Skoči na vsebino

Grobnik


Stric Burek

Priporočene objave

sj mu gre 90!!!!  :lol1:  drgac pa mal  :topic:

a na grobniku ti ful pozre gume? ma kdo ksne izkusne?

Hja itaq kr 125tka žre gume ko bik itaq da ne ........ 600 kubilni motorji žrejo gume ne pa 125 ker so prešvoh...........lol vsi iamte nsrjke :P jst pa pridem z mojim nakedom dirkat dol ahahah vas nabijem vse sam da dobim nove gume ker te drsijo kot da sem na maslu! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mislš??? hehe

bo treba tut mal knjigo od bliz pogledat :fredy:

eh... jebesh. se mi bo ze usral... je tko k loto :lol1:

Hja itaq kr 125tka žre gume ko bik itaq da ne ........ 600 kubilni motorji žrejo gume ne pa 125 ker so prešvoh...........lol vsi iamte nsrjke :P jst pa pridem z mojim nakedom dirkat dol ahahah vas nabijem vse sam da dobim nove gume ker te drsijo kot da sem na maslu!  :naughty:

drgac je obraba odvisna od asfalta! aja pa jest mam cagivo :angry2:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh... jebesh. se mi bo ze usral... je tko k loto  :lol1:

drgac je obraba odvisna od asfalta! aja pa jest mam cagivo  :angry2:

ma Cagiva neverjamem da žre gume ko prasica...mogoče nekaj ampak da boš porabu celo gumo v enem dnevu furat se po pisti neverjamem edino če ne boš non stop po čez šou pa hudo bremzal z zadnjo gumo..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozab... zajebu ze v osnovi! ni od znamke motorja odvisn kok gume zre ampak je vazn od PODLAGE! a je kdo sploh ze biu na grobniku? k me zanima ce se splaca it dol z enimi starimi, pa da jih pol pozre skor do nule, pol pa menas...

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k me zanima ce se splaca it dol z enimi starimi, pa da jih pol pozre skor do nule, pol pa menas...

No ja...če ti ni škoda plastik oz. kompletnega novega motorja in sebe zravn, ti kar dirkaj s starimi gumami :slap: Boš vidu kako lepo držijo v ovinku...ne glede na podlago :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba probat :P pa sj ne mislem it dol s takimi gumami k jih je meu žiga (BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEED) ampak s tko... se kr ohranjenimi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

No folk od 26 pa do 28 avgusta so na grobniku dirke oziroma je "MOTOHAPPENING No.19" Tko da to bi blo kul če bi šli gledat!

Če bi bil kdo zainteresiran za to furo nej se jav in se bomo kej zmenil!

No več od tega dogodka pa tukaj www.motohappening.com!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede grobnika jst bom ieml en šotor naj bi blo za 4 ljudi se pravi 2 mesta so fraj .. želi kdo mesto rezervirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej odpravljamo se na Grobnik na Motohappening, trening in dirka, vodja odprave bo Cagica s CBR 900, tisti ki bi se rad pridružil nej tle prosim napiše, tudi kak motor vozi...

Gre se v Petek 26.08.2005, dobimo se na Planinskih Ridah okoli 15h-raje mal prej, če bi še kdo rad kaj polagal ovinke tam... Gremo pa preko Gerovega, ker so tudi tam lepi ovinki, Cagiva je reku da bo vozu počasi (100-110km/h) odvisno, uglavnem tko da bomo skup, če bojo lepi ovinki lahko nekaj iz posadke pospeši in se kasneje nekje počakamo...

Tisti ki greste iz LJ, se posebej zmente kje se dobite...

Če gre še kdo iz Primorske se dobimo pri meni doma....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej odpravljamo se na Grobnik na Motohappening, trening in dirka, vodja odprave bo Cagica s CBR 900, tisti ki bi se rad pridružil nej tle prosim napiše, tudi kak motor vozi...

Gre se v Petek 26.08.2005, dobimo se na Planinskih Ridah okoli 15h-raje mal prej, če bi še kdo rad kaj polagal ovinke tam... Gremo pa preko Gerovega, ker so tudi tam lepi ovinki, Cagiva je reku da bo vozu počasi (100-110km/h) odvisno, uglavnem tko da bomo skup, če bojo lepi ovinki lahko nekaj iz posadke pospeši in se kasneje nekje počakamo...

Tisti ki greste iz LJ, se posebej zmente kje se dobite...

Če gre še kdo iz Primorske se dobimo pri meni doma....

jst vrjetn grem 95%! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem tudi 100% !

Drugače jst furam iz izole proti ilirski bistric in se pridružim z burkom kdor je tu z obale naj mi sporoči da greva skupaj dol :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tut šel sm me pa zanima kuk bi koštal tale dvodnevni izlet pa kje bi spal pa take reči :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam 4?

Kaj vam je?

Mi, Probiker, CagivaMito, Yamaha?!?

mi-ja bom poklicu pa ga prašu! za cagivamito pa probiker-ja vem da ne bota šla, ker jima tastari ne pustijo!!! Yamaho bom pa tut poklicu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!