Skoči na vsebino

finish zastava na platišču


TiCkO

Priporočene objave

LP

Ker imam namen čez zimo mal experimentirat na motorčku me zanima kk se najlažje lotit tega, da si čez celo rajfno nalimam ciljno zastavo. Upam da vete kaj mam v mislih..

Sem vidu že to na par motorjih, pa me zanima a obstaja kaka folia al kk to dela folk?!

Zanima me še kje bi dobil carbon look folijo?

To je to, če že obstaja tema se opravičujem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne..

Mene zanima, če je že kdo videl, mislim da je v lousiu nekaj podobnega (na enem motorju) Pač kot je finish zastava se pravi beli kvadratki čez celo platišče, in potem se guma suče in ful dober izpade.. Pač da je cela rajfna polimana z kvadratki (zdej razumeš?)

Potem me pa še zanima (ne mešat tega in zgornjega vprašanja) kje se dobi folija ki je kot karbon, da bi npr, čez nekaj nalepil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navadne nalepke šahovnic (cca.30x30) se dobijo tud v louisu, vendar bo bol problem te nalepke k so namenjene za ravne površine nalepit na platišče. Bol se ti splača kupit navadno belo samolepljivo folijo, izrežeš kvadratke in jih nalepiš kot jih pač hočeš (velikost, kot...). sicer je mal več dela, izpadl bo pa mislm da bolš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem se guma suče in ful dober izpade..

Ko se beli kvadratki na crni feltni zavrtijo, bos slej ko prej vidu samo sivo feltno .)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... v bistvu bos bil najbolj jack ko se bos peljal mimo kasnih bjond tko ene 5-10km/h pa se bodo lepo feltne izrazale :P drgac pa ja bolj se ti splaca kupit samoleplivo foljo mislim da se da dobit tud v kiri boljs knjigarni pac nalepka ki jo mors sam zrezat ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej bom kupu zdej folio pač belo pa bo  na enake kvadratke narezu pa je..

Te folije sem jaz imel v zlati, sivi in črni barvi na metre dolge. Kupiš jih pa v Kocki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne..

sam sem pač sem postal.. Sej lahka mod prestavi tja!

:OK: to je odnos. Dejmo pač nekam, sej bo mod pol poskrbel za to... :fredy: :doze:

Kje pa je ta Louis, ker prvič slišim za to trgovino? :blush:

Iskalnik pa kategorija oprema...

Drugače je pa v Avstriji... :)

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nekaj pa se ti še bol splača pa še prej si fertik. naredi si iz plastike en tak model al pa iz kakega drugega materiala pa si izreži kocke ven kak pač hočeš da zgleda zastava.pol pa si sam belo barvo kupiš kako bolšo ko se prime tut na gume ipd. pa sam pobarvaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: to je odnos. Dejmo pač nekam, sej bo mod pol poskrbel za to... :fredy: :doze:

Iskalnik pa kategorija oprema...

ja mater no, pač mam 125cc motor in sem pač mislu da je že kdo delu kaj podobnega! Lahk bi mi odgovoril ne pa da težiš!

@Unikat: Imel si folio finish zastave? Kje pa je Kocka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mater no, pač mam 125cc motor in sem pač mislu da je že kdo delu kaj podobnega! Lahk bi mi odgovoril ne pa da težiš!

...

Da ti z debelo označim problem...

Veš nimajo samo 125 kubični motorji felten... :doze:

Začnite uporabljat celoten forum. Ne se pa omejit samo na eno kategorijo... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle se počutmo tko.. domače :D

Pa da se mal na temo vrnem, Ticko raj kupi diode ki se dajo na ventilček gume. Pa lepo zgleda ko se pelješ, pa še ponoči si iz boka opazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc ja tist je zakon :) ma en kolega na suzuki 750 :) ma seka sam nism tisto nic gledu a tist deluje na centrifugalno silo ? al ma kiro mickeno bat. tam not ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist ma notr senzor, ko zazna da se giblje pa začne delat, noter je pa baterija..

Pa to men ni tk všeč, gre se mi da res hudo staylam motor ne zdj da bo kot novoletna jelka :D

Čez zimo bo velik časa, pa tud velik dela že mam, ker kr velik modifikacij planiram, pa še kej bo treba menjat, ampak za tole me najbolj skrbi.. sam sej kvadratke si bom izrezu pa jih počasi z vodo gor limu.. Bom tud kej posliku, pa objavu seveda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!