Skoči na vsebino

Firestarters vrtiljak


Priporočene objave

.) Pimpi,kaj si pa ti zelis za bozicka :P

Jest sicer nisem Pimpi, ampak a lohka vseeno povem, kaj si zelim za bozicka?

Da bi si zlomil nogo, prasec zavaljen, pa da bi se mu sanke pokvarile, pa vsi jeleni pocrkali, da bi mu skornji razpadli, pa da bi dobil cirozo jeter od tiste kapitalisticno osladne Kokakole.

Toliko za zacetek, recimo. A moram biti sedaj priden, pa da se mi zelje uresnicijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sicer nisem Pimpi, ampak a lohka vseeno povem, kaj si zelim za bozicka?

Da bi si zlomil nogo, prasec zavaljen, pa da bi se mu sanke pokvarile, pa vsi jeleni pocrkali, da bi mu skornji razpadli, pa da bi dobil cirozo jeter od tiste kapitalisticno osladne Kokakole.

... in da fali dimnik in pade s strehe :devil:

Mojster Ajgor

kwa :eek: a tok je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, pa ni.

Prou dobr je biu!

Najbolj fino pri celi stvari je pa to, k je tavelik pisker tako lepo zaokrozen, da se da fino pomazat.

Skratka, vmes je bila visja sila. Saj pravim, da je vsega kriv bozicek.

In pa pred kratkim sem izvedel za en dober recept za zelodcne tezave. Glede na to, da se blizajo prazniki, zna priti prav.

Vzames bencin (lahko tudi bel), dodas mleko, da je cela zadeva bolj pitna, in spijes.

To je to!

Aha, ni to to. Skoraj bi pozabil..... Ko ti rata slabo, se moras obvezno skozlati v kamin. (Najbrz lahko tudi v gaspercka ali podobno zadevo)

Pravzaprav se mi mocno dozdeva, da s tem ne resis samo zelodcnih tezav!

Darwinove nagrade za posebne uspeske ne bos dobil, ker je recept ze preizkusen. Mogoce bi se pa dalo dobiti popust za [censored]...

Informacije po telefonu ali vsak torek na znanem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Rude ulet dons po "plačo".....mi smo se še pol vozil v dežju. Je mal manjkal pa bi šli še na daljo nočno furco....ampak motorji niso bili skladni z zakonodajo(tablice pa te malenkosti) pa smo se potem zapeljali le na pir!

Smo pa čakal še dobre pol ure po tem ko ste nekateri že odšli....pol pa naložoili dva motorja(Hotchko in un k ni delal), pa spet čakat innato za Bejžigradom PIR, PIR , PIR.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen folks! Smo že sredi tedna.....

Jutro jutro!!!! Ja upam da ste se imeli včeraj fajn!!!! Jaz sem namreč delala od 7:00 pa do 20:00! Ludo!!!! :BUA:

Ja fotke iz Monsa so hude, sam škoda da je bil dež!!!!! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mal pa bo ze tamal petek pol bo pa tavelik petek pol pa vikend....juuuupiiiii

:OK: :OK:

Še mal pa bo julij pa gremo na dopust....al gremo 2006 raje konc junija.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!