Skoči na vsebino

Firestarters vrtiljak


Priporočene objave

Jutro! :yawn: :zzz: !

A je e kdo zaspan? Jaz sem totalno k...... spala!! :cry: Dons pa bo mogoče še tadolga na šihtu! :cry:

Ja moram rečt da vas je bilo včeraj prov lepo videt! :blush:

Aja pa Marja, reči ženi, da je bilo pecivo odlično, čeprav sem ga bolj probala, kot pa jedla! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro! :yawn:  :zzz:  !

A je e kdo zaspan? Jaz sem totalno k...... spala!! :cry:  Dons pa bo mogoče še tadolga na šihtu!  :cry:

Ja moram rečt da vas je bilo  včeraj prov lepo videt!  :blush:

Aja pa Marja, reči ženi, da je bilo pecivo odlično, čeprav sem ga bolj probala, kot pa jedla!  :slap:

Pimpi tebi se pa vidi, da nisi skoraj nič žejna, ker se v sredo zjutraj vedno prva gor prijaviš. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pimpi tebi se pa vidi, da nisi skoraj nič žejna, ker se v sredo zjutraj vedno prva gor prijaviš.  :grim

Služba je pa služba :BUA: ! Ni kej! Res pa je da skoraj nikoli ne pijem!!! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pridem pogledat dons k mam cajt :D

ni te bilo ...

Aja pa Marja, reči ženi, da je bilo pecivo odlično, čeprav sem ga bolj probala, kot pa jedla!

:OK: probal-jedel odlično je bilo

Lepi ljudje :P

itaq

mi smo pa ostaliiiiiiiiiiiiii dooolgoo

:eek: jeba je blo zjutraj ob 5:30h vstat :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bo treba kr navadit - glede na to kako podaljšujejo delovno dobo bomo se 40 let ali več zgodaj vstajali in se sprasevali - zakaj nam je tega treba....??

ste pa res prisrčni na teh fotkah!! :OK:

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro!

Matr je zajeban, če delaš včeraj od 7:00 do 19:30, dones je pa treba spet ob 6:00 vstat! :cry:

Imaš pa zato (spet) čast prvega posta v novem dnevu. :grim Ki je dan četrtek, mali petek. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Imaš pa zato (spet) čast prvega posta v novem dnevu.  :grim  Ki je dan četrtek, mali petek.  :OK:

Ja je fajn feeling k vem da je jutri že petek!!! :OK: Potem pa spet malo frej!!! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Ja je fajn feeling k vem da je jutri že petek!!!  :OK:  Potem pa spet malo frej!!!  :010

Da se mi preveč ne razvadiš :lol1: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!