenevedamo...kako nedolžno je posedanje in namenjeno izključno opazovanju narave.....vsi vemo, da ni to glih čist tko...loh pa bluzimo o dobrih namenih...

dobri nameni:

- nadomestitev pijančevanja s polaganjem ovinkov

- izboljšanje podobe motoristov v očeh javnosti

- zmanjšanje števila džankijev tako, da jih navdušijo za motorizem

- povečanje prodaje melon

- povečanje prodaje metel (opcija: enga ribnčana ke gor, da bo suho robo prodaju)

...

..

.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda ti ne hodiš nikamor....in ne, uni z rid in uni s 3m niso isti....mi jih pridemo samo obiskali in poklepetati

ja ne vem..ti si uporabila neko posploševanje z "VI na 3m".... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI ne hodimo nikamor.....da ne bo pomote :doze:

problematične so zato ker se tisti ki se gori zbirajo pač očitno ne znajo obnašat ....

sploh pa ne vem zakaj se gorenjci ne dobivate na jezerskem :doze: ...je blizje..pa se gornje jezersko ma lepšo cesto.....ali pa vsaj tok sfukano kot so ride.....se boste domače počutli.... :doze:

Tle bi bil pa tud problem (saj tole ni po Fužinsko ANE ANE)- hvala bogu, da ni nov asfalt (sfukan u nulo, razen spodnji del skozi Potoče), ker bi na ridah padel %Gorenjcev. Imeli bi pa Jezerske ride. Spomnimo se - tudi na tej cesti so se pobijali motoristi, padali v Kokro itd... Sam zbiral se niso nikol na kakšnem ovivnku! Sam gor u gostiln na kavi.... :grim :grim

PS- :topic: hčerka (Katja) pravi da naj nalimam še enga smeškota kr tko brez veze - :fight2: Nimam pojma zakaj je izbrala FIGHTERJA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postojnske pozerje ... ;)

zelo se motiš(nič novega)...ampak postojnski pozer sem samo jaz...ostali so iz drugih mest/občin....

a nisi ti na ridah neko pizdarijo naredil z motorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte prosim končajte to kreganje no :angry:

Lina če pa je vaju res kdo tako oviral pri vožnji bi lahko napizdila njega ne pa še  vse ostale med katerimi je bilo veliko takih ki pridejo na ride samo zaradi družbe

sj je napisala, da je tip potem ustavil in zapeljal k vam v skupinico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je...po njej lahko pelješ le v smeri proti postojni.....drugače je enosmerna...vendar se da ride obvozit po več poteh(unec,strmca).....

in zdaj se bo vsak, ki mi bodo dokurčili kaki nevarni manevri tam gori, izogibal in obvozil po drugih poteh? a vam še zagradimo tisto cesto, pa vstopnce prodajat začnemo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obrazloži to prosim....

draga mateja....zaradi mene lahko nabijaš in moraliziraš in nanovo postavljaš kodeks obnašanja....ko se ti bo zgodilo da bo mimoidoči motorist(kjerkoli v sloveniji) nate kričal s fužinskimi kletvicami brez kakega posebnega razloga boš doumela da je najprej treba spoštovati kodeks obnašanja civiliziranih ljudi....

a bom jaz na vse peščce ob ulici kričal in ji klel če me je pred 10 minutami avto izsilil.... :blink:

kam pelje tako obnašanje....a se zavedate ključne stvari tukaj....10 motoristov se zbere ob cesti in 100 motoristom iz Slovenije gre to v nos in poskušajo neke teorije zakaj se zbirajo postavljat.....1 izmed teh 100-ih pa ob mimo-vožnji kriči in uporablja fužinsko narečje...

zakaj bi kaj takega kot motorist; državljan demokratične republike; človek; trpel....

aha ..a zdej pa moraliziram?

a je blo tko al ni blo tko?

a je neko nekoga napizdil potem je pa nekdo rekel da se nihce ne upa nic povedat nikomur v obraz?

A JE BLO TKO?

in jest nisem nikjer rekla da je napizdevanje ok..tko da BERI kaj pišem... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ne klobasaj o fužinskem narečju...kaj ma to veze v kakem narečju vas je poslal v kurac.... :blink:

a če bi ti reku: " Ma idi f pizdo materino!" bi blo pa kul? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A JE BLO TKO?

bilo je tako da se je omenjeni ljubljanski tip peljal na motorju 28 km/h z dvignjenim vizirjem in vpil na ljudi ob cesti...če ti to šteješ kot pogovor oz izražanje mnenja v obraz potem ne vem kam sodiš...ko bo nekdo tekel mimo mene in mi rekej da sem mona je to zame ena navadna pička...če bi se ustavil in začel pametno civilizirano debato(kakršna poskušamo imeti tukaj) bi se o tem danes drugače pogovarjali...

"hit and run" izražanje mnenja ni ravno v mojem opisu dialoga.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!