Skoči na vsebino

Optimus OLED tipkovnica


Priporočene objave

tipkovnica namenjena streljaškim igram... ne vidim razoga zakaj bi bila najbolša :) ... za teh 300$ pa se raje potrudim pa naredim nalepke, in prelepim obstoječe tipke :) ..... drugač pa ql zgleda ja...

svašta si zmislijo

šele zdaj sem prebral, vsaka tipka se da sprogramirat kaj naj bo na tipki :) .. to pa drugo... bomba!! :) ... se opravičujem za "šinfanje" :)

LP

-matej

Popravljeno . Popravil CrashOver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tipkovnica namenjena streljaškim igram... ne vidim razoga zakaj bi bila najbolša :) ... za teh 300$ pa se raje potrudim pa naredim nalepke, in prelepim obstoječe tipke :) ..... drugač pa ql zgleda ja...

svašta si zmislijo

šele zdaj sem prebral, vsaka tipka se da sprogramirat kaj naj bo na tipki :) .. to pa drugo... bomba!! :) ... se opravičujem za "šinfanje" :)

LP

-matej

In kje je problem pri preprogramiranju tipkovnice?

kbdmap in xkbd cist lepo te stvari uredita...

Seveda, razen ce imas windowse, pol je pa tko al tko tipkovnica najmanjsi problem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problem vsako tipko preprogramirat... finta te tipkovnice je, da so na vsaki sliki zaslončki, in namesto da je na tipki A narisana šrka A, lahko nastaviš da se ti A spremeni v ŽNJ.. idt.. preberi si še 1x članek :)

LP

-matej

In kje je problem pri preprogramiranju tipkovnice?

kbdmap in xkbd cist lepo te stvari uredita...

Seveda, razen ce imas windowse, pol je pa tko al tko tipkovnica najmanjsi problem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipkovnica je trenutno največji hit v računalniških krogih in redko kdo si je ne želi imeti. Temu se niti ni za čuditi, saj česa podobnega še res nismo videli.

Vsaka tipka Optimus tipkovnice je majhen OLED zaslon, katerega lahko programiramo po želji. Tipke lahko prilagodimo igram, programom, različnim jezikom in začuda se zna preleviti tudi v Apple tipkovnico. Vse to ji je že prineslo naziv "Gadget MUST have 2006", ko je tudi napovedn njen prihod na tržišče.

zanimiva zadeva... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz poznam strastnih igralcev iger nikoli ne gledajo na tipkovnico.

Tko da tole mogoče fino zgleda, je pa zanje bolj ali manj neuporabno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi delujejo tako ID-jevsko usmerjeni znaki (Doom3/Quake3). Je vredu, 300 dolarjev jim pa ravno ne bi dal. Ene 15 recimo :yes:

Premza: to je pa še najbolj res (ne gledamo na tipkovnico, ker ni časa :D

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda hudo... mogoče pa bo to spodbudilo tudi druge proizvajalce za produkcijo podobne stvari, kar bo pomenilo sčasoma padec cen in voila... vsi bomo doma imeli hude tipkovnice. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz poznam strastnih igralcev iger nikoli ne gledajo na tipkovnico.

Maš prav, ampak pri kakšni zahtevnejši igri (recimo simulacija letenja) bi pa zelo prav prišlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!