Skoči na vsebino

Peskovnik za nase forumase


Vrtnica

Priporočene objave

Pa še ena, kot da bi jo slikal Egon Kaše  :P

..preden sta začela orat po njivi !! :P

Sta se šla "samokolnico" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi meu pa take sovojakinje al pa poveljnice v vojski, potem bi bil pa med prvimi v kasarni. ;)

V bistvu sem prišel na idejo, da bi bilo treba (nas) nabornike nekako stimulirat za v vojsko. Taka stimulacija bi prav prišla. Samo potem ne bi bilo več MAKE WAR, ampak bi bilo MAKE LOVE.

Torej, sporočilo za vse :

MAKE LOVE, NOT WAR

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Kak je tota soseda prijazna.

ni nujno. če pogledaš z drugega zornega kota je lahko sosed pekel klobase in pol jih je una s pomočjo palčke poteglna z grilla in ker se je pač grenovka med ograjo zataknila je morala deklina pač bolj konkretno zagrabit. In še kakšna fina mestna gospodična si ne misli mazat rok z mastjo in kar direktno ugrizne.... sej se ve ku gre to: sosed sosedi klobaso :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mugoč je pa vodo iskala??? K jo zej itaq tok ni!! :D  :D

ja itaq tud to je možno=>mogla pocuzat usako kaplco :D ...

to zgleda pa da jo je obiskala teta s krvavca

20030810ft_big.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mugoč je pa vodo iskala??? K jo zej itaq tok ni!! :D  :D

ja itaq tud to je možno=>mogla pocuzat usako kaplco :D ...

to zgleda pa da jo je obiskala teta s krvavca

20030810ft_big.jpg

Po moje pa ni placala parkirnine ob Bohinskem jezeru in so jo redarji nabutal. To sklepam po avtorju slike.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Kak je tota soseda prijazna.

ni nujno. če pogledaš z drugega zornega kota je lahko sosed pekel klobase in pol jih je una s pomočjo palčke poteglna z grilla in ker se je pač grenovka med ograjo zataknila je morala deklina pač bolj konkretno zagrabit. In še kakšna fina mestna gospodična si ne misli mazat rok z mastjo in kar direktno ugrizne.... sej se ve ku gre to: sosed sosedi klobaso :ph34r:

Je kaj je.Me zanima kolko bi vas melo tako deklino za sosedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Kak je tota soseda prijazna.

ni nujno. če pogledaš z drugega zornega kota je lahko sosed pekel klobase in pol jih je una s pomočjo palčke poteglna z grilla in ker se je pač grenovka med ograjo zataknila je morala deklina pač bolj konkretno zagrabit. In še kakšna fina mestna gospodična si ne misli mazat rok z mastjo in kar direktno ugrizne.... sej se ve ku gre to: sosed sosedi klobaso :ph34r:

Je kaj je.Me zanima kolko bi vas melo tako deklino za sosedo.

bi imeu usak dan piknik :D :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o ------> ja take face tudi jaz delam, ko gledam tote slikce! :o

:o Le kje rastejo taka dekleta??? :huh: :huh: :huh:

<_< Sicer pa - tu itak očitno dekleta nimajo kaj iskati - ste si fantje uredili topic in stran only for yourself. :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!