Skoči na vsebino

Guma pocasi spusca?


markob

Priporočene objave

Mam savino cestno gumo z profilom in mi ta guma spusca za polovico bara na 3 dni.

Zdej nevem al je bila guma,ko je bila menjana slabo dana na feltno pa je ob straneh prisla kaksna svinarija,ali pusca ventilcek(je zategnjen)al je mozno da je guma pocena?

Cudno se mi zdi ce bi bila pocena bi spustila prej ko pa pol bara v 3 dneh?

A to kdo flika?Je mel kdo take probleme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam savino cestno gumo z profilom in mi ta guma spusca za polovico bara na 3 dni.

Zdej nevem al je bila guma,ko je bila menjana slabo dana na feltno pa je ob straneh prisla kaksna svinarija,ali pusca ventilcek(je zategnjen)al je  mozno da je guma pocena?

Cudno se mi zdi ce bi bila pocena bi spustila prej ko pa pol bara v 3 dneh?

A to kdo flika?Je mel kdo take probleme?

po moje imaš žebelj ali šravf v gumi. Pojdi k vulkanizerju naj ti zaflika z "inekcijo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lah si pikno pa ven padlo, pa pocasi spusca ker mala luknjica, sem mel isti problem, napumpam zdrzala do maribora cca 35 kilometrov, tam pa spet pumpal, nesi k enemu vulkanizerju pa bo sam pregledal kje pusca in ti tam dal enekcijo, to te pride cca 1k+ z montazo vred če ti bo sam dol jemal :glare: torej skoro zastojn pa nimas vec problemov :D :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lah si pikno pa ven padlo, pa pocasi spusca ker mala luknjica, sem mel isti problem, napumpam zdrzala do maribora cca 35 kilometrov, tam pa spet pumpal, nesi k enemu vulkanizerju pa bo sam pregledal kje pusca in ti tam dal enekcijo, to te pride cca 1k+ z montazo vred če ti bo sam dol jemal  :glare: torej skoro zastojn pa nimas vec problemov  :D  :grim

Upam da bo potem vredu,ker gumo je zaenkrat se skoda stran metat.

A kdo ve kje v Ljubljani to delajo?Mogoce bi tudi serviserji to delal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak vulkanizer ti lahko zaflika gumo.

torej telefonski imenik -> rumene strani -> vulkanizerstvo ... pa kliči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak vulkanizer ti lahko zaflika gumo.

torej telefonski imenik -> rumene strani -> vulkanizerstvo ... pa kliči

Raje vidim da dela to kdo k je ze delu na skoterjih,ker mi res ne sede da nabasem na vsakega slosarja k zna inekcijo dat notr,to sem delal tudi sam.

Pol ti pa rece vredu je,bo drzal,ta vredu pa nikoli ni bil in nikoli nebo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOOOOOOOOOOL markob :lol1: ti si pravi slosar ia, vsak vulkanizer more znat na avtu enekcijo dat, saj se gume ne mecejo kar tak vstran :D Torej more tud znat na scooterjih itd....pa to ti nebo doben ''slosar'' delal ampak samo vulkanizer ki je za to tam da gume flika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jest nevem al ste tukaj vsi brez iskusenj al kaj?

Mam avto in so mi ze dali inekcijo,seveda pridem placam,vprasam bo drzalo,ogovor ja seveda kaj pa mislite.

Placam in seveda mi gumo po 2 dneh spet pusca,pridem nazaj,ja mogoce je luknja taka ali pa guma slaba da se je neda vec resit.

Tega odgovora ko placam storitev sigurno nocem slisati,zatorej tudi sprasujem.

Avtomobilska guma pa od skuterja je razlika,avtomobilska je vec povrsine gor in se lazje dela z njo.

Mors imeti tudi drugacne flike oziroma file,manjse.

Pac sprasujem ce se kaksno ime ponavlja v pozitivnem smislu za skuterje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pac sprasujem ce se kaksno ime ponavlja v pozitivnem smislu za skuterje.

kot kaže ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da ne, kdo o te mel doma vse potrebno to, če ti za 1k vulkanizer naredi to vse :D Če pa pol začne guma puščat pa pač maš slabo gumo. to pa ni problem vulkanizerja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mate pa še free način :

najdite kapico ki ima gori nastavek za odšraufat ventilček pripravite si brizgalko kakih 20ml in v njo petegnite mleko (3,2) 1,6 ne deluje vredu in v odprtino kamor se našraufa ventilček stisnete kake 3 brizge po 20ml če je majhna luknja bo držalo če pa je kaka večja pa ne ( sepravi če guma spušča na 2 dni drži) samo pazite pri vulkanizeru da va s nebo fuknlo na rit ko bote dol vzeli gumo :kva2: full smrdi

to je blo sprobano pred enim tednom pa deluje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!