Skoči na vsebino

Kačje ride-fight


Thundercat

Priporočene objave

vsakic ko sem se peljal preko nikjer nobenega. tukaj pa berem o "srecanjih" in "zuru". :unsure:  :photo:

jep, true ... no, sej mi ga tut ful žuramo, ko se dobimo v ljubljani na kepico sladoleda al pa na kako drinko ... to je "ful moto žur" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je tako da se je omenjeni ljubljanski tip peljal na motorju 28 km/h z dvignjenim vizirjem in vpil na ljudi ob cesti...če ti to šteješ kot pogovor oz izražanje mnenja v obraz potem ne vem kam sodiš...ko bo nekdo tekel mimo mene in mi rekej da sem mona je to zame ena navadna pička...če bi se ustavil in začel pametno civilizirano debato(kakršna poskušamo imeti tukaj) bi se o tem danes drugače pogovarjali...

"hit and run" izražanje mnenja ni ravno v mojem opisu dialoga.....

mislim? a so vas ucili brat v soli al ne? al ste sam slikce gledal? :eek:

moja bebata se ne navezuje na to a je blo tisto preklinjanje al karkoli je ze blo na mestu....in ja to je zame izražanje mnenja...očitno jasno je da mu ni blo všeč da je blo tako kot je bilo....al je blo to težko pogruntat?

NI čudno da je lina tko popizdila po vsaki debati s teboj...

mah pozabi,.....pojdi ploskat na ride... :004

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory lina..... vprašanje ni slišal samo eden sam..... slišali smo tudi drugi.... in ti si sploh gledala na cesto, tako da sploh ne veš kam je tvoj kričal oziroma komu in koliko nas je bilo tam....

In glede na to, da ne marata, da vaju kdo gleda oziroma vaju moti, da smo ostali na ridah.... zakaj potem zbujata pozornost s takimi izjavami..... ne vem če sta ali nista hotela vidva pozornost.... sta je v nedeljo sigurno dobila

pa sej je TC lepo reku "nič, nič ne gledamo..." ... si bom tut jst pršu kdaj tko učke spočit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej je TC lepo reku "nič, nič ne gledamo..." ... si bom tut jst pršu kdaj tko učke spočit :)

tudi tukaj se motiš.... on ni prav nič rekel :grrr .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame tudi ni cesta lepa.... ampak tako, kot se v Lj dobivate na 3m... pa kolikor se jaz spomin, je bil tam tudi problem (pritožbe prebivalcev) in ste premaknili mesto srečanja na metelkovo.... pa ni to šlo - a ne.... šli ste nazaj na 3m... ker smo se vsi navadli tistega mesta in nam je tam lepo..... tako se mi dobimo na ridah.... ker smo se navadli tam

hehe, me baš zanima, ali je na 3M več Gorenjcev in Primorcev ter okoliških, kot pa tistih, ki bivajo v Ljubljani ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah pozabi,.....pojdi ploskat na ride... :004

ok...bom...ti pa ploskaj svojmu tipu, ki pride na ride, zloži motor in potem v temi namenjeni ridam modruje, da ride niso dirkališče....in da je vožnja tam nevarna in oh in sploh....

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, me baš zanima, ali je na 3M več Gorenjcev in Primorcev ter okoliških, kot pa tistih, ki bivajo v Ljubljani ... ;)

a ti želiš povedat da je 3m domena štajercev, dolenjcev, primorcev in gorencev.... :hmm:

zanimivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vi definitivno niste normalni. :doze: A je res tak dolgčas, da ste ste se tukaj zataknili?!

Ponavljajte si stavek: Brigal se bom samo zase in za svojo varnost in bom tako največ naredil za vse! Mogoče bo pomagalo. :glare:

Alla :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ne boš verjela.... ampak ob sredah se najprej vsi, ki imamo namen na 3m, dobimo na ridah in potem skupaj odrinemo v lj......

Lep običaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...bom...ti pa ploskaj svojmu tipu, ki pride na ride, zloži motor in potem v temi namenjeni ridam modruje, da ride niso dirkališče....in da je vožnja tam nevarna in oh in sploh....

:004

a si rahlo primitiven?

si a ne ...čestitam :winkiss:

a lahko zdej jest lahko na dan privlečem kontro o tvoji mami :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko zdej jest lahko na dan privlečem kontro o tvoji mami :hmm:

lahko...ko bo javno obsojala nekaj kar sama počne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko...ko bo javno obsojala nekaj kar sama počne....

TC kva se sploh ukvarjaš z takimi osli....

Za unga buteljna(ki je kričal) ti je pa itak lahk jasno da je mal mim.......glih tako kot njegova baba..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo se motiš(nič novega)...ampak postojnski pozer sem samo jaz...ostali so iz drugih mest/občin....

a nisi ti na ridah neko pizdarijo naredil z motorjem?

ja, zapelu sm na olupek od lubenice na izteku gornje ravnice in mi je potem spodrsnilo, ker ovinek ni bil pomeden ... samo me žal ni nihče videl, nihče posnel, nihče ploskal, ... pobral me je pa kolega, ki je pripelja lpar sto metrov za mano ... bi prosil, če lahko organizirate tam snemanje ovinkov, da bi se lahko drugič videl, kaj sem naredil narobe pri vstopu v ovinek, da me je zabrisalo čes in da sem malce poškodoval ograjo ...

prosim-hvala-najlepše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko...ko bo javno obsojala nekaj kar sama počne....

dragi tc......mislim da dejanja dotične osebe nimajo veze z najino debato...in da je to da si ga privlekel v debato primitivno...

če zelis lahko argumetn serviras njemu..meni ne ...ker jest nisem visela na njegovi ročki za gas....

evo...in kako za vraga naj nekdo civilizirano debatira s teboj... pa ja..able blable..blah blah.....

mislim da sem svoje povedala in da ti s svojim cviljenjem in degenskimi argumenti ki sploh nimajo veze z najino debato ne boš spodkopal tega....slikanica je pa v delu...

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda ti ne hodiš nikamor....in ne, uni z rid in uni s 3m niso isti....mi jih pridemo samo obiskali in poklepetati

izmenjava praporov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je tako da se je omenjeni ljubljanski tip peljal na motorju 28 km/h z dvignjenim vizirjem in vpil na ljudi ob cesti...če ti to šteješ kot pogovor oz izražanje mnenja v obraz potem ne vem kam sodiš...ko bo nekdo tekel mimo mene in mi rekej da sem mona je to zame ena navadna pička...če bi se ustavil in začel pametno civilizirano debato(kakršna poskušamo imeti tukaj) bi se o tem danes drugače pogovarjali...

"hit and run" izražanje mnenja ni ravno v mojem opisu dialoga.....

vse ostaja pri poskusih.

PS: ni ljubljanski tip. ;) ... je doma dost bliže teb, kot si misliš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah pozabi,.....pojdi ploskat na ride... :004

evo...in kako za vraga naj nekdo civilizirano debatira s teboj... pa ja..able blable..blah blah.....

korak čez civilizirano debato si prestopila ti prva z zgoraj citirano objavo....

ja, zapelu sm na olupek od lubenice na izteku gornje ravnice in mi je potem spodrsnilo, ker ovinek ni bil pomeden ...

a maš ti tudi probleme s tem, da priznaš, da si prekoračil svoje sposobnosti in si le sam kriv za svoj padec....al mora vedno biti nekdo drug kriv....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprou s pireli pilot gre pa še hitrejš čez ovink,ampak so pa mitaske cnej,toj pa res :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"hit and run" izražanje mnenja ni ravno v mojem opisu dialoga.....

Vsa reakcija/odgovor je bil ...,,nič,,...

(In kakšen ,,hit,,...a maš ti res preganjavico?)

bi mu nazaj povedal svoje...pa nisi...al bi morala parkirat in počakat, da tribuna stakne glave in si domisili kako naprej....konckoncev pa je bilo bolj retorično vprašanje in čakat odgovor .....no ja kakor kdo

In TC glede kletvic in tvoje ,,užaljenosti,, mi pade na misel Baudelaire in njegov odziv na kritiko nekega ,,meščanskega,, časopisa, da piše umazane in nespodobne stvari:

,, Meščanstvo me spominja na Luiso-cipo za pet frankov. Ko sem jo peljal v Louvre si je zatiskala oči pred golimi kipi in spraševala ,,le kako morajo rastavljati take nečednosti,,?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

korak čez civilizirano debato si prestopila ti prva z zgoraj citirano objavo....

a maš ti tudi probleme s tem, da priznaš, da si prekoračil svoje sposobnosti in si le sam kriv za svoj padec....al mora vedno biti nekdo drug kriv....

lej , krivci za moj padec:

- hočko, ki mi je motor posodil

- firma, ki je motor izdelala

- Planina, ker ima tam tiste ovinke

- ograja sama po sebi kriva

- pa vi, ki me niste gledali, ker potem si ne bi upal pasti ;)

KONC sarkazma.

Hočem povedat tole - seveda, z asvoje padce smo vsi sami krivi. Običajno, morda celo skoraj vedno. Ampak če s tem zajebemo še koga drugega, ki vozi pred ali za nami, ali nam pripelje nasproti, pa je to lahko hitro mal bolj jeba, kot bi si želeli...

In ja - ride in podobna zbirališča so nevarne zadeve. Bolj, kot je kdo od udeležencev pripravljen priznati. Pa saj to je razumljivo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi mu nazaj povedal svoje...pa nisi

lina...zakoni fizike mi onemogočajo, da človeku ( ki vozi mimo mene s hitrostjo 28 km/h in uspe izgovoriti dva stavka proti meni), uspem odgovoriti na vprašanje/kritiko

naj ti kak fizik ali strojnik napiše formulo ali kaj podobnega da bo jasno....

,, Meščanstvo me spominja na Luiso-cipo za pet frankov. Ko sem jo peljal v Louvre si je zatiskala oči pred golimi kipi in spraševala ,,le kako morajo rastavljati take nečednosti,,?

deluješ inteligentno...tvoj tip zagotovo(po prikazanem) ni v tvojem rangu....

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps- ste se pa razpenili kot najboljši kapučino na trgu sv. Marka v Benetkah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej,knedli motosvetovski-a boste kej jenjal :lol1:

a se upaš to v obraz rečt al se boš tud ti samo mimo peljal pa kričal.... :P

:lol: :lol1:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!