Skoči na vsebino

Firestarters vrtiljak


Priporočene objave

Čak mal, čak mal, .... a ti moraš v službi tut delat?? :?

Ma ne, jaz imam v službi noge na mizi, pa nic ne počnem! :slap:

Mal po netu srfam, pa na telefonu sedim, pa po motosvetu pisem,.... :D

Ja itak da jaz tud delam in to se mi zdi da vedno bolj!!!! :headbang:

Aja DOBRO JUTRO vsem! :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...........a je že petek?!?!?!?

Na žalost ni še petek!!!!! :BUA: Je šele torek!!!!!

POZOR POZOR, previdnost na cesti!!!!!!

Danes bo moja malenkost sodelovala v prometu!!!!! :D :010

post-5034-1137485815_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brjutr vsem.

js si pa ne morem kaj, da se ne bi čez vse pretege hval'la, da mam novo čelado! najlepejšo! :K in sploh in oh. a je to že dovolj za praznovanje?

samo kaj, ko motorja pa še vedno nimam. :? :eek: :cry:

Rat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR POZOR, previdnost na cesti!!!!!!

Danes bo moja malenkost sodelovala v prometu!!!!! :D :010

hvala za opozorilo....kdaj pa naj bi to približno bilo???!!!???!?!

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za opozorilo....kdaj pa naj bi to približno bilo???!!!???!?!

:P

Prvo boš slišala sirene rešilcev, pol žandarjev, pol gasilci, pol bo vojska šla iz kasarn in nazadnje bojo tulile sirene civilne zaščite :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brjutr vsem.

js si pa ne morem kaj, da se ne bi čez vse pretege hval'la, da mam novo čelado! najlepejšo! :K in sploh in oh. a je to že dovolj za praznovanje?

samo kaj, ko motorja pa še vedno nimam. :? :eek: :cry:

Rat

Čelado lahko uporabljaš tudi brez motorja(sankanje, hoja po zaledenelih pločnikih,m bicikl, smučanje na vodi, snegu, na pivu,...šah, domino, sex,...), medtem ko motorja brez čelade "ne moreš"!

A je Nolan?!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo boš slišala sirene rešilcev, pol žandarjev, pol gasilci, pol bo vojska šla iz kasarn in nazadnje bojo tulile sirene civilne zaščite :lol1:

Naj mi kdo pošlje massage z opozorilom na nevarnost, saj veste da sem gluh :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo jutri na prvi strani Slovenačkih novic pisalo:

ŠOKANTNO

Sonja preko 172 trupel z nasmehom na ustnicah.

V torek 17.1.2006 je mlada, neizkušena, a simpatična , ter slikovito obdarjena voznica avtošole "XXXXXX" iz nam neznanega razloga zapeljala na Čopovo in nato še Nazorjevo, ter pri tem, na oni svet, poslala, po zadnjih podatkih sodeč, 172 ljudov, ki so se gnetli pred izložbami trgovin z januarskimi razprodajami. Inštruktor omenjene avtošole XXXXXX XXXXX, ki je sedel poleg nespretne voznice, še ni podal izjave saj učinek 130 injekcij ketonala še vedno ni popustil - je pa na njegovem obrazu še vedno prisotna čudna grimasa, ki spominja na podobo Jockerja iz fima o herojskem netopirju.

Sonja XXXXX je v svoj zagovor podala le kratko izjavo, ki temelji na predpostavkah, da so na njen stil vožnje vplivali filmski junaki in zeleni možici, ki naj bi prišli po žici.

Več informacij pa vam bomo postregli, ob 20:00 uri v Gostilnici Flamenco.......

UPPPPSSSSS...o kateri uri smo že govorili.......

Naj mi kdo pošlje massage z opozorilom na nevarnost, saj veste da sem gluh :huh:

Icy v Big Bangu imajo Sonyjeva ušesa po 6999 SIT, če pa kupiš dva, pa dobiš tretjega zastonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR POZOR, previdnost na cesti!!!!!!

Danes bo moja malenkost sodelovala v prometu!!!!! :D :010

hvala za opozorilo....kdaj pa naj bi to približno bilo???!!!???!?!

:P

Ob 15.00 uri naprej!!!!

Prvo boš slišala sirene rešilcev, pol žandarjev, pol gasilci, pol bo vojska šla iz kasarn in nazadnje bojo tulile sirene civilne zaščite :lol1:

HE HE HE!!!! Humorist!!!! :kva2:

Da ne bo jutri na prvi strani Slovenačkih novic pisalo:

ŠOKANTNO

Sonja preko 172 trupel z nasmehom na ustnicah.

V torek 17.1.2006 je mlada, neizkušena, a simpatična , ter slikovito obdarjena voznica avtošole "XXXXXX" iz nam neznanega razloga zapeljala na Čopovo in nato še Nazorjevo, ter pri tem, na oni svet, poslala, po zadnjih podatkih sodeč, 172 ljudov, ki so se gnetli pred izložbami trgovin z januarskimi razprodajami. Inštruktor omenjene avtošole XXXXXX XXXXX, ki je sedel poleg nespretne voznice, še ni podal izjave saj učinek 130 injekcij ketonala še vedno ni popustil - je pa na njegovem obrazu še vedno prisotna čudna grimasa, ki spominja na podobo Jockerja iz fima o herojskem netopirju.

Sonja XXXXX je v svoj zagovor podala le kratko izjavo, ki temelji na predpostavkah, da so na njen stil vožnje vplivali filmski junaki in zeleni možici, ki naj bi prišli po žici.

Več informacij pa vam bomo postregli, ob 20:00 uri v Gostilnici Flamenco.......

mlada, neizkušena, a simpatična , ter slikovito obdarjena voznica

:wub: :winkiss: !!!!!

Ja ampak si pa full dobr napisu, ane! Ampak od kje ti 172 ljudov? Od kje ti cifra????

Pričakujem nadaljevanje!!!! :yes:

Popravljeno . Popravil Pimpi limpi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam pa prideš brez Domišljija?

Ej ti domišljija :D , kako kej moji DVD-ji? A so fajn?! :huh:

No dej še kakšen krepki tekst pripopej, k vidim da ti full pozitivno dogaja! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoji DVD-ji se v moji družbi počutijo ODLIČNO!! Včeraj smo šli na Brezje moliti za sveto grešno telo in pingvinske petatke, naslednji teen pa planiramo smučanje v Šmarnogorskih dolomitih.

KREPKI TEKST

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoji DVD-ji se v moji družbi počutijo ODLIČNO!! Včeraj smo šli na Brezje moliti za sveto grešno telo in pingvinske petatke, naslednji teen pa planiramo smučanje v Šmarnogorskih dolomitih.

KREPKI TEKST

No sem vesela da se imete super! Pingvinske petake???? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons zvečer je po celem tednu dni zopet torkov večer pa če bo kej cajt spljoh bi se lahko dobili "tam kjer sveti". Ker bo okoli 17:00 vesoljni potop, predvidevam da bom "tam kjer sveti" že od cca. 18:30 ure dalje......ob 19:00 pa zihr tut če bom plavat mogu. Če me pa ne bo na spregled me pa ne bo spljoh.

FIRE - če boš uletu prinesi SD kartico da bom imel "platinasto rezervo" za Padovo......

Vsem ostalim pa srečna hare krišna in božič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok hudo vam dogaja...tebi IXS se posebej.....

sicer pa ura je skoraj tri in skoraj grem domov....

pimpi....kje se bos vozila....pridem gledat :P

:kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!