Skoči na vsebino

Linin peskovnik


Funakoshi

Priporočene objave

:grrr  Ne vem zate, ma jaz sem naredila malo več razredov kot samo prvega tako, da sem morala tudi kaj več prebrati  .)

Zakaj bi bral, ce lahka iz neta obnove vleces.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je s famoznim posnetkom s katerim ste tako veselo mahali par tednov nazaj.

posnetek...a bo šlo?...A bo al ne....

posnetek :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jezik raste?....sluh se slabša, pamet tudi,,...

no to pojasni marsikaj

že drugič sem zasledil da se delaš norca iz sladkornih bolnikov....sram te bodi....

delaj se norca iz pridobljenih lastnosti, kakršne ima recimo tvoj tip(pomanjkanje bontona, fužinsko narečje, brezobraznost), ne pa iz prirojenih....

pička

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

booooooooooooooring :zzz:

sem pričakoval več akcije glede na to da je linin peskovnik :P

post-26-1123760420_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

booooooooooooooring  :zzz:

sem pričakoval več akcije glede na to da je linin peskovnik  :P

čaki malo...kaj nisi prebral...za lino je severina amaterka...ona tudi iz ritke direkt v usta.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki malo...kaj nisi prebral...za lino je severina amaterka...ona tudi iz ritke direkt v usta.... :naughty:

TC, pejt si usta z žajfo oprat ... se mi zdi, da maš neki rjavga okol razmazanga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jezik raste?....sluh se slabša, pamet tudi,,...

no to pojasni marsikaj

Maš res.........

Ker se sluh slabša.....in s tem tudi pamet.....sej veš tisto......ko ne dojemaš, pardon ne zazanavaš zunanjega sveta, to posledično pripelje do tega, da ti morajo drugi nekako prebrati, povedati vse novosti,ki jih moderna zanost vsakodnevno producira.....in ker takemu,kot sem jaz....betežen, sladek, gluh, niskega IQ noče noben....točneje nobena več razlagat......se posledično vse stvari samo še drastično nižajo.......dobesedno!!!!!

Ampak......odgovora na vprašanje o povečanju jezika,pa kljub vsej pronicljivosti,ki mi je ostala nekako nisem zasledil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že drugič sem zasledil da se delaš norca iz sladkornih bolnikov....sram te bodi....

delaj se norca iz pridobljenih lastnosti, kakršne ima recimo tvoj tip(pomanjkanje bontona, fužinsko narečje, brezobraznost), ne pa iz prirojenih....

pička

Dragi TC...ne špilaj se užaljenega oz. ti potegneš SLADKORNO, kot đolija iz rokava kjerkoli se le ponudi prilika...in sedaj si karnaenkrat BOLNIK......in če si užaljen bodi...in bolnik si tudi.

Takoj lohk nehamo samo povej a obstaja posnetek al ne?--To je vse in če tega ne razumeš, ti ne morem pomagat....in tole izvadivanje ...kuriš...gobec utresaš...pol si pa kar naenkrat ..bolančkan...

hinavc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"milka diabetic" ruls.... :)

pejt tisto mleko okol ust si obrisat no sym(predpostavljam da je mleko?? :hmm: )

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi raje najprej posnetek razčistili? :doze:

Ker nekateri raje kreg delate... :BUA:

Sej vem da linki na druge strani niso priporočeni samo tole pa morm pripopat:

Arguing...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že drugič sem zasledil da se delaš norca iz sladkornih bolnikov....sram te bodi....

delaj se norca iz pridobljenih lastnosti, kakršne ima recimo tvoj tip(pomanjkanje bontona, fužinsko narečje, brezobraznost), ne pa iz prirojenih....

pička

Hiiihihihiihiiii.......umetnost se je norčevati iz zadev,ki so te doletele......itaQ, da s tem nobenega ne prizadanem........BTW.....TC.....pa ne mene s pičko.....k točn veš, da mam še tisto malo lulija med nogami!!!!!

BTW..........požri se od foušije..........glede na moja leta, mi mesečno pripadajo 3 tabletke Viagre na stroške zavarovalnice........prodam!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok.....posnetka ni..moja domneva zato, ker si naložil 90% dogajanja...PUSSY

TC=PC

PC.....kot računalnik, kot umetna inteligenca........plizzzz translate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra - ma smo se heeeeecaaaaliiiiiiiiiii :D

Še dobr.....nekak tut tega nisem znal prevest......bo mela Lina kar prav............pamet,pa vid,pa sluh.........da o čem od popka dol sploh ne govorim.......jeba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!