Skoči na vsebino

Gilera gsm-canibal-težave


Sadida

Priporočene objave

Mutor mi je delu supr, zdej me pa neki zajbava. Ko se pelem do 7 tisoč ubrat gre nurmaln pol pa začne kr crkvat, kukr de bi bencina zmankal.Če pa s mal kuplingo stisnem pa ud 8 tisoč ubratu naprej gre spt nurmaln, sam umes neki crkuje Ampak če dam pa iz brzine pa nurmaln, nč ne crkuje pr 7 tisoč ubratih. Pa mislm de se mi mal bl greje k ponavad. Kua bi blo lhka narobe?

Popravljeno . Popravil Sadida
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk da je elektrika

men je tud trukiru ful cajta pol mi je pa serviser zamenju neki

pr magnetu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam smešn se mi zdi de so to dugaja kdr se pelem, ko je pa motor v prostem teku se pa to ne dogaja. Kater je vijak za zrak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam drugač dellorto uplinjač sam mislm de vim kir vijak je.

big7088.jpg

Na tej slik, tist vijak zravn štand gasa tak zlat? A je taprau?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej sm neki probavu. Pr 7000 obratih nčveč ne crkuje ampak motor mal zavira, kukr de bi zgubu moč, pol naprej pa spt začne ulečt. Kua naj zdej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svečke glih nimam druge, sm jo dau pa vn. Je mal črna, mal pa okr-rjau. Pa še nki stvari k sm jih purajtu. Če dam gas du konca mal drugačn ruputa, pa s 3000 obrati al pa mejn sploh ne morm spelat, kr crkne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dle sm se mal po travniku gonu ene 10 minut pol je pa spt začel crkvat će sm dau gas du konca. Grem u garažo, cilinder je biu vroč k svina. Odprem podkrov od kilerja je kr mal voda vn stekla. Probam na fergazarju tist vijak za zrak sukat in ni blo nč kej bol. Pol sm zamenu svečko, kr glih nimam druge k bosna supr sm dau to in je enak delal. Sam zgleda de se je že mal ohladiu k ni več pod ppunim gasam crkvou. Zdej sm dau nazaj prejšno svečko in dela dukler ni preveč vroč mutor. Mislm de se mi pregreva. A bi kej pomagal če bi vodo u kilerju zamenu, pa kuko sploh to nardiš?

Aja še to, a je možno de je kej s pumpo narobe?

Popravljeno . Popravil Sadida
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda kua res nuben nč neve. Dle sm pumpo dau dol sam ni nč narobe. Vodo sm zamenu. Sm se pele ene 10km pa je biu spt uroč k svina. Pol pa nkamor ni šou. KUa naj nardim js bom znoru :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj nabavit svecko z visljo toplotno vrednostjo, samo to nebo reslo problema z temp. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm ,da to nebo pomagalo. Prej se motor ni tok greu. Mašine se pa skoraj nism dotaknu. Enkrat sem samo izpuh dol dau in uplinjač. A je možno ,da je zaradi sklopke kaj narobe, ker mi drsi in jo bo potrebno zamenjati. Ampak mislm ,da to ni problem :? :cry:

Popravljeno . Popravil Sadida
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi sklopke se masina res ne more tak pregrevat kot pravis, kako hlajenje pa ma ta motorcek? drugace to kaj ti trokira pri dolocenih obratih so mozne ponavadi naslednje stvari zrak, bencin, elektrika...ostalo je manj verjetno <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vodno hlajenje ima. Sej pravm de je voda tok uroča da kr vre. Ja pred 7000 obratou gre normalno. Pol pa naprej kadar je vroč crkuje(kukr bi bencina zmankval), ko je pa mrzel pa samo slabše vleče v določenih obratih, se pravi pri 7000. Un vijak za zrak sm neku štelu, sam nevem. O:-) Mam sliko od svečke, eni pravjo da je mrtva :doze:

dsc0194682396_thumb.jpg

Jutri grem kupit novo svečko, pa spucal bom uplinjač in še novo olje bom kupil. Če se kdo kej spozna, kakšno olje naj kupim? Pa kako naj nastavim uplinjač?

Hvala,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri nastavitvi fergija nevem ce je glih pravilo kak nastavit nastavis tak da gre vredu :D ce ti bencina zmanjkuje poglej fergija pa dize pa probaj malo zlauhec za bencin spiht mogoce kaka smetka...res mozno je veliko stvari ampak same malenkostne :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa po sliki sodece se mi zdi da malo prevec olja pije mas celo svecko zemasceno... pa po moznosti je res crknila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri nastavitvi fergija nevem ce je glih pravilo kak nastavit nastavis tak da gre vredu :D  ce ti bencina zmanjkuje poglej fergija pa dize pa probaj malo zlauhec za bencin spiht mogoce kaka smetka...res mozno je veliko stvari ampak same malenkostne :BUA:

aja pa po sliki sodece se mi zdi da malo prevec olja pije mas celo svecko zemasceno... pa po moznosti je res crknila...

Ja na te uplinjače se ne spoznam velik. Vem sam ke je štand gas pa un vijak za zrak, pa da so dize pa tist tam spodi pod pokrovam. Zlauhec za bencin? mislš zauh? al kaj? Ke je to, maš mogoče kakšno slikco kr res nevem kaj je kaj. Žou nemorm več slikat, nimam več digitalca :angry: In kaj naj nardim da nebo preveč olja pilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlauhec za bencin cevka po kateri tece bencin iz tanka do uplinjaca tega spihaj. na uplinjacu pa samo zrak nastavlas z tem vijakom, in imas prav lamele so pod tem pokrovckom lahko pa samo malo iglo v uplinjacu spreminjas... igla ima na zgornji strani obrobe za katere lahko zataknes ˝spentico˝ ki jo drzi in s tem dvignes ali spustis dotok bencina .) ...slikic pa res nimam :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vidim da ti sploh neveš o čem se gre tuki in se vseeno igraš z vijakom za zrak, ti toplo priporočam servis preden narediš kaj narobe;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igla je 80002 in vidis ko ima okoli posebej del 80016 to je ta splentica s tem lahko nastavlas koliko bencina dobi motor, vijak stevilka 80047 je pa za zrak poleg njega st. 80049 pa za zaug. Mpak najboljse bi blo ce še s tem nisi delal da pustis da ti kdo drugi naredi pa sploh ni nujno da je resitev problema .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!