Skoči na vsebino

Provida malo drugače


maXXXimum

Priporočene objave

Hja, skoraj malo ironično oni zmeraj zelo natančno merijo hitrost (če prekoračiš 5km/h je to 10.000sit v naselju seveda) :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakoni so za to, da jih kršimo. Če nas seveda ne ujamejo.

PS polcaj na šihtu lahko prekrške dela, pek štruco kruha domu odnese, vrtnar ma "bolj pocen" sadike za rože...

Razlika je samo v tem, da so to ljudje, ki te čez 5 minut lahko "šraufajo" zaradi enakih prekrškov .) Pa da boš ti verjetno kaznovan, on pa ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me j.... kolk ma folk časa.

In kaj ste s tem dokazali? Mogoče, da vsi delamo prekrške... Ja, itak

:zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EN ŽLENDER :BUA: :SS JE ZLO PAMETEN POLCAJ - NJEMU POŠLJITE TA POSNETEK! On bi to strokovno komentiral - WE ARE UNTUCHEBLES!!!

Pa kako si drznete snemat može v modrem! Ste svinjsko nesramni in netaktni!

Video je zakon! Bravo fantje. :grim

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je to resnicen film, potem so ti polocaji zmagali  :OK:    ali

Ni opaziti sledov kakšne montaže ali podobnega - kako praviš da so zmagali, mislim, da so LUZERJI!

To je isto, če bi bil sodnik na sodišču tat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino kar ne štima je, da mu nišče nič ne more.

Če bodo to videli njegovi šefi, ga je naj......

Bo 6 mesecev pešaka po Ljubljani tolkel.

Ali pa z biciklom po Vrhniki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast snemalcem, da so si upal snemat :D

zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi na posnetek opozoril kakšnega novinarja, pa naj jih gre malo zajebavat, pa naj bojo trenja po televiziji pa tako... samo s tem nebomo nič dosegli... tak do je, policaji so pač.. policaji

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa meni noče odpreti strani :?

Če pa kopiram povezavo v Windows media player (odpri URL) mi predvaja samo zvok :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, dons so mi budale svetle s dolgimi lučmi, jest pa kr blendu in blendu-nism niti vidu da so oni, pol se je pa spomnu pa ugasnu-in to v mestu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi na posnetek opozoril kakšnega novinarja, pa naj jih gre malo zajebavat, pa naj bojo trenja po televiziji pa tako... samo s tem nebomo nič dosegli... tak do je, policaji so pač.. policaji

LP

-matej

pa je mogoče kdo od vas pomislil, da so tudi oni samo ljudje?.....brez zamere, ampak zdi se mi skrajno neumestno in nesramno dati takšen posnetek v javnost....namreč naj vrže kamen tisti, ki še ni grešil.....posledice tega posnetka so lahko za gospode policaje dokaj neugodne in to zaradi nekakšne malenkostne napake,katere mi ostali udeleženci delamo vsak božji dan......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da se je razpasel tale video po vseh forumih , in da kar nekaj ljudi pozna "snemalce" in imajo ti "veze" tudi pri medijih, ni vraga da ne bi mediji pograbili posnetka. Seveda če jih zanima :hmm:

@bmw: a se bojiš, da bodo potem še bolj striktni pri pobiranju kazni za drobne prekrške, za katere bi BP napisali opozorila, ampak oni raje napišejo kazen (te ustavijo 100 metrov od doma ko se pelješ 200 metrov daleč in si "slučajno" pozabil prižgati luči ob treh popoldan pri 35 C, in oni ti veselo pišejop kazen namesto kakega opozorila -ustnega ali še bolje da bi ti samo na kazali z roko da prižgi luči. O:-) Imam glede tega dobre in slabe izkušnje

Me ne moti če pride to na TV (če dajejo oni naše posnetke na TV zakaj ne bi mi njihove :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je mogoče kdo od vas pomislil, da so tudi oni samo ljudje?.....brez zamere, ampak zdi se mi skrajno neumestno in nesramno dati takšen posnetek v javnost....namreč naj vrže kamen tisti, ki še ni grešil.....posledice tega posnetka so lahko za gospode policaje dokaj neugodne in to zaradi nekakšne malenkostne napake,katere mi ostali udeleženci delamo vsak božji dan......

Sej maš prav res so samo ljudje. Sam potem nej bojo oni(policaji) LJUDJE tudi takrat ko te vstavijo in napišejo kazen zaradi prekoračitve 10 km/h ali pa kot je napisal Hanzi.Če bi bili ljudje bi te za kak tak prekršek lahko samo opozorili.

Takrat niso več ljudje ampak inkasanti.Res je pa da niso vsi enaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je mogoče kdo od vas pomislil, da so tudi oni samo ljudje?.....brez zamere, ampak zdi se mi skrajno neumestno in nesramno dati takšen posnetek v javnost....namreč naj vrže kamen tisti, ki še ni grešil.....posledice tega posnetka so lahko za gospode policaje dokaj neugodne in to zaradi nekakšne malenkostne napake,katere mi ostali udeleženci delamo vsak božji dan......

So samo ljudje, ki imajo nalogo lovit navadne državljane, ko delajo malenkostne prekrške (večina) zakon pa je naštrikan tako, da te to zelo drago stane. Kako pa poploviti ekstreme se jim pa ne sanja - ekstrem so pa praktično prikazali sami! Pa da ne pišem o službenih vozilih policije parkiranih na mestih za invalide itd.

Praviš, da je neumestno objavljanje takšnih posnetkov - sedaj te bom pa kar direktno vprašal ALI IMAŠ TEŽAVE Z OBJEKTIVNIM SPREJEMANJEM REALNOSTI V ŽIVLJENJU! POLICIJA JE SLUŽBA, KI PRVA DAJE VZGLED - A NISI NIKOL ŽLENDERJA POSLUŠAL NA TV, KAKO VOZI PO PREDPISIH. Če delaš red med državljani si prvi, ki je dolžan, da ga izvajaš in spoštuješ. Tudi provida posnetki so prišli v javnost - ja in! Ubogi državljani, ki so jih snemal.....Če je demokracija (žal je samo na papirju) pol naj bo pa za vse..

Pa še zaradi takšnih zakonov (restriktivnih) ni manj smrtnih žrtev na cesti - čemu je potem namen - kasiranju PIKA! NI PREVENTIVE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....saj so v veliki večini ljudje....tudi ko te ustavijo....le normalen moraš biti in je načeloma vse v redu....moti me, da ti prekršek lahko saniraš z določeno vsoto denarja, dočim policaja pa te zadeve lahko mnogo dražje stanejo....in če so bodo takšne stvari s snemanjem naših policistov še naprej dogajale,potem se ne smemo čuditi, če bojo policaji postali "neugodni" in dosledni.....

ne zdi se mi fer, da lahko policaj hudo nasanka zaradi nekega nesojenega režiserja zaradi prekrška, katere mi delamo dnevno po tekočem traku...

mimogrede,upam, da bo tudi "snemalec" dobil kazen.....potem verjetno ne bo več toliko popularen na netu in verjetno se ne bo posluževal več kamere....

@Hanzi......tudi jaz sem že naletel na "kretena" v policijskih vrstah in tudi mene je to že koštalo,pa vendar......ne morem posploševati tega za vse policaje....večina njih je v redu ljudi z drugo najbolj zajebano službo na temu svetu (prva je normalno moja) in zaradi tega jih globoko spoštujem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast snemalcem, da so si upal snemat :D

Nima to veze, lahko ti pocnes kar hoces. Nasploh se mi zdi film bleasav, ker ni ne komedija, ne reklama, ne dokumentarc....Kaj je? Kr neki je. Velik nas voz prehitr, pa tut cez 200 gre. Pa kaj. Drugac pa glede slikanja in snemanja policajev. Je en kolega sliku policaje, ko so bli med sluzbo pri Manet in pili pivo. Takrat so se pa policaji mal zasekiral. :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!