Skoči na vsebino

Peskovnik za nase forumase


Vrtnica

Priporočene objave

Celotna foto-zgodba o Idrijčankah ....

Če komu manjka - tukaj so VSE fotke ...  :notworthy:  :OK:  :yea2:

In pol sta zgubila službe, ker sta se naga slikala v službenih prostorih in s službenim aparatom?

Folk v službi krade, pa ne zgubi službe.

Ne vem, kateri zakon oz. pravilnik sta kršila, da so ju odpustili?

Na njunem mestu bi stopil do odvetnika in se pozanimal kako in kaj. Po mojem bi ju morali sprejeti nazaj v službo, jima plačati plače za dve leti za nazaj (službo naj bi zgubila že pred dvemi leti) s pripadajočimi obrestmi.

Tistega, ki je dal slike v javnost pa po Kazenskem zakoniku RS čaka do enega leta zapora.

Drugače so mi pa slike čist OK!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pol sta zgubila službe, ker sta se naga slikala v službenih prostorih in s službenim aparatom?

Folk v službi krade, pa ne zgubi službe.

Ne vem, kateri zakon oz. pravilnik sta kršila, da so ju odpustili?

Na njunem mestu bi stopil do odvetnika in se pozanimal kako in kaj. Po mojem bi ju morali sprejeti nazaj v službo, jima plačati plače za dve leti za nazaj (službo naj bi zgubila že pred dvemi leti) s pripadajočimi obrestmi.

Tistega, ki je dal slike v javnost pa po Kazenskem zakoniku RS čaka do enega leta zapora.

Drugače so mi pa slike čist OK!

Tadej

:P Treba bi bilo odstaviti njunega šefa , ker jima je nalozil premalo dela!

Ona dva sta si pač sama našla delo :OK: , pa še prav imata :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celotna foto-zgodba o Idrijčankah ....

Če komu manjka - tukaj so VSE fotke ...  :notworthy:  :OK:  :yea2:

Sem mislila, da se ne bom oglasila, pa se moram.

Pa ne zato, ker sem Idrijčanka. Tudi, če ne bi bila. Ampak, zaradi tega pa še bolj.

Sanjo poznam. Je prijetna, simpatična, visoko izobražena, komunikativna mlada dama, vedno (je bila) nasmejana, v službi prijazna z vsemi - njeno delovno mesto je pač povezano z dnevnimi stiki z ljudmi. Vsakomur, če je le lahko, je pomagala - pa naj si bo karkoli - ljudje pač v svoji (nekateri omejenosti, nekateri neznanju, nekateri lenobi) marsikaj ne vedo, nočejo ali pa se jim ne ljubi urediti....zemljišče za grob za starše, organizacija košnje javne zelenice, novoletna prireditev na trgu, ocvetličenje kraja za "entente florale"...Tudi za organizacijo in izpeljavo vsega tega je (bila) zadolžena Sanja. Poleg tega ob delu dela še podiplomca.

In s svojim možem uživata. Očitno. Ja, strinjam se, da služben aparat pač ni ravno najbolj primeren za tovrstne "akcije", problematičen je delno lahko tudi posnetek v sejni sobi - izključno zaradi LAŽNE javne morale..... Koliko podobnih "Sanij" je že počelo podobne stvari prav tako v podobnih prostorih!!!!!! Pa ni nihče zaradi tega, vsaj ne na tak način, kot se zdaj to dogaja Njej, imel pokvarjenega lajfa....

Ja, Idrija je majhno mesto, kjer se vsi med sabo poznajo...

Človeška hudobija ne pozna meja. Pa človeška nevoščljivost tudi. Pa dvojne morale, pa nedeljske spovedi, pa....

Mislim, da veste, kaj sem hotela povedati. Marsikdo izmed nas bi počel(ali pa počne) točno to, iz česar zdaj KAO PIŠETE ZGODOVINO, se naslajate, smejite, krohotate, zlobno uživate nad mislijo, da se to lahko zgodi in veselo razpošiljate fotografije naprej.... Naj jih vidi cela Slovenija, ves zagaman Balkan in Evropa, ves svet!!!!! Patetično!

p.s.

Prejšnjo soboto, ko sva s fiftijem odhajala s pošte, sva srečala Sanjo pred trgovskoposlovnim centrom. Prvič, odkar so se njene fotografije na tak način pojavile v javnosti. Ker ne hodi več ven. Niti v trgovino ne. Kaj šele kam drugam.

Šla nama je nasproti in gledala v tla. Prijazno sem jo pozdravila " živjo" in z začudenjem je dvignila glavo. "Živjo" je odkimala, njene oči pa so se hitro povesile. In bile so prazne. In žalostne. In verjetno ji ni bilo najbolj jasno, da jo sploh še kdo čisto normalno pozdravi, brez, da bi zraven šušljal in jo s posmehom gledal. Škoda, da ji nisem rekla, če gremo na kavo! Naslednjič zagotovo bom!

PROSIM moderatorje, da v znak spoštovanja do Sanje, vsaj z MOTOSVETOVIH strani, umaknete te fotografije. Vem, da jih je vsepolno na vseh mogočih straneh, da jih bodo/boste še vedno pošiljali dalje. Prepričana pa sem, da Motosvet forum ne sodi v to "podlo in zlonamerno kategorijo". Imejte/imejmo svoje peskovnike, ne spuščajmo pa se na nizkotne malomeščanske nivoje.

Hvala.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, uboga Sanja, ko ga je takole na službenem mestu in po pol Idrije srala :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je MANU vse lepo povedala. :OK: :OK:

Dvojna morala je huda reč.

Pravzaprav tisti ki stvar objavlja, je več povedal o sebi, kot o njej. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici povedano - zgodbi nisem verjel, sem bil prepričan, da gre za kakšno "raco" oz. režirano kao "amatersko resnično zgodbo".

Se kesam in obžalujem. :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici povedano - zgodbi nisem verjel, sem bil prepričan, da gre za kakšno "raco" oz. režirano kao "amatersko resnično zgodbo".

Se kesam in obžalujem. :-(

Tisti ki je ta prvi objavil, je svinja.

Ostalo zaradi take in drugačne nepremišljenosti gre samodejno naprej.

Brezveze da se obtožuješ. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki je ta prvi objavil, je svinja.

Ostalo zaradi take in drugačne nepremišljenosti gre samodejno naprej.

Ma ja ... Samo če je zgodba resnična, je stvar čisto drugačna ... verjetno lahko botruje kakšni hudi osebni tragediji ..

Tale pozabljivost za brisanje slik iz fotlca je bila verjetno drag špas in huda lekcija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človeška hudobija ne pozna meja. Pa človeška nevoščljivost tudi. Pa dvojne morale, pa nedeljske spovedi, pa....

se naslajate, smejite, krohotate, zlobno uživate nad mislijo, da se to lahko zgodi in veselo razpošiljate fotografije naprej.... Naj jih vidi cela Slovenija, ves zagaman Balkan in Evropa, ves svet!!!!! Patetično!

Ad 1: sploh ne vem, zakaj mora to folk opravljat in moralno obsojat. Verjetno so jima fovš. Pa kaj jih briga kaj sta delala. Kot, da je to kaj tekega? A folk misli, da sta se na celem svetu le Sanja in njen dragi tko slikala.

Ad 2: jaz se jima sploh ne krohotam in ju ne obsojam. Fotke sem si z veseljem ogledal in so mi lepe. Enakega mnenja je tudi Misha.

Ad3: moralno obsojat je potrebno le tistega, ki je dal to na internet. Po kazenskem zakoniku ga pa čaka do največ leto zapora. Da o kakih odškodninskih tožbah ne govorim.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale pozabljivost za brisanje slik iz fotlca je bila verjetno drag špas in huda lekcija...

Če ti slike zbrišeš in ne posnameš novih, se da vse lepo videti....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idrijčanke smo.

Ti si pa klukc! :angry:

Ja oprosti če sem te užalil.

To je bila samo tiskarska napaka, razumela pa očitno si, kar je bil moj namen.

Sedaj pa je popravljeno Idrijčanke

samo za tebe Manuela da ne boš huda in da me podučiš - SI ME

Sicer pa v življenju vsi delamo napake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tako si pri nas postrežemo z sladkorjem pri kavi,,,, :yea2:

a s cukrom beli tok kompenzirate? :lol1:

(grenakkotturškakava PRESS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!