Skoči na vsebino

win 98 dodatek


Priporočene objave

imam sledeć problem. dobil sem notboka ki ima win98 v nemškem jeziku. in kolikor sem gledal so neki zajebani gonilniki. ima gdo kako zamisel kak bi spravil v slovenščino ter da bi obdržal sedanji windows.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam sledeć problem. dobil sem notboka ki ima win98 v nemškem jeziku. in kolikor sem gledal so neki zajebani gonilniki. ima gdo kako zamisel kak bi spravil v slovenščino ter da bi obdržal sedanji windows.

hvala

Se ne splača zaj.... poglej kater model notebooka je pa od katere firme, sigurno se na netu najdejo vsi gonilniki, formatiraj in daj nove ENG (SLO sucks) win 98 SE gor pa potlej še gonilnike pa bo!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa ne vem če obstaja (lahko se motim) language pack za win98 kakor je to za winXP, kolikor je meni znano si moral že prevedene inštalirat če ne ni blo nič.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preprosto formatiraj disk in daj gor NTSF particijo in winse 2000 ali XP. Tam večino driverjev ne boš potreboval. Drugače pa naredi kot je že nekdo zapisal: poglej kateri model in najdi na netu. www.google.com :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bom mogo na novo gor naložit win 98. ker kaj več ne morem ker je bol slab saj ima samo 266mhz. to morem nekem žlahniku zrihtata. saj že bom. samo sem mislo če slučajno obstajajo ki kaki dodatki pa tega ni kot sem opazo.

vse eno vsem hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bom mogo na novo gor naložit win 98. ker kaj več ne morem ker je bol slab saj ima samo 266mhz. to morem nekem žlahniku zrihtata. saj že bom. samo sem mislo če slučajno obstajajo ki kaki dodatki pa tega ni kot sem opazo.

vse eno vsem hvala

na tak čarunalnik ne dajat XPjev (266MHz), jst mam orig. win98 (slo) pa neorig. win 98 (ang)

če kaj rabiš, povej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na novo naloži,pa bo.driverje boš pa na netu dobil....mogoče bi win2000 še delli,bi bilo za probat...jaz imam tudi en notebook s P500,pa laufajo brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne splača zaj.... poglej kater model notebooka je pa od katere firme, sigurno se na netu najdejo vsi gonilniki, formatiraj in daj nove ENG (SLO sucks) win 98 SE gor pa potlej še gonilnike pa bo!

Lp Burnout

:lol1: zakaj pa SLO sucks ??? Jedro OS-a je popolnoma enako kot od ENG verzije, tako da kar se tiče funkcionalnosti in uporabe je popolnoma isto sranje ENG kot SLO. Isto si sedaj povedal, kot da bi rekel, da instaliras WinXP, potem pa daš SLO multilanguage pack gor in potem postane sranje :lol1:

Garantiram ti, da temu ni tako :) Jezikovna različica je pač odvisna od posameznika, kaj želi. Meni osebno se je bilo kar malo težko privadit na SLO windowse (še iz časa Win98) ;) :)

Popravljeno . Popravil Virko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

inštaliraj W98 SLO kar preko obstoječih. language pack ne obstaja ločeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bom mogo na novo gor naložit win 98. ker kaj več ne morem ker je bol slab saj ima samo 266mhz. to morem nekem žlahniku zrihtata. saj že bom. samo sem mislo če slučajno obstajajo ki kaki dodatki pa tega ni kot sem opazo.

vse eno vsem hvala

cinično vprašanje: kaj bo tebi slovenšščina? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: zakaj pa SLO sucks ??? Jedro OS-a je popolnoma enako kot od ENG verzije, tako da kar se tiče funkcionalnosti in uporabe je popolnoma isto sranje ENG kot SLO. Isto si sedaj povedal, kot da bi rekel, da instaliras WinXP, potem pa daš SLO multilanguage pack gor in potem postane sranje  :lol1:

Garantiram ti, da temu ni tako :) Jezikovna različica je pač odvisna od posameznika, kaj želi. Meni osebno se je bilo kar malo težko privadit na SLO windowse (še iz časa Win98) ;) :)

Ma ja sej vem, sam glede rač. mi je SLO bl tako, te bom prej zastopu če mi poveš po ANG. Pa na živce mi je šlo, ker ni blo prevedeno čisto vse :doze:

Ma dobro sej ni važno, pač vsak ima rajši zrihtano po svoje :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!