Skoči na vsebino

Firestarters vrtiljak


Priporočene objave

Oooopala, Fire se je pa spet pojavil. Tole pa terja en malo večji potopis!!! :P

Podganici pa en lep pozdrav in uživaj v malem petku. Jaz bom raje jutri ta velikega :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brjutr vsem. jipi, danes je pa res petek! čist ta prav decembrski! Icy, užij ga z največjo šeflo!

ma ker namen jutri prit na motosvetov žur?

Rat

Po moje ne bo nobenga od nasih, ker imamo klubski zurcic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen!

Sobota...delovna...z inventurno kapico......sucks. Ampak še vedno bolje kot pa da bi bil danes inventurni ponedeljek.......bljak.

Morda pa le danes zvečer, ko se pogovorimo in naveselimo, napijemo in najemo,......uletimo pogledat k Motomarsu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Striptiz na Maidne rula! 2 minuti do polnoci.....

Ahahhhahahhhahhahhaha

Foling daun

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je Božiček, a si njo tud kej za r.. grabu! Madona, ampak ti je pa dogajalo!!!!!!! :slap:

FIRE, kaj pa tebi danes ne paše, razen tega da je ponedeljek???? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, fajn no, da vam je ratal prit na motoskret žur...

Icy, ti si mi lih ušu, da te nism uspela niti pozdravt... :cry: pa drugič...

:( Pa še gledal sem kje si! Ampak na borovničke pa absolutno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bo konec tedna :cry: :eek: :angry:

Jaz pa tretji. Sem zgodi ustal, k mam spet službo. :whistle: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro! Kako smo kej :) ? Kolk je fajn, k je že četrtek, jutri pa na dopust, pa nič več v službo letos!!!!! :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

? Kolk je fajn, k je že četrtek, jutri pa na dopust, pa nič več v službo letos!!!!! :010 :010 :010

joj, blagor se tebi! boš kaj pametnega počela? kam šla? js bom pa prou čist do konca delala. čeprav se ne smem preveč pritožvat - mamo v službi tako štalo, da folk množično odhaja in mamo non stop neke poslovilne malice s šampančkom, heh heh. tko da sm že ob dvanajstih takoj boljše volje pa ni panike zdržat do konca... :D :blink:

Rat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro đezeri..........

Mali peeetek!!!! Še en dan in pol pa 10 dni frej! Uff. Končno! Da zaključimo že to leto in prikličemo pomlad.

Drugi tedren bi se lohka dobili kej v Clubhouseu pa pičl na štante. Na sladoiled al pa kej podobnega ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, blagor se tebi! boš kaj pametnega počela? kam šla? js bom pa prou čist do konca delala. čeprav se ne smem preveč pritožvat - mamo v službi tako štalo, da folk množično odhaja in mamo non stop neke poslovilne malice s šampančkom, heh heh. tko da sm že ob dvanajstih takoj boljše volje pa ni panike zdržat do konca... :D :blink:

Rat

Po pravici povedano, ne bom šla nič kaj dosti žurat! Mal po nakupih, pa kako kavico, pa kej zvečer ven mogoče, drugače pa 31.12. v Portorož! Je pa full fajn, k sam še par uric!!!! :kva2:

Dobro jutro đezeri..........

Mali peeetek!!!! Še en dan in pol pa 10 dni frej! Uff. Končno! Da zaključimo že to leto in prikličemo pomlad.

Drugi tedren bi se lohka dobili kej v Clubhouseu pa pičl na štante. Na sladoiled al pa kej podobnega ....

Ja lohka bi šli kej na štante, ja! Pa na kak drag kuhan vinček, pa še kaj!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!