Skoči na vsebino

Linin peskovnik


Funakoshi

Priporočene objave

čaki čaki o kakem posnetku se govori? a o famoznem posnetku iz rid al bolj severina style by Lina? ker prvi me ne zanima, drugi je pa že bolj moj žanr :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr.....nekak tut tega nisem znal prevest......bo mela Lina kar prav............pamet,pa vid,pa sluh.........da o čem od popka dol sploh ne govorim.......jeba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaj se ti je pa tok hudga dons zgodil, da si tak pesimist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki čaki o kakem posnetku se govori? a o famoznem posnetku iz rid al bolj severina style by Lina? ker prvi me ne zanima, drugi je pa že bolj moj žanr  :devil:

Pa i moj brate :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se ti je pa tok hudga dons zgodil, da si tak pesimist.

Ahhhhhhhhhhhhhhh :( :( :( sej ni, da bi zgubljal besede....nekak me je Lina čist na realna tla postavla.....jest sem pa mislu,kaki frajer sem......

Mi gre že cel dan na :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

booooooooooooooring  :zzz:

sem pričakoval več akcije glede na to da je linin peskovnik  :P

Sej bo, sej bo, čaki, par pomembnih akterjev še prihaja.... da bo debata še malo dobila na kvaliteti in antelihentnosti :OK: :eek: Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra tebi pa res nisem še nikol nič slabega hotla...tko da se ti iskreno opravičujem če si kakorkoli občutil, da se norčujem iz tebe...

Ekola...imam mal problemov z razpoznavanjem kako pri komu stvari funkcjonirajo-jebi ga se poznamo samo preko postanja-...če se jest začnem norca delat iz katerekoli svoje hibe/bolezni whatever (in ja to je največja umetnost)...dovolim/pričakujem, da si takrat tudi nekdo drug privošči hec na moj račun -sem sama potegnila zadevo ven...

Torej še enkrat ...sorry.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka, 8 strani, pa še vedno ne vemo niti, a famozni posnetek sploh obstaja, kaj šele, da bi ga dobili :glare:

Mater, tolk enega govora o tem da me je še zanimat začelo :D

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi en jeti drugemu jetiju: Ti, zdele enkrat pa bomo ta posnetek končno pogledal?

drugi jeti: matr, a res obstaja, kako pa veš?

prvi jeti: ja vem, k mi je Humar povedu!!!

pa drugi jeti spet: matr, sm mislu, da je Humar ena vlka nebuloza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka, 8 strani, pa še vedno ne vemo niti, a famozni posnetek sploh obstaja, kaj šele, da bi ga dobili  :glare:

Mater, tolk enega govora o tem da me je še zanimat začelo :D

Hehe, sva že 2 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj TC, vidim, da potrebuješ pomoč. Ljudje, sedel sem zraven njega skupaj z NTS. Res je pripeljal mimo neki motorist s sopotnico, ki nam je postregel z sočnim pozdravom, ki je vseboval besede pička vam materina in mamu cigansku. Sam se ne spomnim tako dobro kot TC, ker meni v spominu bolj številke ostanejo, vendar je zelo verjetno bilo izrečeno natanko to, kar je TC napisal. Lina, z vsem spoštovanjem, nikar verbalno ne napadaj nedolžnih, npr. NTS. To, ali je video ali ga ni, zate lina niti ni pomembno, razen, če se hočeš oprati svojega fanta na forumu, kajti bila si tam in natanko veš, kaj se je zgodilo. Kdo pa je ta fant, ali je on tudi na forumu.

Ajde, zdej se pa mejmo še mal radi za spremembo! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ...ker jest ne bom imela več toliko časa...lahko vsake 3 poste vprašate ,,kaj je s posnetkom,,...oz. kakorkoli pridete do informacije al bo ali ga ni.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se ne spomnim tako dobro kot TC, ker meni v spominu bolj številke ostanejo, vendar je zelo verjetno bilo izrečeno natanko to, kar je TC napisal.

No, če je to res, lahko pa - glede na to da je bilo v prejšnjih osmih straneh tudi o tem govora - razrešiš vsaj dilemo glede tega, koliko jošk je imela lina takrat na sebi, ali jih je sploh imela oziroma ali jih je pustila doma na nočni omarici. :ninja: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj TC, vidim, da potrebuješ pomoč.

Dragi moj ne pričakujem (nisem imbicil), da bi se kdo iz tistega vašega hriba postavil proti TC...bi bilo pa zaželjeno, da dokler ne vidim posnetka ne širiš ,,KAJ STE VI SLIŠALI,,

vendar je zelo verjetno...
:zzz: ker baba čula...mogoče zaleže vam, ne meni. Vse ostalo, kar je TC zraven naložil...bom pustila na zaenkrat na miru...in prosim posnetek...čega kar naenkrat ni...mi je jasno zakaj.

In ne pogrevat kaj naj bi bilo in kaj naj bi slišali.......DEJSTVA me zanimajo...vaše able able ste že povedali...jest nisem utegnila, ker so temo zaklenili in če nimaš nič s DEJANSKIM posnetkom...ni potrebno potuhe dajat ...in stvari pogrevat...

in kdo je sploh rekel, da bi rada koga oprala pred kom...-pozabljaš da nisem RIDE fomata.za kaj jest rabim posnetek...povem ko ga vidim.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, lina, jez se s teboj sigurno ne bom kregal. Vem, da govor ni bil lep, glede posnetka pa se bo TC moral sam zmazati, saj je dovolj star. TC, praši tistega znanca lai ga ima ali ne in odgovori nam vsem. Cyc, verjamem da dve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zihr bit je nevarno, znanost prehitro napreduje. Baje mamo ljudje tri očesa, eno je zakrnelo in nam omogoča slutnje. Verjameš ali veš za Boga, veliki pok. Kaj je bolj resnično, besede ali posnetek. Zvok je le nihanje zraka. Lahko pa, da smo mi slišali veter govorit. Če že morm stavit, stavim na dve prikupni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidiš...kako se da nekaj povedat kar ima vezo z posnetkom. Ok hvala...po 10-tih straneh en ,,dokaj,, odgovor.

In še enkrat...ne rabim ga zato ,,kaj naj bi slišali,, ker če sem čisti skrena...tudi če bi vam povedal 10x hujše stvari v sečuanskem narečju....bi mi bilo vseeno... žal.

Še vseeno pa ga rabim...privat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ga kr dobr nuci :OK: , upam, da ma dost konjev, ker se mi zdi, da je tebe težko zadovoljit. Sam ne zdi pa se mi zlo lepo od tebe, da se te takšne stvari ne dotaknejo. Če bi nam naprimer tvoj lubi brez razloga rekel nekaj desetkrat hujšega, kot nekateri trdimo, da nam je, bi mu pa lahko tudi ti kakšni dve povedala, pa ga mogoče prisilila, da bi njegovi konjički kakšen dan počivali. Ej, če nisem nesramen, sam kolk s pa ti stara?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope....mojemu dragemu nikoli ne vsiljujem svojih pogledov/in ga nikoli ne sekiram zaradi tretjih oseb-zadeva laufa obojestransko...

moja leta...letos dosegla

post-1392-1123781989_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Young!!! Btw, lina, tebe bi pa res rad spoznal, se mi zdiš ful samozavestna, mogoče kdaj na 3M, če že na ride ne hodiš. Na ridah sicer ne poznam skor nobenga, sam če sklepam po TC pa NTS, so fajn ludje, tko, da bi se lahko kdaj vstavila, pa bi zakopali to bojno sekiro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kaj je zdaj s tem famoznim posnetkom?

TC zna bit izjemno ploden v pisanju raznoraznih postov povsod na forumu, ko pa se od njega prosi konkreten odgovor na konkretno vprašanje, pa samo prebere.....

Zdaj pa ne vem, ali ne razume vprašanja, ne ve odgovora, noče podat odgovora (razlogov ne bom ugibala) ali je mogoče še več faktorjev.

Molk pa je v tem primeru vseeno slaba izbira.

Samo moje skromno mnenje.... O:-)

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kaj je zdaj s tem famoznim posnetkom?

TC zna bit izjemno ploden v pisanju raznoraznih postov povsod na forumu, ko pa se od njega prosi konkreten odgovor na konkretno vprašanje, pa samo prebere.....

Zdaj pa ne vem, ali ne razume vprašanja, ne ve odgovora, noče podat odgovora (razlogov ne bom ugibala) ali je mogoče še več faktorjev.

Molk pa je v tem primeru vseeno slaba izbira.

Samo moje skromno mnenje.... O:-)

Alla B)

Hmmmm, Alla, a nisi ti enkrat že umirjala tele strasti, zdej jih pa spet podpihuješ? Zakaj se tema zklepa s strani moderatorjev, če ji potem v naslednji taisti hočejo priti do dna?

Dost imate!  Naprej svoje osebne fajte razčiščujte in kurite po PM-jih ali mailih. Še najboljše pa je, da se v živo dobite in se na roke zmenite. Upam, da si boste vsaj prste polomili.

Alla 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!