Skoči na vsebino

Linin peskovnik


Funakoshi

Priporočene objave

able able....posnetek ...dej se fokusiraj...posnetek.... in zakaj je kar naenkrat tako težko en simpl odgovorček dat...

... al pa kr posnetek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja draga Lina..... preberi kaj napišem, sej ni tako težko razumeti, ali ne?  :friend1:

NE ali NE, what's it gonna be? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ...to je moja sestra, polcajka.

res si zabaven...si v Tacnu pridobil to ,,ostrino,, duha? :zzz:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čas kislih kumaric....in res je patetično ...pa kaj čem...še dons, pol grem mal na moje za par dni...

:yes:

A jebi ga......zdej boš pa še ti.....glavna akterka te teme spokala nekam,kjer boš odmanjena od vsega hudega, kar ti povzroča tale Motosvet. Veš.....temu smo včas rekl,da bežiš pred nujnim zlom........

Ja vem, nekateri mate tako čudovito razvit obrambni mehanizema!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govori se še, da si TC ne upa v to temo...in pošilja sekretarko...špegat.

No a se me boš usmilil in povedal ali bom dočakala svojih 20sek ali ga enostavno ni??

govorim o posnetku...če slučajno kdo ne ve...naj za podrobnosti vpraša Funakoshihja...on je baje dopolnil zadnjo izdajo Sove.

Pardon..TC (glihkar si uletu)...man...kje je posnetek? :?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali bom dočakala svojih 20sek

a samo toliko časa ti tvoj dragi privošči pri penetraciji...a je predigra vključena ali ne?

taki posnetki so na netu nezaželjeni, spolni akti manj kot 3 minute veljajo za nezanimive.....takega posnetka si ne upam objavit....

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govori se še, da si TC ne upa v to temo...in pošilja sekretarko...špegat.

No a se me boš usmilil in povedal ali bom dočakala svojih 20sek ali ga enostavno ni??

govorim o posnetku...če slučajno kdo ne ve...naj za podrobnosti vpraša Funakoshihja...on je baje dopolnil zadnjo izdajo Sove.

Pardon..TC (glihkar si uletu)...man...kje je posnetek? :?

:? :? :hmm: :hmm: :hmm: dolžina slabšega orgazma??????? :hmm: :hmm: :hmm: :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govori se še, da si TC ne upa v to temo...in pošilja sekretarko...špegat.

..... nisem si mislila, da tebi paše, če te kdo gleda.... a imata v spalnici polno ogledal, da se sproti gledaš ali se snemata :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tc....prvo me zanima kaj je s posnetkom...tistim iz Rid (ne mi kaj je to RIDE in tudi v prejšnjem postu je bilo jasno povedano da govorim o strašnem incidentu, ki je užalil celo tribuno s senatorjem na čelu in se ti je zgodil prvič eno lepo Nedeljo)

A imaš tudi ti zacvikano lajtungo al si pičkica?...ni treba odgovoriti na to vprašanje...zanima me samo ali imaš posnetek ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... nisem si mislila, da tebi paše, če te kdo gleda.... a imata v spalnici polno ogledal, da se sproti gledaš ali se snemata :hmm:

Tooooooooooooooo

Jesssssssssssssssss

Nova Severina :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokaži.... :P

a vidva dasta tudi iz ritke direkt v usta..... :naughty:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Severina je amaterka  .)

A bi ti meni......ok, lahko čist na tihem in strogo na 4 okice dokazala, pokazala.....WE .) .) .) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!