Skoči na vsebino

APARTMA, KOČA, VIKEND,....karkoli za 10 dni mira


Pervy

Priporočene objave

OK načrti za dopust so padli v vodo, zaradi drugačnega planiranja je lastni vikend zaseden in zdaj sem u PM (pa ne Private Message). Od 13 (ali 15) avgusta do 26 avgusta bi se šel nekam skulirat in malo ohladit.

želje: apartma za 2 osebi (lahko tudi soba), kaka terasa in hladilnik in po možnosti še kak roštilj - drugega luksuza ne rabim.

več kot 300 metrov do morja ne pride v poštev, prednost manj turistični kraji ker se nočem igrat sardine, če pa je kakšna nudistična plaža kje blizu pa sploh super. v poštev pride HRV obala in otoki (zelo pogojno tudi SLO <_< ), za dober deal pa se zategnem tudi v grčijo na kak Krf recimo.

aja če so kakšni prijazni domorodci, ki ti tu in tam kaj ujamejo in skuhajo je OK, drugače hrane ni potrebno.

zakaj sprašujem tu? ker je ogromno folka, ki že leta koristite razne privat zadeve pri domorodcih in sem slišal za dobre kombinacije. če ima kdo kakšne kontakte naj mi prosim javi na PM ker to kar najdeš na netu je bolj kot ne rezervirano in/ali slabo.

kot relativno čista oseba :whistle: vzamem v najem tudi kak privat vikend če ima kdo fraj.

MENI SE BO ZMEŠALO, PLANIRIANA 2 DOPUSTA ZDAJ PA NITI ENEGA NIMAM!!!!!!!! :slap: :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

apartma v zambratiji (cca 6km pred umagom) ampak ti to dam zgolj v vednost za prihodnost ker je vsako leto od marca - aprila vse zasedeno tja do srede septembra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK načrti za dopust so padli v vodo, zaradi drugačnega planiranja je lastni vikend zaseden in zdaj sem u PM (pa ne Private Message). Od 13 (ali 15) avgusta do 26 avgusta bi se šel nekam skulirat in malo ohladit.

želje: apartma za 2 osebi (lahko tudi soba), kaka terasa in hladilnik in po možnosti še kak roštilj - drugega luksuza ne rabim.

več kot 300 metrov do morja ne pride v poštev, prednost manj turistični kraji ker se nočem igrat sardine, če pa je kakšna nudistična plaža kje blizu pa sploh super. v poštev pride HRV obala in otoki (zelo pogojno tudi SLO  <_< ), za dober deal pa se zategnem tudi v grčijo na kak Krf recimo.

aja če so kakšni prijazni domorodci, ki ti tu in tam kaj ujamejo in skuhajo je OK, drugače hrane ni potrebno.

zakaj sprašujem tu? ker je ogromno folka, ki že leta koristite razne privat zadeve pri domorodcih in sem slišal za dobre kombinacije. če ima kdo kakšne kontakte naj mi prosim javi na PM ker to kar najdeš na netu je bolj kot ne rezervirano in/ali slabo.

kot relativno čista oseba  :whistle: vzamem v najem tudi kak privat vikend če ima kdo fraj.

MENI SE BO ZMEŠALO, PLANIRIANA 2 DOPUSTA ZDAJ PA NITI ENEGA NIMAM!!!!!!!!  :slap:  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

en ima na pagu v caski zasebne apartmaje, za apartma za 2 osebi sva s frendom dala 25 jurjopv za cev teden (sam nima klime, ma kuhinjo, hladilnik,zakonsko posteljo, not ma mizo za 2, zuni pa terasa pa miza za 4)

sam to je blo 3 leta nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa še en ma na krku v malinski tud apartmje, slovenc, sam ne vem če ma tud za 2 osebi, mi smo bli pri njemu v apartmaju za 4 osebe, zlo dobro opremljen apartma, pa je prišlo pred 2 leti za en teden 60k sit (terasa, tv, radio, dve sobi zakonsko posta pa pograd, kuhinja s hladilnikom, roštil,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.adriatic.cc/privatTablica.asp

pojdi na link, klikni na ime apartmaja, pol na drugi strani pa klikni upit za

rezervacijo, pa praši ker apartma majo še frej

al pa kar direkt pokliči na agencijo: KREVATIN - 00385 52 757-192

e-mail: info@adriatic.cc

smo bli letos prek tele agencije u novigradu, tud teli apartmaji so iz novigrada, dol je dost hudo, tud kakšen zalivček si lohk najdeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ustreza Starigrad - Paklenica?

:OK: zelo lahko grem še malo plezat če se mi bo dalo al pa saj šprancirat v kanjon ampak tam poznam samo tiste klimberske kampe in apartmaje višje gor pa nič ob morju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa pag, krajzuboviči, ob obali? bi ti bilo všeč.

majo apartmaje s klimo, in sobe... kuhat in roštiljat je tut možno...

samo odvisno kaj majo fraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa pag, krajzuboviči, ob obali? bi ti bilo všeč.

majo apartmaje s klimo, in sobe... kuhat in roštiljat je tut možno...

samo odvisno kaj majo fraj.

zuboviči so fajn stvar sem že bil v zalivu preko njih in hodil tja jest, če maš kak kontakt se priporočam .)

PS: sem pregledal pol hrvaške ponudbe na netu 20 in več eur na osebo/dan brez hrane ne dam ker sem že v grčiji ali na malti v hotelu za ta denar :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj ima hišo tik ob morju s svojo lastno malo betonsko plažo, oddaja sicer apartma za 6 oseb, mislim pa da bi po 16. avgustu lahko dobil pri njem sobo s pogledom na morje, souporabo kuhinje in kopalnice, hladilnik, skrinjo in žar za 25€ na dan. Če mu prineseš robo (recimo hobotnice ali školjke) pa jih bo z veseljem pripravil. Ponoči s srede na četrtek grem dol, jutri se lahko še dogovoriva in lahko poiščem kakšno fotko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna Gora....BAR....200m od morja in 500m od centra.....domači mini hotelček z lastnim šankom (polovične cene pijače).....nove sobe z klimo,TV,hladilnikom.......cena 18 EUR na dan polpenzion.....zajtrk in večerja kolikor poješ......izredno prijazen lastnik,predvsem pa ljubi mir......če ustreza,pokliči ali PM.....

aja,....veliko pivo Jelen je pri njemu 1 EUR.......1 dcl matrinija 0,5 EUR,itd.....

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za vse nasvete in ponudbe, bodo prav prišli drugič ampak sem ujagal mini družinski hotel 3* z zajtrkom na mirnem delu krfa s prevozom iz LJ (bus-trajekt povratno + 4 izleti po Krfu, ki pa se jih verjetno ne bom udeležil :beer1: ) za 10 dni za 130 jurjev za 2 osebi! :OK: tako da če jutri ne dobim potrditve da mi bodo končno spraznili vikend na lošinju ali nekaj dobrega za par dni na lošinju dokler ni vikend prazen, pičim na Krf - za tak denar na hrvatiji nisem našel nič pametnega pa še vozit se mi ni treba.

torej zdaj samo še pride v poštev cres ali lošinj od 15.8 do 20 max 22.8. drugače bomo uzo pili. :grim

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Prebrskal že precej po spletu vendar nič ugodnega... iščem kočo za 20 oseb z nočitvami, ter lastno kuhinjo in kopalnico zadnji vikend v maju. Za hrano in pijačo bomo poskrbeli sami, najamemo le prostor.

Najraje nekje v dolenjski regiji ali okolici. Ali pozna kdo kakega upravitelja lovskih koč ali kaj podobnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebrskal že precej po spletu vendar nič ugodnega... iščem kočo za 20 oseb z nočitvami, ter lastno kuhinjo in kopalnico zadnji vikend v maju. Za hrano in pijačo bomo poskrbeli sami, najamemo le prostor.

Najraje nekje v dolenjski regiji ali okolici. Ali pozna kdo kakega upravitelja lovskih koč ali kaj podobnega...

Precej lovsko:

post-65-1173971683.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo izčrpno. :grrr

Kičasto, ne pa izčrpno :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebrskal že precej po spletu vendar nič ugodnega... iščem kočo za 20 oseb z nočitvami, ter lastno kuhinjo in kopalnico zadnji vikend v maju. Za hrano in pijačo bomo poskrbeli sami, najamemo le prostor.

Najraje nekje v dolenjski regiji ali okolici. Ali pozna kdo kakega upravitelja lovskih koč ali kaj podobnega...

Pred dvemi leti smo bili v neki koči pri Ložu-notranjska. samo mislim da ni bilo 20 ležišč. dalo ap bi se mogoče s "improviziranimi ležišči" pomagat (beri spalke itd). Nekaj podobnega je tudi na Jančah samo predzadnji vikend smo že soloriderji gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janče so zasedene, upravitelji lovske koče Gornje Jezero so me pa pustili na cedilu... v petek je blo vse zmenjeno in rezervirano, dans pa so začeli mutiti, da se ne da... :angry:

Tko da še bolj kot prej iščem kočo/vikend/hišo s kopalnico, kuhinjo in nekaj ležišči(lahko improviziranimi) za cca 20 oseb. Če ima kdo kak namig... HELP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!