Skoči na vsebino

LJUDSKA TEHNIKA....


Zdrawc

Priporočene objave

Malo je zamrla ta pristna domača tema... hm... da jo obudimo me zanima naslednje: danes (včeraj) zvečer sem se peljal mimo Logatca in na ravnici levo (proti Ljubljani) sta dva traktorja vlekla ene hudo visoke prikolice, ob bežnem pogledu sem dobil vtis, da vlečeta tiste velike table s pobliskavajočimi lučmi, ki jih gledamo na avtocestah.

Kaj je to bilo?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Kot sem v nekaterih temah opazil, kar nekaj motosvetovcev takšne zadeve obvlada..  :OK: ,

pa da ne bomo tam smetili po nepotrebnem, bi tukajle limali slike od raznih bagerjev, traktorjev, balirk, BCS-k pa tud druge ljudske tehnike..

evo za muštr nekej motorizirane tehnike od mojga fotra in strica

Živele subvencije :OK: :OK: :OK: :OK:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

ja Zdrawc .... pol bom pa tebe pa tvojga Johnya poklicala letos za sneg zrivat z dvorišča ... :yea1:

za plačilo pa se boš zmenu z mojim stricem "Laško"-tom ... :naughty: ... a prav :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Zdrawc .... pol bom pa tebe pa tvojga Johnya poklicala letos za sneg zrivat z dvorišča ... :yea1:

za plačilo pa se boš zmenu z mojim stricem "Laško"-tom ... :naughty: ... a prav :rolleyes:

Johnny je od strica .) bi se mogla z njim zmenit :blush:

na pir pa lahk pridem, če že glih :D

je pa glih moj fotr spet zadnjič pripeljal domov enga Steyr-ja letnik tam nekje okrog 60....

sličen temle [attachmentid=82753]

1 cilinder / dizel / 18KM in je že v fazi renovacije

sem ga pa potem tak na kurbl užigal, da mi je skor ramo ven vrglo

post-5241-1159452563_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!