Skoči na vsebino

Peskovnik za nase forumase


Vrtnica

Priporočene objave

Kako masinco a si ti nor???? Na uenm predelu z masinco???? Ti posodim epilator pa si ti dej kocine tam okul z njim puli!!!!! Pa da nobena solzica ne pretece kaj sele da kej zines! Mislim jao ... ok vosek ze ampak epilator heh

Vrtnica mislim tisto masinco od frizerja! Tista nic ne cuka! Delo pa potem dokoncas s peno in britvico, tako da je na koncu koza gladka. Probaj, pa bos videla.

Tadej

Vrtnica sploh pa je DEPILATOR, in ne EPILATOR :twisted:

EPILATOR!!!!! Vsako puljenje je epilacija!

Tadej... ja ce tisto mislis pol ok sam hmmm za un predel obstajajo tut depilacijske kreme ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy; pol bi sla pa kvecjemu ROCK in moja malenkost (za NEPISMENE je treba posebej izpisat...) :P :twisted:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :xSE ENKRAT IN UPAM ZADNJIC: ta peskovnik je namenjen limanju slikic (zensk da ne bo pomote) in komentiranju teh slikic. KAKO SI KDO KAJ BRIJE ALI NE BRIJE, SODI V HORMONSKI FORUM ALI POSEBNO TEMO!!!!! :x

ta topic probamo drzati cim bolj cist zato da lahko uzivamo v slikicah! :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jih mas doma dost... pa kaj te tok moti, ce hocem kej napisat? mislm, dej pomir see ze mal... ce ze doooooooolg nisi dubu, je to tvoj problem in ne moj :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da se boste pomirili je so v eni reviji linki pru za vas sami si jih poglejte pa presodte...

www.suzisimpson.tv/2002b/ , www.aclasscelebs.com/kirstend/ , www.escup.com/wcgirls.asp , www.ratemycameltoe.com

heheh poglejte si to hehehehe -> www4.justnet.ne.jp/~motherfucker/artwork/photo/son_gun/caution.html

upam da boste nasli kej zanimivega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooooooooooooo waaaaa uuuuuuuuuu :shock: :shock: :shock: :shock: :) :D :D :lol: :twisted: :P :x :evil: :wink: :cry: :oops: :roll: :twisted: :P :shock: :) :o :lol: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy; pol bi sla pa kvecjemu ROCK in moja malenkost (za NEPISMENE je treba posebej izpisat...) :P :twisted:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :xSE ENKRAT IN UPAM ZADNJIC: ta peskovnik je namenjen limanju slikic (zensk da ne bo pomote) in komentiranju teh slikic. KAKO SI KDO KAJ BRIJE ALI NE BRIJE, SODI V HORMONSKI FORUM ALI POSEBNO TEMO!!!!! :x

ta topic probamo drzati cim bolj cist zato da lahko uzivamo v slikicah! :P :wink:

Pervy pol pa ti objavi kako slikico, na kateri se bo videlo, da punca redno uporablja "masinco".

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: :shock: Opa, kva pa je tole. Morm pa večkrat pridet sem pogledat situacijo. Sej videm, de velik lušnih punc sem hod :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jebenti kok je pa una ta prva grda!!!! BLJAK!!! :shock: :shock:

Hm kaj naj ti recem cez leta ti bo tud taka prisla prou. :P :P :P

K zenske bi ti rekle da ni vazna zunanja lepota ...... :P :P :P :P

Kosti se še pes spreobje ! Ampak jst nisem pes !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!