Skoči na vsebino

Firestarters vrtiljak


Priporočene objave

jutro :yea1:

kakšn tamal petek :wacko: jz mam službo cel dan :cry:

no, popoldne kostanjev pikink :grim če ima kdo željo po kostanju in druženju s kopico otrok, vljudno vabljen :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhej, tamal petek pred frej tednom :OK: :OK: :OK:

Prihaja teden lenarjenja, počitka, s****, pa še kaj se bo našlo :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro... je lahko tudi taksno :SS

Ne vem a se mi to dviguje od vcerajsnjega bureka, al od folka ki me danes obkroza...

Grem v vomitarnico :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro... je lahko tudi taksno :SS

Ne vem a se mi to dviguje od vcerajsnjega bureka, al od folka ki me danes obkroza...

Grem v vomitarnico :doze:

NO NO; ne bodi no tako črnogled! [attachmentid=83886] Zunej je tolk fajn sonček, pa tamal petek, pa jaz bom dons moj bodiči avot videla!!!! [attachmentid=83888]

post-5034-1160650303.gif

post-5034-1160650379.gif

Popravljeno . Popravil Pimpi limpi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se moram recepta za chilli na pamet naucit?

:hmm:

Ko pridem do polovice, pozabim na zacetek :wacko:

A rabiš pomoč :hmm:

ti boš kuhal, jaz bom pa pir pil :grim , pa nau problema sploh :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr pa Buffalo wings (redno torkovo bluzenje)!

Čeprou je chili bolj po mojem okusu, zlasti zaradi z veliko začetnico spisanega v receptu, ki mojstru ob štedilniku vzbuja kreativni duh in seveda ne malo užitkov, je tudi ta recept zanimiv predvsem post festum zaužitja.

Evo recepta:

  • 4-5 kurjih frfotnic per capita;
  • sol;
  • poper;
  • rdeča paprika u prahu;
  • česenj u prahu (de se ne zajebavaš s seklanjem svežga).
Omaka:
  • 1/2 flaške Tabasca (lohk je tut kakšna druga recimo kitajska al pa indijska ljuta stvar - v tem primeru rabiš mal kisa;
  • cayennski poper (kakopak);
  • ljuta paprika u prahu (po okusu);
  • 3 - 4 ta male putre (une k jih talajo u hotelih za fruštek);
  • 1 - 2 paketka medu (jih lih tko ponekod talajo za fruštek OPOZORILO: marmelada, k jo dobiš za fruštek ni dobra!);
  • 1 - 2 čajne žličke cukra (ta bolj je rjav).
Nujno:
  • 2 six packa omiljenega pira.
Frfotnice zrežeš po glidih na tri kose. SPIJEŠ KAK PIR :beer1: . Z unim ta vrhnjim (lohk bi reku najbolj koščenim) lahko nardiš sledeče: fukneš stran, daš mačku za požret, daš cucku za požret (toplo odsvetujem slednje dvoje izvest hkrati in na istem mestu) in nazadnje lohk i tistga skuhaš ajmoht. Recept za ajmoht kdaj drugič :naughty: . Ostale kose psoliš, poporaš, saš mal paprike in česna in pustiš use skupej stat neki časa (najbolj je če pustiš stat čez noč). Ko nastopi trenutek resnice frfotnice spečeš kuker ti srce poželi. Lohk u protvanju u pečic, lohk u fritezi in najboljši način na žaru (ta se meni najbolj dopade, ker je že pri sami pripravi žara potrebno pirčkat :beer1: ). K se pšanc peče začneš rihtat omako. Stopiš puter, dodaš med, uliješ not Tabasco, cuker in cayennski pa papriko in to mal cmariš (ne predolg, da nau grenko). K so frfotnice pečene daš kako žličko do dve (lohk tut več, če maš rad ljuto) umake in frfotnice, pretreseš, da se omaka enakomerno porazdeli po frfotnicah in voila, evo ti meze.

Zužitje:

frfotnica :beer1: , frfotnica :beer1: , frfotnica :beer1: , frfotnica :beer1: , frfotnica :beer1: , frfotnica :beer1: , frfotnica whatever, ker maš že tako ožgan gobec, da lohk tut terpentin piješ, sam laohk pride do samoužiga.

Popravljeno . Popravil finger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, a niste se propadl?

Madona Kruze, ampak si pa res pacient :BUA: !!!! Ne vem kako zdržiš sam s sabo, jaz bi se že fentala na tvojem mestu! S takimi komentarji ne rabiš težit tukej!!!! PACIENT!!!! :fight1:

Aja dobro jutro drugače!!!! Madona me je kr iz tira fuknilo!!!! :blink:

Popravljeno . Popravil Pimpi limpi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!