Skoči na vsebino

Peskovnik za nase forumase


Vrtnica

Priporočene objave

No, kje pa je NAS lastni koticek??? A misls, da tega koticka zenske ne gledamo? Vrtnica je tole temo odprla za VSE nas!!! :roll:

Ne ne nism za use sam za njih kr so sral v nasem peskovniku... ga grem poiskat pa bos notr lohko slikce limala... jz se ne upam :oops: ;)

se vidmo tam

FANTKI NE K NAM IT SRAT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: phew.......malo prej sem zasel ........ v damski peskovnik :shock: :oops: ......... ajajajajajaj :roll: ......hvala bogi,da obstaja tale peskovnik. 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: phew.......malo prej sem zasel ........ v damski peskovnik :shock:  :oops: ......... ajajajajajaj :roll:  ......hvala bogi,da obstaja tale peskovnik. 8)  8)

se strinjam ker tam ti pa kr slabo rata, pa se moja je nekej pogumna tam, to bo treba korenito spremeniti....

lp, rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, drekec samo za vas (ce hocte, da ga odstranim, prosim, da ak odstrani NAJPREJ SVOJEGA!!!)! Tokrat se ne pustim pregovarjat (ce rozici ni uspel, bo pa men)!!!

ZRADIRKANA SLIKICA ... by Gregs....

Pa lep vecer :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AK, pleeeease, radiraj tisto svojo slikco, da bomo imeli mir!!

Jaz zjutraj najprej lopatko v roke pa v peskovnik. Danes sem pa tako hitro ven skočil, da bi kmalu ograjo podrl. Mam cel dan frderban :cry:

Saj vem, da si jim hotel dobro, pa si jim enga fejst deca poslal, sam očitno same ne vejo, kaj bi rade. :twisted: A se še nis nauču, da ne bezaj v sršenje gnezdo? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo bom mogoče zamenju...

al pa jim še kej bolšga prlepu  :twisted:

PS

Naj nam motorator zbriše tačudn post, pa bo...

To ni fer! Sej ste moderatorji sam moski ok perla je tut sam nje ze dooooolgo ni bilo na spregled! Pobriste svinjarijo tut v nasem peskovniku! Nej bo pravicno! In ne da bo spet da ste moski vedno 1 in zernske smo vase sence! Mate sreco da nas je sploh kej na forumu! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni fer! Sej ste moderatorji sam moski ok perla je tut sam nje ze dooooolgo ni bilo na spregled! Pobriste svinjarijo tut v nasem peskovniku! Nej bo pravicno! In ne da bo spet da ste moski vedno 1 in zernske smo vase sence! Mate sreco da nas je sploh kej na forumu!

:lol: -dobr, bom zbrisu tazadnga.....

kosmati je pa že na prejšnih straneh :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni fer! Sej ste moderatorji sam moski ok perla je tut sam nje ze dooooolgo ni bilo na spregled! Pobriste svinjarijo tut v nasem peskovniku! Nej bo pravicno! In ne da bo spet da ste moski vedno 1 in zernske smo vase sence! Mate sreco da nas je sploh kej na forumu!

:lol: -dobr, bom zbrisu tazadnga.....

kosmati je pa že na prejšnih straneh :wink:

useen pobris tut unga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!