Skoči na vsebino

Homologacija (konjički)


X-R2

Priporočene objave

Iz Avstrije nameravam pripeljat motor. Ima 30 PS, vendar je v prometni 15 PS. Kako je s homologacijo. Mi dajo motor na valjar in zmerijo? Ali some prepišejo, kar bi blo super :-p

Upam, da ni že kje blo... :? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

şe mi zdi da zmerjo... k jest sm dobu "certifikat o ustreznosti" na katerem pise use sorta... od tega kok moči ma/pri obratih do št. okvirja... tko da nevem kwa pa kako... lohk da se motim... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gres do enega ko uvaza motorje pa se z njim zmenis pa ti nardi homologacijo tako da sploh motorja ne peljes v koper!Ker je en kolega tako naredo(sicer za r1 04 letnik,za 125 pa se tud da) pa mislim da mores potem mu placat okol 150 evrov pa motorja sploh dol ne rabis pelat!Tak bom jst naredo ce bom iz tujine prpelo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kr je glih ze tukej ta tema odprta ....

Frendica je rekla da ji je pravu edn ko ma ninjo in gor akrapovica, da k so ga ustavli policaji so mu nabil da nima homologiranega auspuha in je mogu placat kar konkretno vsoto denarcev .... zej me pa zanima kej glede tega ... a jst ce bom ruknu gor drug auspuh na 125ko bomo mogu to kej homologirat in kje kako zakaj ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr je glih ze tukej ta tema odprta ....

Frendica je rekla da ji je pravu edn ko ma ninjo in gor akrapovica, da k so ga ustavli policaji so mu nabil da nima homologiranega auspuha in je mogu placat kar konkretno vsoto denarcev .... zej me pa zanima kej glede tega ... a jst ce bom ruknu gor drug auspuh na 125ko bomo mogu to kej homologirat in kje kako zakaj ??

kazen za nehomologiran auspuh je 120.000 sit. Pa se mi zdi, da boš mogu homologirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če maš gore gianellija al pa arrow al pa kerga drugega tut morš met homologacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr je glih ze tukej ta tema odprta ....

Frendica je rekla da ji je pravu edn ko ma ninjo in gor akrapovica, da k so ga ustavli policaji so mu nabil da nima homologiranega auspuha in je mogu placat kar konkretno vsoto denarcev .... zej me pa zanima kej glede tega ... a jst ce bom ruknu gor drug auspuh na 125ko bomo mogu to kej homologirat in kje kako zakaj ??

jaz mam na cbr125 wingsa gor (seveda nehomologiranega) pa so me ustavli že ene 6krat, pa noben ni niti pogledal auspuha. pa lahko povem da je feejst glasn:P

tak da nevem... glede na to kolko maš dela in stroškov z homologacijo... jaz rajši reskiram :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam na cbr125 wingsa gor (seveda nehomologiranega) pa so me ustavli že ene 6krat, pa noben ni niti pogledal auspuha. pa lahko povem da je feejst glasn:P

tak da nevem... glede na to kolko maš dela in stroškov z homologacijo... jaz rajši reskiram :)

lp

k bo pa en pogledu in vidu, da nimaš original auspuha, te bo pa minilo reskirat! k boš tako kazn fasu, da boš raj motor prodau, kt pa še kej štimu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če maš gore gianellija al pa arrow al pa kerga drugega tut morš met homologacijo?

za vse kar ni original (tovarniško) je treba homologacijo met!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa tisti papiri kaj pomagajo ko dbiš zravn če kupiš auspuh (giannelli) pa gor piše pač pune enih oznak pa to. kaj če mu to pokažeš je dovol al morš res homologacijo met? pa ki se to narei? kolk stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mooo prow beda dej ...ja sm prasu dans ja 100jurjev je dobu ja ... ma prow bed kok pa stane npr. za auspuh homologirat ? pa recimo a mors tud rave ventil pa to ko ni serisko ? sam tega ti pa kaps itak ne bo gledu al kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

homologacija pomen, da mas v prometni napisan kaj use ni tovarnisko (npr. vlecna kljuka al pa litke pr avtih). aja pa rave je serijsko... usaj pr RSki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

homologacija pomen, da mas v prometni napisan kaj use ni tovarnisko (npr. vlecna kljuka al pa litke pr avtih). aja pa rave je serijsko... usaj pr RSki

kukr jest vem je sam pr mitotu serijski :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NSRka ma mal drugeče narejeno RC valve, drgač pa je serijsko :OK:

RSka ma pa menda do 98' letnika serijsko, pol pa 50k sit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jp RSka ga ma od 98 naprej serijsko... za mito pa nism vedu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naprej od 98 majo rave, prej pa ne... itaq je o tem napisan u temi od RSke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mrnjahm !? si sigurn da je to serisko mislim da ni no ... kok pa recimo stane homologacija pac teh delov ?? sam pol tko ce pogledas .... lih tko kokr kit 180 fuknes gor npr. bi mogu homologirat ce je tko ... lol pa ne ? :P pomoje je dobr da ti homologiras auspuh kar je edino vidno pr motorju itk ce te kapsi ustavijo ti ne bodo sraufali motorja pa ti tam dele gledli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma lej, ti predelaš, motor ma lohk 200konjev, če ni nč videt ti ne bo noben nč reku, lohk pa ti policaj odredi poseben tehnični pregled, kjer ti valda sam moč na valarjih zmerjo, če je test pozitiven si ga najebal ko pes, če je negativen, lohk mogoče policaja tožš ker si bil tolk časa brez motorja in stuff.

Avspuh pa je videt in ga morš met homologiranga...

Sej imamo večina nas 11KW v prometni, kolkr jih je v mašini je pa druga stvar :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enem kolegu so na 50ki odredil izredni tehnicni in so mu za ta cas vzeli tablico in potem ko je prineso na postajo potrdilo so mu vrnili tablco,za 125 in vec pa je mislim da isto!Za kW te pa lahk v koper poslejo in ti jih tam zmerjo ker mislim da drugje za motorje ni vsaj da bi jst vedo!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!