Skoči na vsebino

Grobnik


Stric Burek

Priporočene objave

Mal berem temo o Grobniku, pa me je mal zamikalo da bi šel pogledat to slavno pisto :)

Tle se lohk zmenmo za en dan, ko bomo imeli vsi čas in gremo dol, seveda čez Ilirsko Bistrico kjer se jest priljučim :closedeyes: , ali pa če grem do Planine, da se ne izgubite do dol :D

Tle je še slikca za lažjo predstavo kje sploh je to

32930grobnik.JPG

Planina je obvezen postanek

BTW: Moj 1000 post :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem, da bo svoja tema, ker že tako se po vse mogočih drugih temah menmo kam bomo šli..., recimo una o MK Sršeni.... itak nikol pol niti ne omenmo MKja :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej burek. mi smo že bli na grobniku in smo šli tut čez ilirsko bistrco, tko da nisi neki novga odkriu! sam dirkat lih ne boš mogu tm na grobniku, da bi šli pa sam tko eno turo, se mi pa zdi mal bedn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej burek. mi smo že bli na grobniku  in smo šli tut čez ilirsko bistrco, tko da nisi neki novga odkriu! sam dirkat lih ne boš mogu tm na grobniku, da bi šli pa sam tko eno turo, se mi pa zdi mal bedn!

Ja vem, takrat nism še mel NSRe, lohk bi šli dol ko bo kaka dirka al kej, se pa da it tudi s 125kami gor, nevem če bo lih kdo kej zainteresiran, pa vseeno

Pa tudi vsi menda nismo še bli na Grobniku

Ne nabijam postov yozo, kvečjem jih ti :P :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja  vem, takrat nism še mel NSRe, lohk bi šli dol ko bo kaka dirka al kej, se pa da it tudi s 125kami gor, nevem če bo lih kdo kej zainteresiran, pa vseeno

Pa tudi vsi menda nismo še bli na Grobniku

Ne nabijam postov yozo, kvečjem jih ti  :P  :photo:

to smo ze dal čez bi su kdo z motorji v grcijo al pa v tunizijo? jaz sm bla dol pa se z motorckom da dol lepo furat, jaz sm v tuniziji celo djerbo prefurala z motorckom no ja sam ideje dajem...

NAsledn let grem jaz zagotovo do grcije z mtorjem...

papa tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to smo ze dal čez bi su kdo z motorji v grcijo al pa v tunizijo? jaz sm bla dol pa se z motorckom da dol lepo furat, jaz sm v tuniziji celo djerbo prefurala z motorckom no ja sam ideje dajem...

NAsledn let grem jaz zagotovo do grcije z mtorjem...

papa tejcy :004

Pa ne z 125ko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šel na grobnik, še nisem bil, če se bo dalo po pisti vozit, do turce mi niti ni tolko, sam ne še zdej, bol prot koncu počitnic. Ker šele takrat bom dobu keš za kombinezon, se brez njega mal bojim tam past :)

Ni pa glih poceni takle izletek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja mene tudi interesirana dol it ....... moj bike itaq nič en pije eheheh naredim lepih 400km z polnim tankom :P Drugače če bi se šlo na koncu počitnic 24 do 30 avgusta jst sem prost :D in sem itaq za ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam v logatcu levo za rakek-babno polje-gerovo...padeš direkt na grobnik!pa skoz ovinki,če vam paše seveda .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam v logatcu levo za rakek-babno polje-gerovo...padeš direkt na grobnik!pa skoz ovinki,če vam paše seveda .)

itak da imamo radi ovinke-vsaj jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DimmniBurek ker motor imaš upam da ne unga k maš za avtar :worship:

Drugače za ovinke itaq da je ok :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DimmniBurek ker motor imaš upam da ne unga k maš za avtar  :worship:

Drugače za ovinke itaq da je ok  :afro1:

meu je tisto šterko, zdej ma pa hondo NSR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj mu gre 90!!!! :lol1: drgac pa mal :topic:

a na grobniku ti ful pozre gume? ma kdo ksne izkusne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja pa kaj jst si nit z mojo fiftulco ne bi upu it tja dej :D ko ce ne druzga bi me blo sram :DDDD mhm .... ma to je treba placat za it furat al kko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OBVIOSLY! lohk najames ceu dirkalisce (ni pocen) al pa sam karto... u enem moto.si-ju je ful lepo razlozen... sam se mi ne da iskat zdele... mogoce ju3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počakte, da bo pr ns avtocesta narjana, pa k še ne bo odprta za promet, pa takrt pridte, pa se bote gonil tle gor. baje da bo drug let spomlad narjen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!