Skoči na vsebino

Linin peskovnik


Funakoshi

Priporočene objave

a samo toliko časa ti tvoj dragi privošči pri penetraciji...a je predigra vključena ali ne?

taki posnetki so na netu nezaželjeni, spolni akti manj kot 3 minute veljajo za nezanimive.....takega posnetka si ne upam objavit....

:D

Priporočam ti:

9788611155036.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi ti meni......ok, lahko čist na tihem in strogo na 4 okice dokazala, pokazala.....WE .)  .)  .)  :blush:

Ja sej ji itak paše, da jo kakšen gleda in da zbuja pozornost.... po moje te bo kr povabla k sebi, da boš lahko v živo gledal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokaži.... :P

a vidva dasta tudi iz ritke direkt v usta..... :naughty:

ne, to lepo navado majo samo Postojnci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a samo toliko časa ti tvoj dragi privošči pri penetraciji...a je predigra vključena ali ne?

taki posnetki so na netu nezaželjeni, spolni akti manj kot 3 minute veljajo za nezanimive.....takega posnetka si ne upam objavit....

:D

Čak mal.....ne me basat.......pa sej to je ja ogromn cajta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: , jst bi mel tut en izvod, kje se pa to dobi?

www.emka.si . sam hitr, predn TC vse pokupi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nts...imata posnetek?...al boš flancala kako jaz govorim?....kakor ,,se mi k*** dvigne,, ...ti se pa le potrudi in za začetek poiskusi reči namesto ,,govoriste,, govoriš...delaste=delate itd....

zdej si pa le pejt očke z milom umit

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.emka.si . sam hitr, predn TC vse pokupi

Veš mi smo to knjigo imeli, ko smo bili stari 7 let..... no, sej tudi zdej ni prepozno pri tvojih letih, da jo bereš .) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš mi smo to knjigo imeli, ko smo bili stari 7 let..... no, sej tudi zdej ni prepozno pri tvojih letih, da jo bereš  .)  :004

in to je blo zadnje, kar si prebrala, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ji itak paše, da jo kakšen gleda in da zbuja pozornost.... po moje te bo kr povabla k sebi, da boš lahko v živo gledal  :OK:

Gledal........ :? :? :?

En važn podatek ti manjka......ta sladki mamo mal probleme z gledanjem.......žal, to pride z leti.........pa smo grooooooooooooozn radi kar se da blizu......torej......OD DALEČ nič!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, to lepo navado majo samo Postojnci...

pa severina tud, pa lina tud....

ni treba, hvala, mam že tvojih objav dost ;)

še vedno jih imaš več kot jaz...v krajšem času...nabijač... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nts...imata posnetek?...al boš flancala kako jaz govorim....kakor ,,se mi k*** dvigne,, ti se pa le potrudi in za začetek poiskusi reči namesto ,,govoriste,, govoriš...delaste=delate itd....

zdej si pa le pejt očke z milom umit

Zdej si se pa malo z**** jaz namreč nima postojnske govorice, pri nas ne govorimo tako, kot si napisala...... :grrr

Tvoj posnetek iz spalnice.... ga žal nima.... ne oziroma ga sploh nečem imet :004 sory

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal........ :?  :?  :?

En važn podatek ti manjka......ta sladki mamo mal probleme z gledanjem.......žal, to pride z leti.........pa smo grooooooooooooozn radi kar se da blizu......torej......OD DALEČ nič!!!!!!!!!!!!!!

HM...da ni ta slab vid vzrok da posnetka ni?...a na sluhu so tudi kakšne posledice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbrič, samo zate:

apipuder.jpg

Mater....pa ti bi mene definitvino rad v prerani grob spravu............sem ravno danes za cca 150ksit robe iz lekarne prnesu.

Kok je men fajn, k mi vsi ostali VSE to plačujete :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa severina tud, pa lina tud....

še vedno jih imaš več kot jaz...v krajšem času...nabijač... :P

spet nisi razumu ... kaj bi jst bral Butalce, če lahko tvoje objave berem ... ampak tam vsaj vem, da se je avtor hecal ... pr teb pa nism zihr, da so se tvoji starši hecali ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HM...da ni ta slab vid vzrok da posnetka ni?...a na sluhu so tudi kakšne posledice?

Nop lubica.....tuki gre za drug princip......s tem ko ena stvar peša......se druga toliko bolje razvije.

Mater....le zakaj mam tako veliiiik jezik :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pr teb pa nism zihr, da so se tvoji starši hecali ...

vidiš...jaz sem v nasprotju s tabo 100% ziher, da so se tvoji zagotovo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop lubica.....tuki gre za drug princip......s tem ko ena stvar peša......se druga toliko bolje razvije.

Mater....le zakaj mam tako veliiiik jezik :hmm:  :hmm:  :hmm:

jezik raste?....sluh se slabša, pamet tudi,,...

no to pojasni marsikaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to je blo zadnje, kar si prebrala, a?

:grrr Ne vem zate, ma jaz sem naredila malo več razredov kot samo prvega tako, da sem morala tudi kaj več prebrati .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!