Skoči na vsebino

Peskovnik za nase forumase


Vrtnica

Priporočene objave

A ni kaj takega bolj za normalne motoriste

PROTESTIRAM! Nic konkretnega se ne vidi :evil:

Tadej

@ tadej; kupi si kaksno specializirano revijo ali poglej na netu...... :twisted:

@ divji: cisto v redu. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eheheheheh pepe...... 8) 8) .....koncno ni samo ginekoloska ordinacija na tapeti.... :idea: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, še dve, pol bom dal pa mir. Pa brez zamere, sem tolk vesel, da sem odkril, kako se slikce prpopa :oops:

24.jpg

EWSDC_011_mouth.jpg

Evo, kanglco pa lopatko v klet, stric PEPE pa k'r nekam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ste spet aktivni -- packi :shock: :P

mars u svoj peskovnik :twisted: ..... kaj bo ike rekel,ce te tukaj vidi?! :shock: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ste spet aktivni -- packi :shock: :P

mars u svoj peskovnik :twisted: ..... kaj bo ike rekel,ce te tukaj vidi?! :shock: :lol:

Počakaj pa bomo vidli .... :oops: 8) :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je ravno govora o estetiki, si ne morem kaj, da ne bi omenil gospoda Helmuta Newtona.

Nemški Avstralec (to že marsikaj pove), fotograf, nikakor strokovnjak za "zavorne čeljusti" in podobno mehaniko,

njegove fotke ne povzročajo masovnega nenadzorovanega dogajanja v spodnjicah, vendar so (vsaj za moje pojme)

dovršeno estetske. Ničesar preveč - ničesar premalo. Evo par primerkov:

31big.jpg

33big.jpg

34big.jpg

36big.jpg

OK, grem, mejte se :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi kolegi. Več kot sem "tukaj gor" bolj sem vesel da sem prišel sem iskat Stigmato in tud da je še nisem našel (-samo ne ji tega povedat da ne bom ob priliki tepen!), tako moram vsakič prit pogledat ali je kje tudi njena slika :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je ravno govora o estetiki, si ne morem kaj, da ne bi omenil gospoda Helmuta Newtona.

Nemški Avstralec (to že marsikaj pove), fotograf, nikakor strokovnjak za "zavorne čeljusti" in podobno mehaniko,

njegove fotke ne povzročajo masovnega nenadzorovanega dogajanja v spodnjicah, vendar so (vsaj za moje pojme)

dovršeno estetske. Ničesar preveč - ničesar premalo. Evo par primerkov:

Zgleda, da ta Helmut se ni slisal za masinco :(

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!