Skoči na vsebino

Čistilna sredstva, čiščenje, pranje


hotschko

Priporočene objave

Ervin93 .... zdele si me pa kr mičkn nasmeju :D, tud sam čakam da bo spet kj u lidlu u akciji, pred pomladjo verjetn ne :D. Tud sam sem tam nazadne nabavu čistilo pa sprej za ketno, čistilo je res zanimiv, sm pošpricaš pa gre dol, res pa da gre hitr po čistilu, sprej za ketno pa nč posebnga :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz čistega babjega firbca me zanima zakaj za  :xx:  :xx:  :xx:  :xx:  ne opereš notranjosti čelade? vsaj na roke če te je tak grozn strah pralnega stroja (kar je itak popolnoma neupravičeno)? sej če verjameš oglaševanju imaš tudi detergent k je posebi za športna oblačila, pa ni agresiven do teh materialov. recimo perwoll sport http://www.perwoll.si/

 

al pa če si kak eko fan http://sl.wikipedia.org/wiki/Pralni_ore%C5%A1%C4%8Dki

 

ta cajt k tle pišeš po forumu bi bla notranjost čelade (glede na to da ima odstranljivo notranjost, kot si sam napisal) na roke že zdavnej oprana. za to rabiš 15min.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak ma svojo filozofijo čiščenja takih in drugačnih reči, tako jo imam tudi jaz, sto ljudi sto čudi ;) .... meddrugim sta pa že obe čeladi lepe in dišeče, drug tedn gre pa motoristilčna po prvi sezoni še na neki kao gratis servis :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak ma svojo filozofijo čiščenja takih in drugačnih reči, ...

 

Itaq da res! Pol pa še vsi moralni zadržki! Pa verski. Pa ekologija. Pa pravne omejitve. Pa fobije in fetiši...

Člouk dons tut prdnit ne more več, ne da bi grobo zadušil vsaj eno od občeveljavnih načel. Al pa vsaj naključnega sopotnika v liftu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

point je samo v tem, da lahko špricaš kolkor hočeš umazanija ostane tam kjer je. drgač pa gotovo vsa ta kemija škodi čeladi neprimerno bolj kot eno pranje v pralnem stroju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi celado z neodstranljivo notranjostjo operes v skafu/bani z jonson child tekocim milom pa se ne bo nic groznga zgodilo. arajko sem 5 sezon,1x na leto tako opral. notranjost je se vedno supr ohranjena.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

iščem pa ne najdem, pa še nedolgo nazaj je nekdo limal slikce...

 

s čim sčistite izpušne krivine? menjal bom lonce pa bi še tiste krivine mal spucal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm to naredu z polir pasto za krom, ampak k zalaufaš motor, si spet na istem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iščem pa ne najdem, pa še nedolgo nazaj je nekdo limal slikce...

 

s čim sčistite izpušne krivine? menjal bom lonce pa bi še tiste krivine mal spucal...

 

Tudi jaz sem to včeraj iskal, pa nisem našel. Imam pa občutek, da je to uporabnik Tedybear prikazal z slikami, kako je zadevo spucal, nisem pa siguren.

Se pa spomnim po slikah, da je bilo "ko novo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam Antiblau oz. Bluing remover od proizvajalca Autosol. Deluje odlično. Na koncu pa še pasta za poliranje.

 

1290-2.jpg?1361224564

autosol.chrome-polish.jpg

 

Lp.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa sem našu, jaz sem z tem probal in je šlo super, ampak kot že rečeno, ko zalaufaš motor se zadeva segreje in je žou spet vse rumen.

 

 

post-43324-0-04444900-1395835113_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem moje krivine na Fazerki ene dve leti nazaj spucal s Purolom.

 

Na sliki stanje prej in par ur ter eno tubo Purola kasneje :)

 

post-1190-0-73601600-1395855318_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem moje krivine na Fazerki ene dve leti nazaj spucal s Purolom.

 

Na sliki stanje prej in par ur ter eno tubo Purola kasneje :)

 

attachicon.gifPurol.jpg

 

Povedat moraš de so mele te krivine 100 000km ko si jih spucal. In bodi faca, pa klikni še eno, kakšne so danes. Kako se to obnese čez čas.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem moje krivine na Fazerki ene dve leti nazaj spucal s Purolom.

 

Na sliki stanje prej in par ur ter eno tubo Purola kasneje :)

 

attachicon.gifPurol.jpg

 

Šampon za pranje motorjev!

Jaz pa nimam slik opranega motorja, lahko pa vam zagotovim, da je kvaliteta v tejle kanti s to nalepko ista.

Šampon je izredno močan. Lahko ga redčiš z vodo. Po nekaj minutah zadevo spereš in zadeva je bleščeča!

Paziti pa je treba, da se površina pravočasno in dobro spere, sicer ostanejo sledi!!

 

SILCO d.o.o.

Šentrupert 5A

3303 Gomilsko / tel 03-703-3180

post-4472-0-96180600-1395915546_thumb.jpg

post-4472-0-41992200-1395915687_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šampon za pranje motorjev!

Jaz pa nimam slik opranega motorja, lahko pa vam zagotovim, da je kvaliteta v tejle kanti s to nalepko ista.

Šampon je izredno močan. Lahko ga redčiš z vodo. Po nekaj minutah zadevo spereš in zadeva je bleščeča!

Paziti pa je treba, da se površina pravočasno in dobro spere, sicer ostanejo sledi!!

 

SILCO d.o.o.

Šentrupert 5A

3303 Gomilsko / tel 03-703-3180

A s tem pereš cel moped, k drgač je to namenjeno pranju alu felten, boš dal za probat ene 2 deci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšen nasvet kako odstranit mast ki leti s ketne po gumi, pa da ne poškodujem gume?

brusni papir pa mal podrsaš

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mega, sem sprobu s papirjem, dela kul, pol pa za finiš še s čistilom za ketno. Top ! Hvala obema !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jaz pa iz tele omare najdem marskej za pranje, mazanje in glancanje, se pa še vedn najde kaj takega, ko ni ravno v tej omari sprevlenga :grim.

 

post-43324-0-28422100-1398197052_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!