Skoči na vsebino

čolni


Jason

Priporočene objave

Zdravo!

Oče je pred nekaj leti kupil nov gumijast čoln. Takrat smo ga napihnili in pospravili v klet. Čoln nikoli ni videl vode. Drugače pa je znamke Sevy oz. Sevymarine - baje mad by Zodiac. Dolg je 3,05m, nosi 4 osebe, gor se montira motor do 10KM.

Čoln je enak kot na prvi slikci ne tej strani: klik - kr ena stran (jutri nalepim moje fotke)

Glede na to, da se čolna več let nismo dotaknili, ugotavljam, da ga ne rabimo, zato ga bom prodal. Čoln sem potegni iz kleti in ga malo dopumpal - začuda je izgubil zelo malo zraka. Prav tako me je začudila zelo dobra ohranjenost materijala. Pričakoval sem, da bo kaj preperelo, dejansko pa izgleda kot nov - tudi na otip.

Zdaj imam problem, kakšno ceno naj postvim. Niti nimam pojma o trgu rabljenih plovil, niti nevem koliko je oče zanj plačal; prav tako natančno nevem koliko let ga že imamo (po površnem pregledu nikjer nisem našel letnice izdelave), nevem niti kaj pomeni za čoln to da je bil dalši čas na zraku - brez kakšnega vzdrževanja ali konzervacije.

Prepričan sem, da je med vami kakšen poznavalec navtične scene, ki mi bo lahko odgovoril na vsaj katero od mojih vprašanj. V naprej hvala.

Druga stvar:

Ugotovil sem, da bi mi prav prišel kakšen kanu ali kajak za 2 osebi (ne za napihnit!). Zadnič sem si sposodil morski kajak za 2 osebi s krmilom - zadeva me je navdušila - zelo hiter čoln.

Tukaj imam podoben problem. Nevem kaj naj kupim (novo, rabljeno), niti ne vem kje se gibljejo cene. Pozna kdo kakšno dobro SLO trgovino ali proizvajalca, ki ima po možnosti na netu objavljene cene? Hvala tudi tukaj.

LP, Jason

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za prodajat prečekeri mornar

mogoče najdeš kej svojemu podobnega

Popravljeno . Popravil mi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj podobnega....le da je bilo izdelano v Beogradu....pa cca 50 cm daljše....pa 10 let starejše.....in z Tomos 4 istega letnika....sem sam po dolgih mukah uspel prodati za 200 eurotov.

Poizkusi s to ceno,pa veliko uspeha.......morda ti uspe.

Če pa spustiš ceno za 50% prinesem tolarčke še isti dan!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra hvala za koristne podatke in konkretno ponudbo!

razbral sem, da je cena visoka, zato jo spuščam na 100 tisoč oz. 99.990 SIT (če sem natančen) :)

dodatne info dajem tudi po telefonu 041 259 269

Še tole:

Še vedno ne najdem kakšne pametne trgovine (ali izdelovalca) s kajaki in kanuji. Bil sem v KAMMu in slišal sem za SLO proizvajalca ROTO, ki pa nima točno take zadeve, kot si jo jaz najbolj želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra hvala za koristne podatke in konkretno ponudbo!

razbral sem, da je cena visoka, zato jo spuščam na 100 tisoč oz. 99.990 SIT (če sem natančen) :)

dodatne info dajem tudi po telefonu 041 259 269

Še tole:

Še vedno ne najdem kakšne pametne trgovine (ali izdelovalca) s kajaki in kanuji. Bil sem v KAMMu in slišal sem za SLO proizvajalca ROTO, ki pa nima točno take zadeve, kot si jo jaz najbolj želim.

Dej mal poglej po tujini......

Je kolega iskal podobne zadeve.....pa je nekje na Avstrijskem koroškem našel.....in to celo dost pocen....sam je dečko sedaj 3 tedne na dopustu.....tak, da ne morem dost pomahat .)

No.....si že bliže meni interesantne cene .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špily hvala za info. Sem že poklical in je tip rekel, da nima nič na zalogi "je treba naročit, potem pa dolgo čakat" To pomeni, da letošnja sezona odpade.

Eh nič, grem po salomonca, mogoče je zanimivaga rabljenega notri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poročaj, kje boš našel.. včasih je imel ameriški Dagger zastopnika v Tolminu, potem pa prenehal izdelovat "klasične" kanuje.

tudi sam iščem en touring kanu, klasične oblike (ki izgleda kot kanu in ne kot nabildan kajak), zato bodo informacije dobrodošle..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno ne najdem kakšne pametne trgovine (ali izdelovalca) s kajaki in kanuji. Bil sem v KAMMu in slišal sem za SLO proizvajalca ROTO, ki pa nima točno take zadeve, kot si jo jaz najbolj želim.

www.kayak.si - se mi zdi, da oni tudi prodajajo ...

Sicer pa - http://www.prijon.si/

Nekje ob Soči je tudi prodajalec Daggerjevih kajakov, ampak sedaj mi ne uspe najti naslova/telefonske ... Lahko kar pokliceš na Carpe Diem (prvi URL, Borut Javornik), če ne drugega bo on vedel. Na prvem URLju imaš tudi vodene izlete in pa res odlično papico :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi ga mel. Itak so SV-eji zakon :P . Kok je pol koncna cena?

:angry2: :angry2: :angry2: :angry2: Kwa se grebeš......k bo spustu na tapravo,sem jest tapru v vrsti....pol ti ga pa jest prodam za 2 jurja dražje........ .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!