Skoči na vsebino

Lap Timer


Terminator

Priporočene objave

Jaz imam Racechrono V1.45 na telefonu NOKIA X6 in Qstarz BT-818XT 10Hz sprejemnik. Sem zaenkrat probal samo z avtom malo po kraju svojo progo vozit in deluje fenomenalno. Kljub sneženju sem imel vedno 8-9 satelitov in odzivnost je tudi bila hitra. Morem še probat na motorju na kakšni pisti.

Skratka zaenkrat FENOMENALNO :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....ti matr fantje tole vse je čudo od tehnike, to morm jest en dan prej na Grobnik, da to vse naštudiram pa zrihtam da bo naslednji dan kaj delal, če bo..... :P:D :D

Kbros-a sem že mel pa ni bil "vaserdiht" :angry: , G.P.T. pa zdele skoz pa sm ga že sit :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti imaš tega,si ga že sprovu?

Prihaja, bom sprobal, pa javim. Če laže za -2s pole je uredu :P hehehe.

Za babi u torbico nastavt, pa gledat, kk dolgo bo okrog hodila, je pa še itak dober :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka lap timer lahko edino tebi prov pride mi smo amaterji in ne vozimo pod 1 minuto! :smoke:

Tudi ti ga lahko brez problema uporabiš. V enem krogu ga 4x ali 5x obrneš za 180 stopinj (jasno po vertikali) in po seštevku količine peska odmeriš svojo spretnost oz. znanje vožnje na progi. :kva2:

p.s. Brez zamere, mal heca mora biti tudi v športu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka lap timer lahko edino tebi prov pride mi smo amaterji in ne vozimo pod 1 minuto! :smoke:

Tudi ti ga lahko brez problema uporabiš. V enem krogu ga 4x ali 5x obrneš za 180 stopinj (jasno po vertikali) in po seštevku količine peska odmeriš svojo spretnost oz. znanje vožnje na progi. :kva2:

p.s. Brez zamere, mal heca mora biti tudi v športu.

Nobene zamere kadarkoli si dobrodošel in svoje znanje za tipkovnico tud za krmilom motorja pokažeš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobene zamere kadarkoli si dobrodošel in svoje znanje za tipkovnico tud za krmilom motorja pokažeš :D

Ne vem, če lahko za krmilom motorja pokažem kakršnokoli znanje - sem bolj zmerno hiter voznik, ampak, če daš za :beer1: sem za npr. LT vožnjo do Portoroža. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če lahko za krmilom motorja pokažem kakršnokoli znanje - sem bolj zmerno hiter voznik, ampak, če daš za :beer1: sem za npr. LT vožnjo do Portoroža. :grim

:OK: zmenjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dobu ta, LT1 lap timer. Zgleda, preprosto uredu za ta dnar (37€ z poštnino ured iz Nemčije v 3 dneh) :)

Piše, da baterije (2xAA) porabi v 2-eh urah. :huh: Tako, da si bolš nabavit akomulatorske baterije. Piše pa tut, da en oddajniški modul, lahko uporablja več lap timerjev. Verjetno usi na isti frekvenci. Torej, če še bo kdo mel tegale, mu ni potrebno vklapljat svojega oddajnika (rezerva), ob progi, ker bo motilo štoparco (primer: če alex86 postav svoj oddajnik 2 m stran od mene, bo štoparca merila tudi cajt tule vmes in bo zmešnjava na štoparci) tako si razlagam do testiranja :) Imaš pa 10s prikaz časa, stem da ti naslednji krog že itak v ozadju štopa. Probal sem malo mahat znotraj teh 10s in ti pole samo izpisuje nasledne čase. Hmmm. Bomo vidl,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če še bo kdo mel tegale, mu ni potrebno vklapljat svojega oddajnika (rezerva), ob progi, ker bo motilo štoparco (primer: če alex86 postav svoj oddajnik 2 m stran od mene, bo štoparca merila tudi cajt tule vmes in bo zmešnjava na štoparci)

..to se ne bi smelo dogajat, ker bi lap timer moral imeti nek nastavljen "mrtvi čas" po sprejemu signala od oddajnika.. po tem takem bi ti krog štel na prvem oddajniku ki bi signal sprejemnik registriral, naslednjih (npr.) 30 sekund pa kljub postavljenim oddajnikom sprejemnik ne bi registriral.. simple..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal preveč pričakuješ od poceni kitajske igračke :) Bo treba zgleda računat na to, da nihče ne bo mel istega laptimerja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dobu ta, LT1 lap timer. Zgleda, preprosto uredu za ta dnar (37€ z poštnino ured iz Nemčije v 3 dneh) :)

Piše, da baterije (2xAA) porabi v 2-eh urah. :huh: Tako, da si bolš nabavit akomulatorske baterije. Piše pa tut, da en oddajniški modul, lahko uporablja več lap timerjev. Verjetno usi na isti frekvenci. Torej, če še bo kdo mel tegale, mu ni potrebno vklapljat svojega oddajnika (rezerva), ob progi, ker bo motilo štoparco (primer: če alex86 postav svoj oddajnik 2 m stran od mene, bo štoparca merila tudi cajt tule vmes in bo zmešnjava na štoparci) tako si razlagam do testiranja :) Imaš pa 10s prikaz časa, stem da ti naslednji krog že itak v ozadju štopa. Probal sem malo mahat znotraj teh 10s in ti pole samo izpisuje nasledne čase. Hmmm. Bomo vidl,...

ne delat reklame, ker bomo meli vsi isti drek...pa bo problem :) :) :)

al pa bom modul v reškem nastavo... hihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne delat reklame, ker bomo meli vsi isti drek...pa bo problem :) :) :)

al pa bom modul v reškem nastavo... hihi

ja res ti pomaga modul v reškem :grim še vedno ti bo zaznalo oba oddajnika, tako boš imel en ˝krog˝ od reškega do ciljne, drugi ˝krog˝ pa od ciljne do reškega...bolj enostavno je en oddajnik umaknit pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res ti pomaga modul v reškem :grim še vedno ti bo zaznalo oba oddajnika, tako boš imel en ˝krog˝ od reškega do ciljne, drugi ˝krog˝ pa od ciljne do reškega...bolj enostavno je en oddajnik umaknit pa bo

te bom mel vsaj dober cajt :);)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a je kdo že nehal uporaljat Qstarz sprejemnik, tisti 818 X ali Xt, pa se mu valja doma....jaz bi namreč kaj takega kupil, in ker pri nas ni nič za dobit rajši prej vprašam če ima kdo za prodat rabljenega???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo že nehal uporaljat Qstarz sprejemnik, tisti 818 X ali Xt, pa se mu valja doma....jaz bi namreč kaj takega kupil, in ker pri nas ni nič za dobit rajši prej vprašam če ima kdo za prodat rabljenega???

Tud jst kupujem Qstarz-a če kdo prodaja!

Drugače mam jaz en BT modul za prodat samo je wayfinder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če boš kje našel kjer se da v sloveniji naročit karkoli od Qstarz mi prosim sporoči, sem že pogooglal pa nič, še tisto kar je bilo je umaknjeno s prodaje, edino en 818 navaden je na bolhi za 30€, ampak ta ima osvečevanje 1Hz, tako da ne pride v poštev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naročil 2 GPS sprejemnika BT-818XT na Ebay-u iz kanade za ceno 65€, vendar je en prišel direkt domov, eden pa na carinsko pošto. Potem je bilo potrebno doplačat še 18€.

65€+18€ = 83€.

Imaš pa tudi v Nemčiji iste za 75€ + poštnina. Nevem pa kako je tu z carino.

Deluje pa fenomenalno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera je najboljša aplikacija(lap timer) za telefon? Kaj še potrebujem zraven da zadeva deluje?

LP Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!