Skoči na vsebino

Provida malo drugače


maXXXimum

Priporočene objave

A ste 100% ziher da so noter policaji?

Kaj če je zgodba taka:

Policisti sledijo nekomu, ki jih hoče pobegnit, pa jim avto tam okoli 160 kmh trokira, cuka, ne gre ravno najbolje itd...Zadevo peljejo na servis, kjer seveda probajo da vidijo kaj se dogaja, malo pogledajo pod haubo, priklopijo gor računalnik itd in gredo potem na probno vožnjo. In ker so policaji rekli da mora bit avto ogret, se pač zapeljejo na avtocesto, kjer je tudi najbolj varno sprobat take zadeve???

Ha?

A nebi bilo možno?

Sicer ne vem, če je na tisti relaciji kak servis kamor inkasanti vozijo svoje avte, ali ipaq... pa še nekaj - skoraj ne mine dan, da se ne pelje mimo mene v patruljnem avtu kak civil - ki zgleda da policaj ne more biti, ker je v trenirki, ibercugu ali čem drugem.

No popljuvajte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....saj so v veliki večini ljudje....tudi ko te ustavijo....le normalen moraš biti in je načeloma vse v redu....moti me, da ti prekršek lahko saniraš z določeno vsoto denarja, dočim policaja pa te zadeve lahko mnogo dražje stanejo....in če so bodo takšne stvari s snemanjem naših policistov še naprej dogajale,potem se ne smemo čuditi, če bojo policaji postali "neugodni" in dosledni.....

ne zdi se mi fer, da lahko policaj hudo nasanka zaradi nekega nesojenega režiserja zaradi prekrška, katere mi delamo dnevno po tekočem traku...

mimogrede,upam, da bo tudi "snemalec" dobil kazen.....potem verjetno ne bo več toliko popularen na netu in verjetno se ne bo posluževal več kamere....

Pravila so jasna in definirana (zakoni,predpisi, uredbe, bonton ..... vse kar ti pride na pamet), če se jih v življenju ne držimo potem nosimo posledice. Kadar jih zavestno kršimo tudi vemo, kakšne so posledice - a ne! Zakaj naj bi bili policaji izjeme mi pa ni jasno. Ali so priviligiranci? Po moje ne.

Če bom jaz v službi delal traparije, škodo.... me bodo odpustili - zato jih ne delam, ker vem, kakšne so posledice! Za policaje velja isto - se mi zdi!

Snemanje je zakon! Če snemajo eni naj pa še drugi. Zaradi tega policaji ne bodo bolj dosledni! Največkrat jih vidim na punktih, kjer je kakšna brezvezna omejitev, kako lovijo navadne državljane in veselo kasirajo!

Zgornja stališča so moja osebna last! Prepovedano je neavtorizirano komentiranje in razmnoževanje! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Kdor bo kršil to pravilo mi mora plačat per! :kva2: :kva2:

Mater sem žejen - navalite ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste 100% ziher da so noter policaji?

Kaj če je zgodba taka:

Policisti sledijo nekomu, ki jih hoče pobegnit, pa jim avto tam okoli 160 kmh trokira, cuka, ne gre ravno najbolje itd...Zadevo peljejo na servis, kjer seveda probajo da vidijo kaj se dogaja, malo pogledajo pod haubo, priklopijo gor računalnik itd in gredo potem na probno vožnjo. In ker so policaji rekli da mora bit avto ogret, se pač zapeljejo na avtocesto, kjer je tudi najbolj varno sprobat take zadeve???

Ha?

A nebi bilo možno?

Sicer ne vem, če je na tisti relaciji kak servis kamor inkasanti vozijo svoje avte, ali ipaq... pa še nekaj -  skoraj ne mine dan, da se ne pelje mimo mene v patruljnem avtu kak civil - ki zgleda da policaj ne more biti, ker je v trenirki, ibercugu ali čem drugem.

No popljuvajte.

Kaj pa če je vse to res - brez veze!

Važna so dejstva - avto je od policije? Če jaz posodim avto kolegu, pa se pele mim radarja 200 bom jaz dobil položnico - A ne? Nikogar ne zanima, kdo je vozil!

Seveda si pa zanemaril dejstvo, da se Opli sploh ne kvarjo in ne cukajo - nikol in preverjeno! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: HUH KOLK SEM DONS NASPEDIRAN! dOPUST SE BLIŽA :grim

Vse jasno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr-FJR a se lahko tudi jest podpišem pod tole? :worship: :worship: :worship:

Ne samo, da bi LAHKO ukrepali proti policajem-MORALI bi ukrepati!! Že tako so več kot preveč privilegirani, tako v službi kot privat. Obnašajo se kot mali bogovi(ne vsi, so tudi izjeme ki potrjujejo pravilo) ko pa oni kšno pi*****jo naredijo, jo je pa potrebno skriti, da si raja nebi slučajno začela kaj domišljati, a ne bmw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr-FJR a se lahko tudi jest podpišem pod tole?  :worship:  :worship:  :worship:

Ne samo, da bi LAHKO ukrepali proti policajem-MORALI bi ukrepati!! Že tako so več kot preveč privilegirani, tako v službi kot privat. Obnašajo se kot mali bogovi(ne vsi, so tudi izjeme ki potrjujejo pravilo) ko pa oni kšno pi*****jo naredijo, jo je pa potrebno skriti, da si  raja nebi slučajno začela kaj domišljati, a ne bmw.

Očitno sva na isti valovni dolžini! :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr-FJR a se lahko tudi jest podpišem pod tole?   :worship:  :worship:  :worship:

Ne samo, da bi LAHKO ukrepali proti policajem-MORALI bi ukrepati!! Že tako so več kot preveč privilegirani, tako v službi kot privat. Obnašajo se kot mali bogovi(ne vsi, so tudi izjeme ki potrjujejo pravilo) ko pa oni kšno pi*****jo naredijo, jo je pa potrebno skriti, da si  raja nebi slučajno začela kaj domišljati, a ne bmw.

Ja pa tut teb bi mogl vsakic, ko gres cez naselje cez 100, vzet izpit. Se vsakic ko me je policaj vstavil (razen v Portorozu) je bil do skrajnosti prijazen. Pa tudi ce se kje zgubim, najprej policaja vprasam, ker vem da bo odgovoril na vparasanje.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa tut teb bi mogl vsakic, ko gres cez naselje cez 100, vzet izpit

Ja tak je zakon - posledica je odvzem! Kako pa veš, da se voz 100 skozi naselje? A s polcaj? Jaz se ne.... Posledice kolega imam u glavi, adrenalin pa v krvi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So samo ljudje, ki imajo nalogo lovit navadne državljane, ko delajo malenkostne prekrške (večina) zakon pa je naštrikan tako, da te to zelo drago stane. Kako pa poploviti ekstreme se jim pa ne sanja - ekstrem so pa praktično prikazali sami! Pa da ne pišem o službenih vozilih policije parkiranih na mestih za invalide itd.

Praviš, da je neumestno objavljanje takšnih posnetkov - sedaj te bom pa kar direktno vprašal ALI IMAŠ TEŽAVE Z OBJEKTIVNIM  SPREJEMANJEM REALNOSTI V ŽIVLJENJU! POLICIJA JE SLUŽBA, KI PRVA DAJE VZGLED - A NISI NIKOL ŽLENDERJA POSLUŠAL NA TV, KAKO VOZI PO PREDPISIH. Če delaš red med državljani si prvi, ki je dolžan, da ga izvajaš in spoštuješ. Tudi provida posnetki so prišli v javnost - ja in! Ubogi državljani, ki so jih snemal.....Če je demokracija (žal je samo na papirju) pol naj bo pa za vse..

Pa še zaradi takšnih zakonov (restriktivnih) ni manj smrtnih žrtev na cesti - čemu je potem namen - kasiranju PIKA! NI PREVENTIVE!

ne, prijatelj, načeloma in ponavadi nimam težav s sprejemanjem realnosti v življenju.....ravno tako ne ocenjujem in sodim delo policije po izjavah g. Žlenderja na TV....upam, da tudi ti tega ne počneš....

in če sodiš, da so restrektivni zakoni namenjeni kasiranju in ne preventivi,se najina mišljenja o namenu zakona močno razlikujejo.....in popolnoma se strinjam, da morajo policisti s svojim delom biti za vzgled,zato mislim, da jih ob prvi in najmanjši napaki ni potrebno razpeti na križ,ali pač?.....menim, da se dajo stvari tudi drugače reševati, kot pa z javno objavo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, prijatelj, načeloma in ponavadi nimam težav s sprejemanjem realnosti v življenju.....ravno tako ne ocenjujem in sodim delo policije po izjavah g. Žlenderja na TV....upam, da tudi ti tega ne počneš....

in če sodiš, da so restrektivni zakoni namenjeni kasiranju in ne preventivi,se najina mišljenja o namenu zakona močno razlikujejo.....in popolnoma se strinjam, da morajo policisti s svojim delom biti za vzgled,zato mislim, da jih ob prvi in najmanjši napaki ni potrebno razpeti na križ,ali pač?.....menim, da se dajo stvari tudi drugače reševati, kot pa z javno objavo......

Podatek - mrtvih isto število v letošnjem letu, kot lani! Kaj prinaša novi zakon - več denarja državi! Kje vidiš preventivo - jaz je ne vidim ? Mogoče je bil namen novega zkona dober - ampak zgrešil je point a ne! Preveč kaznovalno naravnan...

Ko te policaji posnamejo te ne pribijejo na križ - soočijo te s tvojim prekrškom in ti zaračunajo kazen. Ne vidim, da bi iz omenjenega posnetka, koga nabijali na križ - verjetno avtor tega posnetka tega tudi ni nameraval. Hotel je pokazati, kako tudi policija ne dela po ptredpisih! Meni to zadošča - vsi delamo napake ( v 20 letih plačal dve kazni - prva predelan APN - 4, druga prekršek - skozi rdečo, ponoči ob 3 - popolnoma prazno križišđče), samo meni jih zaračunajo, če me dobijo. Velja pa tudi za policaje - jebiga ujel ga je državljan, pa kaj!

Javnost informacij je bistvo demokracije - koliko nam je to všeč je pa odvisno od tega, koliko smo osebno vpleteni v dogajanje! Sem za objavo takšnih posnetkov - naj ljudje vidijo in si ustvarijo svoje mnenje. Mogoče bodo potem tudi ravnali drugače...

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podatek o istem številu mrtvih letos kot v lanskem letu ni in ne more biti merodajen za ocenjevanje zakona.....upam, da ti je to jasno...... morebitna preventiva je bila mišljena v smislu visokih kazni za prekoračitve hitrosti.....

in kot si tudi sam napisal....ko te policaji posnamejo, ne objavijo tvojega posnetka na netu,temveč te soočijo z prekrškom ter kaznujejo.....isto mislim, da bi avtor tega posnetka moral soočiti nadrejene z prekrški, ki jih je dotično policijsko vozilo naredilo,ne pa objavljati posnetke....

in javnost informacij je bistvo demokracije, vendar se mi v tem primeru to zdi daleč od demokracije....mislim, da je treba te stvari gledati tudi malo iz človeške plati....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podatek o istem številu mrtvih letos kot v lanskem letu ni in ne more biti merodajen za ocenjevanje zakona.....

Zame šteje samo življenej in nič drugega - kaj pa je še drugega, manj poškodovanih in polomljenih, veš pol se pa že neha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podatek o istem številu mrtvih letos kot v lanskem letu ni in ne more biti merodajen za ocenjevanje zakona

MA TI SI SE GVIŠNO ZATIPKAL(A) AL PA JE ENOSTAVNO PREVROČE!!

Morda pa smatraš uspešnost novega zakona s tem, koliko so pokasirali???

Potem pa ga naredimo še bolj uspešnega-200.000,00 tolarčkov za 5km/h prehitro vožnjo,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA TI SI SE GVIŠNO ZATIPKAL(A) AL PA JE ENOSTAVNO PREVROČE!!

Morda pa smatraš uspešnost novega zakona s tem, koliko so pokasirali???

Potem pa ga naredimo še bolj uspešnega-200.000,00 tolarčkov za 5km/h prehitro vožnjo,...

:worship: NO COMENT any more - it´s enough!

Bojč - z mojim skromnim podpisom! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaz se gvišno nisem zatipkal(a), o vročini pa raje ne bi........

uspešnost zakona ne ocenjujem po višini kazni ali po pokasiranem denarju, temveč po doslednosti v izvajanju le tega ter izterjavi.....

po domače.....dvigni kazni na 200.000 Sit za 5 km/h prekoračitev,dosledno izterjuj kazni (pa če to pomeni rubež motorja,stanovanja,avta,je pač rubež...), pa da vidim heroja, ki bo imel jajca peljat 5 km/h več, kot je omejitev.....v enem mesecu se bo število motoristov na cestah garantirano prepolovilo (bodisi zaradi nezmožnosti plačevanja kazni in posledično zasega motorja, bodisi zaradi strahu pred kaznijo) .posledično bo tudi manj nesreč.....in zakon bo verjetno zelo uspešen,koliko bo pa popularen je pa druga stvar....

pa spljoh ni potrebno dvigovati kazni.....samo ogromno kontrol in dosledno kasiranje....pa da vidiš efekt.....zakon uspešen u 3PM....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni opaziti sledov kakšne montaže ali podobnega - kako praviš da so zmagali, mislim, da so LUZERJI!

To je isto, če bi bil sodnik na sodišču tat!

luterski zmagovalci :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaz se gvišno nisem zatipkal(a), o vročini pa raje ne bi........

uspešnost zakona ne ocenjujem po višini kazni ali po pokasiranem denarju, temveč po doslednosti v izvajanju le tega ter izterjavi.....

po domače.....dvigni kazni na 200.000 Sit za 5 km/h prekoračitev,dosledno izterjuj kazni (pa če to pomeni rubež motorja,stanovanja,avta,je pač rubež...), pa da vidim heroja, ki bo imel jajca peljat 5 km/h več, kot je omejitev.....v enem mesecu se bo število motoristov na cestah garantirano prepolovilo (bodisi zaradi nezmožnosti plačevanja kazni in posledično zasega motorja, bodisi zaradi strahu pred kaznijo) .posledično bo tudi manj nesreč.....in zakon bo verjetno zelo uspešen,koliko bo pa popularen je pa druga stvar....

pa spljoh ni potrebno dvigovati kazni.....samo ogromno kontrol in dosledno kasiranje....pa da vidiš efekt.....zakon uspešen u 3PM....

Policija ni sposobna takšnega nadzora - oni imajo akcije, pol pa vmes mal spančkajo, pa se jih mal pobije, pa spet akcija! Pozim, pa kadar pada dež policije ni, kot, da je izumrla!

Pa preveč zakonskega nasilja nad državljani prinese povratni efekt - takoj, ko boš mislil, da si nekaj naredil je ADAKTA! Ker spati na lovorikah je.... Bumerang zmeraj prileti nazaj!

Kje pa je preventiva - ti bi samo z bičem! :slap: Ne gre in ne bo šlo - poglej, kaj je prinesel novi zakon - NIČ! KER POLICIJE NE VIDIM PO CELE MESECE - SPLOH NE VEM, KDAJ SO ME NAZADNJE USTAVILI - POŠTENO POVEDANO TUDI RAZLOGA NIMAJO!

ZDEJ JE PA TOLE MOJ ZADNJI KOMENTAR NA TO TEMO! JUTRI NASTOPIM POLETNE POČITNICE IN MORAM NARAVNAT DRUGE FREKVENCE. LEPO JE BILO S TABO DISKUTIRAT BMW! ČEPRAV NIMAVA RAVNO USKLAJENIH POGLEDOV.

LP Yamaha boy!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Še ena moja zgodba : se peljem iz Ce proti KK in v Krškem en NORC z hyundai akcentom prehiteva celo kolono po naseljuin seveda stojijo policaji po nekaj sto metrih. Bil je tko hiter da ga nista uspela ustavit in črta za njim. Dohitela in ustavla sta ga šele malo pred rondojem. In ugante kdo je bil za volanom sam G. POLICIST, potem so mal pokramljali in šli vsak svojo pot. Me prav zanima kaj bi blo če bi bil kak izmed nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Bil je tko hiter da ga nista uspela ustavit in črta za njim. Dohitela in ustavla sta ga šele malo pred rondojem. In ugante kdo je bil za volanom sam G. POLICIST, potem so mal pokramljali in šli vsak svojo pot.

Vrana vrani ne izkljuje oči... :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena moja zgodba : se peljem iz Ce proti KK in v Krškem en NORC z hyundai akcentom prehiteva celo kolono po naseljuin seveda stojijo policaji po nekaj sto metrih. Bil je tko hiter da ga nista uspela ustavit in črta za njim. Dohitela in ustavla sta ga šele malo pred rondojem. In ugante kdo je bil za volanom sam G. POLICIST, potem so mal pokramljali in šli vsak svojo pot. Me prav zanima kaj bi blo če bi bil kak izmed nas

Hja, kaj bi šele blo, če bi bli MI policaji? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena moja zgodba : se peljem iz Ce proti KK in v Krškem en NORC z hyundai akcentom prehiteva celo kolono po naseljuin seveda stojijo policaji po nekaj sto metrih. Bil je tko hiter da ga nista uspela ustavit in črta za njim. Dohitela in ustavla sta ga šele malo pred rondojem. In ugante kdo je bil za volanom sam G. POLICIST, potem so mal pokramljali in šli vsak svojo pot. Me prav zanima kaj bi blo če bi bil kak izmed nas

Kratka, jedrnata in prisrčno ljubkovalna beseda za modre dečke = PEDRI!!! B)

Seveda je zakon za vse enak bodo rekli. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no k vidm da ste tle bl o zakonih debato udarl... fora je da smo balkanci tak narod... drugje se zakone, k so sprejeti, spostuje, pr ns se pa sam isce nacine da bi zajebal zakon... jebat ga tko je, pol so pa polcaji pedri, etc.

brezveze :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ma kdo kje ta video uploadan? kak mobisux mogoce? zok to vidu... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!