Skoči na vsebino

Firestarters vrtiljak


ixs

Priporočene objave

Jest to delam ponoč ko delam družbo in držim premirje med črički in pajkom.....

Sem na seznam dodal še apaurine. Odlična ideja za okus in učinek nesekiranja... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest to delam ponoč ko delam družbo in držim premirje med črički in pajkom.....

Sem na seznam dodal še apaurine. Odlična ideja za okus in učinek nesekiranja... :)

In kako je kaj RAA? :winkiss: A kej raste? In kako so črički! A imajo lej izbuljene oči ko vidijo da jih pelješ na kosilo k pajku? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako je kaj RAA? :winkiss: A kej raste? In kako so črički! A imajo lej izbuljene oči ko vidijo da jih pelješ na kosilo k pajku? :eek:

Sem kupil samomorilski odred čričkov pa odprem pokrov terarija pa kr sami skačejo k pajku. Za vero, pomarančne olupke in ječmenove kosmiče.......Raa pa je vernike in nevernike........in seveda raste....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kupil samomorilski odred čričkov pa odprem pokrov terarija pa kr sami skačejo k pajku. Za vero, pomarančne olupke in ječmenove kosmiče.......Raa pa je vernike in nevernike........in seveda raste....

SAMOMORILSKI ODRED ČRIČKOV? :lol1:

Lepo da raste stoj...... pajk! :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nah, pa pridem po skoraj mesecu domov, padem v depresijo... pa še club house nič več do nadaljnega. Icy, daj vsaj ti kaj lepega povej...

Rat

Lep meglen dan, lep sneg, lep dež, lep Icy :?

Sem bil zadosti lep? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In? Noben ni nič rekel! A je Šnicel dosegel nov rekord na gokardu???? :o

Matr, ampak je fajn biti na dopustu, ane! In IXS a gremo v Bangladeš??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In? Noben ni nič rekel! A je Šnicel dosegel nov rekord na gokardu???? :o

Matr, ampak je fajn biti na dopustu, ane! In IXS a gremo v Bangladeš??? :naughty:

Bangladeš!?!?!?!? Glp...... al Betlehem!!!?!??!!? Menila sva se da bi obiskala "sveto družino"....ne me zdej v Bejrut vabit......

BBB--a three lovely towns.....Bangladeš, Bejrut in Betlehem. Tut če jih nikol ne vidm, si bom odpustil vse grehe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!