Skoči na vsebino

Linin peskovnik


Funakoshi

Priporočene objave

a nebi vi to kot civilizirani ljudje rešli, se dobili pa vredi zrezali pol pa naj zmagovalec govori kaj hoče ostali pa tiho da nebojo še več batin fasali.

PS: en dober udarec na gobec navadno bolj zaleže kot 20 strani diskutiranja na MS .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nebi vi to kot civilizirani ljudje rešli, se dobili pa vredi zrezali pol pa naj zmagovalec govori kaj hoče ostali pa tiho da nebojo še več batin fasali.

PS: en dober udarec na gobec navadno bolj zaleže kot 20 strani diskutiranja na MS  .)

Pervy....nič bat....smo šele na 14 strani...........

Bi bilo pa zanimivo vse to v živo videt, kako si bodo razložili argumente, na kakšen način jih bodo podkrepili, koliko časa tolmačili.........kullllllllllllllllllllllll

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to poletje pa res ni prineslo nič dobrega, tečni ste ko driske :closedeyes: ...mater, ste na spidu al kaj???? :eek:

P.S.: saj sem jaz tud tečna :whistle:

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mater, ste na spidu al kaj???? :eek:

Abstinenčna kriza............ :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj smo zdej pogruntal? :doze:

Da posnetek je ampak da ga TC noče objavit zaradi varovanja zasebnih podatkov? :)

Pa da vas bo fante z rid nekdo nalomil naslednjič ko pride mimo :) .....a od takrat bo posnetek? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj smo zdej pogruntal?  :doze:

Da posnetek je ampak da ga TC noče objavit zaradi varovanja zasebnih podatkov? :)

Pa da vas bo fante z rid nekdo nalomil naslednjič ko pride mimo :) .....a od takrat bo posnetek?  :blink:

če nau krvi ,bodo pa efekt pričarali z lubenico :P (rdeče pa škrbavo PRESS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nau krvi ,bodo pa efekt pričarali z lubenico :P (rdeče pa škrbavo PRESS)

Mene lahka ponucate za statista, k mi bodo zdele zob menal, pa bom kaksnih pet dni skrbonja. TC povej kdaj se snema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene lahka ponucate za statista, k mi bodo zdele zob menal, pa bom kaksnih pet dni skrbonja. TC povej kdaj se snema.

no pol bomo končno lahko neki vidl...

razen megle :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouv...kako gre kaj ? Vidim, da je producent skrajno neresna oseba....in rok za prijave nominacij za Oskarja 2006 bom zamudila...sicer pa nima veze...itak, da je evergreen.

Hudiča me je opralo danes v Postojni...imaš TC ti kaj prste vmes...al je tam druga

Anglija? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, dejte že mir TC-ju. Enega napadate kot, da ste ravnokar iz vrtca prišli, tistega, ki bi si res zaslužil pa ne. Komaj čakam, da me bodo vsi pozdravljali tako kot linin fant...verjetno bo svet lepši, jaz, ki sem občutljiv bom pa oklep kot želva dobil. Žalostno! Sicer pa brez veze!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi se prebijam skozi tole štalo...hudo...

Bodite toliko fer in naredite časovno tablo kdo, kdaj, kje...da bom vedel tempirat kdaj in kje se ga bom po dolgem času zopet enkrat zakadil in opazoval vse skupaj. Menjam kolekcijo Stripya za par insertov 360°high kickov, polomljenih (izpahnjenih bolj mogoče) čeljusti in pa izbuljeno bebavih pogledov.

Če mi lahko en stisne PM, ko bo prišlo do vrelišča, da skočim na Ride ali pa Dorfarje, nima veze, samo da se prej lepo namestim, narolam enega, odprem pivo in uživam. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, dejte že mir TC-ju. Enega napadate kot, da ste ravnokar iz vrtca prišli, tistega, ki bi si res zaslužil pa ne. Komaj čakam, da me bodo vsi pozdravljali tako kot linin fant...verjetno bo svet lepši, jaz, ki sem občutljiv bom pa oklep kot želva dobil. Žalostno! Sicer pa brez veze!

Ne bon mu ne teži. Mi se pripravljamao na snemanje. Na osvojitev oskarja (žanr :hmm: ...verjetno komedija). Želim si enkrat na odru rečt:Zahvaljujem se staršem, še posebaj mami in očetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben?  :grim

.)

.) nazaj.

Se vcasih zatipkam :blush:, sam tale ne bon je pa res :slap:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!