Skoči na vsebino

Firestarters vrtiljak


Priporočene objave

:( dober dan :(

je bil ze tak lep soncek zdej je pa kr neki tema :BUA:

sam neki lepega pa je v tem petku....to da JE petek......hehehhehe :OK:

Pimpi, dej povej kako je če si teta....da se malo pripravim..... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( dober dan :(

je bil ze tak lep soncek zdej je pa kr neki tema :BUA:

sam neki lepega pa je v tem petku....to da JE petek......hehehhehe :OK:

Pimpi, dej povej kako je če si teta....da se malo pripravim..... :eek:

A je Maja spet noseča :blink: ??? Al si izvedela še za kakega brata ali sestro???? :lol1: Je fajn, je fajn biti teta!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav iz Betlehema STOP Clubhouse je že skoraj dokončan STOP Ponovno bo treba krpati streho STOP Izstrelki pač STOP Letos je IN da moški nosijo rdeče baretke STOP Ali pa črne podkape z izrezom samo za oči STOP Pocen kalašnikovi STOP Alko ne sploh STOP A je pr vs tut petek STOP Men se trga START

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav iz Betlehema STOP Clubhouse je že skoraj dokončan STOP Ponovno bo treba krpati streho STOP Izstrelki pač STOP Letos je IN da moški nosijo rdeče baretke STOP Ali pa črne podkape z izrezom samo za oči STOP Pocen kalašnikovi STOP Alko ne sploh STOP A je pr vs tut petek STOP Men se trga START

Ej STOP a boste dons kej tam kjer sveti????? ŠTART :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUTRO! :closedeyes:

A je še kdo besen ko hudič na ta sneg???? :fight1:

Madona smo ga kidal včeraj eno uro, po tem ko smo se vozili 40 km/uro iz dolenjske dobro uro!!!! :BUA: Zdej me pa vse boli!!!! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUTRO! :closedeyes:

A je še kdo besen ko hudič na ta sneg???? :fight1:

Madona smo ga kidal včeraj eno uro, po tem ko smo se vozili 40 km/uro iz dolenjske dobro uro!!!! :BUA: Zdej me pa vse boli!!!! :cry:

Pimpi dont wory,kdor ga je dal ,ga bo tut vzel,samo z mal zamudo je na počitnicah there down in ko se vrne bo zopet prišla pomlad v deželo Kranjsko...

Jebemti sneg ,u p**** m**** pa sneg :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti sneg ,u p**** m**** pa sneg :devil:

:grim :lol1:

Grem k zdravniku, se beremo jutri!!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :lol1:

Grem k zdravniku, se beremo jutri!!!! .)

Jaz pa ravno od zdravnika: prešpikan, prežarčen, ožičen, prešlatan (zdravnica .) ) . Rabim pa kot ti Pimpi - mirovanje :( . Nič razgibavanja ...

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ravno od zdravnika: prešpikan, prežarčen, ožičen, prešlatan (zdravnik .) ) . Rabim pa kot ti Pimpi -

:grrr Ti pa veš kaj rabi Pimpi.......a je bil prisoten tut ,da slučajno ne bi srečeval in

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Ti pa veš kaj rabi Pimpi.......a je bil prisoten tut ,da slučajno ne bi srečeval in

NE mi ti mešat dohtarjev, tut un ni biw zraven, skori sem pa videl :devil:

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Ti pa veš kaj rabi Pimpi.......a je bil prisoten tut ,da slučajno ne bi srečeval in

Jaz rabim samo na polno vlažiti nos, k imam čist izsušeno sluznico, potem pa mi čudne stvari letijo z nosa!!!! :BUA:

Aja dobro jutro!!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FINGEEER vse nartaboljše za tvoj rojstni dan :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

SE PODPIŠEM POD TOLE, DA NE PIŠEM ŠE NEKRAT!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: vsetanartabuls :OK:

Ausdalzakaksenpir :kva2:

Oh Finger, ce bi videl sedaj moj prst...

bi si rekel Stipson :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ravno od zdravnika: prešpikan, prežarčen, ožičen, prešlatan (zdravnica .) ) . Rabim pa kot ti Pimpi - mirovanje :( . Nič razgibavanja ...

Icy :wub: , as ti že kej boljš? matr, me je zaskrbel. no, sej me še zmer skrbi. :friend1:

Rat

se pridružujem čestitkam in najlepšim željam današnjemu rojstnodnevnemu praznovalcu!

Rat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FINGER in to moj! Madona sem storast. Sem se mal zapletu z vecopravilnostjo.

Zgleda da mi ne gre odpiranje in zapiranje avtomobilskih vrat hkrati dobro od rok :hmm:

post-5138-1141755490.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Icy :wub: , as ti že kej boljš? matr, me je zaskrbel. no, sej me še zmer skrbi. :friend1:

Rat

Saj je bil samo predčasni remont zaradi naoljenja posameznih zarjavelih delov, TNX za skrb :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FINGER in to moj! Madona sem storast. Sem se mal zapletu z vecopravilnostjo.

Zgleda da mi ne gre odpiranje in zapiranje avtomobilskih vrat hkrati dobro od rok :hmm:

AUA!!!! Ja Fire si pa res štorast :slap: ! Čeprav te moram potolažiti, da imam mamo k je glih tolk štorasta! :blush: Je enkrat držala prst pa je vrata zaprla in prst umes, potem je pa še z ritjo ruknila, k se niso hotele zaprt :lol1: ! No posledica je bil zlomljen prst, pa noht ji je šel dol,... Skratka zdaj ima full kriv prst! :xx:

Aja dobro jutro! :D

Dons imam društven izpit - teoretičen del, tk da držite pesti zame!!!! :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!