Skoči na vsebino

Autoroute 2005


jetman

Priporočene objave

Danes sem si dobil Microsoft Autoroute 2005. Ampak kaj ugotovim, ko zaženem program? WTF! V SLOVENIJI NI CEST!!! Prav tako v država južneje in vzhodneje od naše države.

Ali je potrebno kaj nastavit? Naložiti kakšen dodatek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No frx. .)

Motorrad Tourenplanner tudi ni slab, če si vsaj približno nemško govoreči. Uspešno iskanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No frx. .)

Motorrad Tourenplanner tudi ni slab, če si vsaj približno nemško govoreči. Uspešno iskanje.

Tudi Route 66 ne. Ima vključene poti, ki jih Autoroute 2002 nima .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Via Michelin - idi kupit v najbližjo trgovino Lexmark kartušo, zraven imajo CD s tem programom. Ali pa cukni od kod.

Dela zelo dobro, ceste po SLO in bivši jugi, najde tudi male kraje. Meni je bolj všeč kot autoroute.

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za kakšno s60 (symbian - za mobilne telefone) različico podobnih programov.

Mam sicer naložen TomTom city maps, ki je super zadeva, ampak pokriva samo mesta.. :hmm: Bi prov prišla kakšna varianta autorouta in podobnih zadev, ki bi pokrivala celo državo - z vedno večjimi spominskimi karticami to ne bi smel bit problem .)

Telefon je le taka zadeva ki jo mas skoz pri sebi. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je tudi preko neta, z slovenskimi cestami

map24

drugače pa jaz tudi uporabljam AutoRoute 2002, je še vzhodna Evropa zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Via Michelin - idi kupit v najbližjo trgovino Lexmark kartušo, zraven imajo CD s tem programom. Ali pa cukni od kod.

Dela zelo dobro, ceste po SLO in bivši jugi, najde tudi male kraje. Meni je bolj všeč kot autoroute.

El Barto

Sem ga danes probal. Ne morem rečt, da je slab, vendar ni tako podroben kot Autoroute glede krajev. Na hitro pogledano mu tudi Belopeško jezero manjka .) Ima pa določene poti kot Route 66 in, ki Autoroute nima. Ocena, vsi trije imajo določene prednosti in določene slabosti, tako, da program, ki bi me v celoti zadovoljil še čakam. Bomo vidli kaj bo s Motorrad Tourenplanner-jem.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za kakšno s60 (symbian - za mobilne telefone) različico podobnih programov.

Mam sicer naložen TomTom city maps, ki je super zadeva, ampak pokriva samo mesta..  :hmm: Bi prov prišla kakšna varianta autorouta in podobnih zadev, ki bi pokrivala celo državo - z vedno večjimi spominskimi karticami to ne bi smel bit problem  .)

Telefon je le taka zadeva ki jo mas skoz pri sebi.  :OK:

TUKAJ najdeš več. Naprej se boš pa že znajdu, kajne? :)

Lp, M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Via Michelin - idi kupit v najbližjo trgovino Lexmark kartušo, zraven imajo CD s tem programom. Ali pa cukni od kod.

Dela zelo dobro, ceste po SLO in bivši jugi, najde tudi male kraje. Meni je bolj všeč kot autoroute.

El Barto

Še ena slabost tega programa, dopušča ti začetni in končni kraj ter le osem vmesnih krajev :BUA: Piše tudi v navodilih El Barto, kaj tudi pri tebi tako?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam Motorrad Tourenplanner s katerim sem zelo zadovoljen, vendar bi bil recimo vsaj angleski jezik zelo dobrodosel. Robert rezultat tvojega raziskovanja o tem programu glede jezikov??? dela v anglescini???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam Motorrad Tourenplanner s katerim sem zelo zadovoljen, vendar bi bil recimo vsaj angleski jezik zelo dobrodosel. Robert rezultat tvojega raziskovanja o tem programu glede jezikov??? dela v anglescini???

Sem ga šele danes preizkusil. Zanimiv in dober program. Ima celo filmčke o šoli varne vožnje, dirkanju na pisti, itd. Ena pomankljivost, nima ceste čez Pavličevo sedlo :D Imam pa verzijo 2005-2006.

Fazerer, kar se jezikov tiče še nisem probal, ker mi ni vrglo crack-a dol. Upam, da ga do jutri bo, ker piše, da je za vse jezike, kaj to v praksi pomeni pa še ne vem. Če bo stvar delala in imaš verzijo 2005-2006, potem ti bom lahko datotekco poslal. No, ti sporočim .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena slabost tega programa, dopušča ti začetni in končni kraj ter le osem vmesnih krajev :BUA: Piše tudi v navodilih El Barto, kaj tudi pri tebi tako?

Pozdrav od Roberta

Tu ne vidim problema, itak je potem vse premalo če hočeš celo ruto videt na karti.

Narediš dve pa je :OK:

Pa imaš dva večja zemljevida, kot enega malega na katerega ne vidiš nič spljoh.

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu ne vidim problema, itak je potem vse premalo če hočeš celo ruto videt na karti.

Narediš dve pa je  :OK:

Pa imaš dva večja zemljevida, kot enega malega na katerega ne vidiš nič spljoh.

El Barto

Velikokrat zna to bit premalo, ker na primer 400km dolgo turo si ne mislim delat v petih delih. Sam veš, da lahko iz enega kraja v drugi prideš po dveh in več različnih poteh, pa še tu se kraji prepletajo in potem moraš zelo natančno določit kraje, če hočeč, da ti splanira pot kot si jo sam želiš in na 400 km dolgi poti je teh primerov več in takrat je to definitivno premalo. Najbolj me pa moti njegovo pomanjkanje krajev, poti, itd. Najmanj natančen program, kar sem jih do sedaj preizkusil, drugače pa lep za videt. No, jaz sem ga skenslal. Zdaj preizkušam Motorrad tourenplaner in je resnično dober program. Je pa v nemščini kar meni ne paše. Delam na tem, da bo v angleščini. Dober program je tudi Route 66, zelo natančen, vendar ne vem zakaj pomeša vrstni red krajev :hmm:

Pozdrav od Roberta

P.S.: Drugače si pa jaz teh zemljevidov ne printam, ampak vse skupaj prenašam na navaden zemljevid in na listke si dnevno napišem kraje skozi katere grem, tako, da mi olajša iskanje po zemljevidu, ker tudi tam ni vseh krajev in tako vem, da je pot pravilna .)

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Route 66 zameša vrstni red krajev v opisu in ne na zemljevidu, sem bil nejasen, da ne bo pomote .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmisljam o tem, da mora samo nekdo iz BSA-ja brat to kategorijo, pa boste nekateri dobili nezeljen obisk na dom. Kot veste je za preiskavo dovolj prijava/sum.

Pa bo sel racunalnik, pa zgoscenke, pa miljonske kazni...

Drugace pa le mirno naprej razpravljajte o ukradenem softveru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmisljam o tem, da mora samo nekdo iz BSA-ja brat to kategorijo, pa boste nekateri dobili nezeljen obisk na dom. Kot veste je za preiskavo dovolj prijava/sum.

Pa bo sel racunalnik, pa zgoscenke, pa miljonske kazni...

Drugace pa le mirno naprej razpravljajte o ukradenem softveru.

A pri nas ti kar vse zaplenijo???

Jaz sem imel na grbi avstrijsko različico, ko sem še tam živel. Sem se le s težavo izmuznil uradnemu pregonu, MS pa se ni dal in je vložil zasebno tožbo. Pa so jo tudi opustili. Sem imel srečo, ker sem (priznam) bil kriv. Mi je grozilo 5000€ plus stroški....

Kar pa se tiče programov, Motorrad Tourenplaner ni švoh. Najde res vsako selo veselo. Sem sprobal. Predlagana pot sicer ni vedno najboljša, ampak jaz osebno te programe uporabljam samo kot stranski pripomoček.

Končni načrt potovanja še vedno opravim "analogno".

S prstom in zemljevidom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace pa le mirno naprej razpravljajte o ukradenem softveru.

kdo pa razpravlja o ukradenem? v louisu imas vsake toliko akcijo in dobis za 10 eur Motorrad Tourenplaner.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!