Skoči na vsebino

Firestarters vrtiljak


ixs

Priporočene objave

jest se nikoli nism hodila z avtom na siht...zjutraj odpelje taksi izpred hiše...potem sedim v službi....potem pride taksi in me pelje domov...no včasih se moram poslužiti tudi velecenjenega LPP-ja....

in razlog: ne bi vstajala ze ob petih da bi lahko kje parkirala... :BUA:

aja...dobro jutro :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest se nikoli nism hodila z avtom na siht...zjutraj odpelje taksi izpred hiše...potem sedim v službi....potem pride taksi in me pelje domov...no včasih se moram poslužiti tudi velecenjenega LPP-ja....

in razlog: ne bi vstajala ze ob petih da bi lahko kje parkirala... :BUA:

aja...dobro jutro :blush: :blush:

Pametna punca! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ne hodiš več z avtom na šiht? :?

Aja dobro jutro ludeki! :OK:

Pimpilux, odkod pa tebi taka vzhodnjaška terminologija? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pimpilux, odkod pa tebi taka vzhodnjaška terminologija? :hmm:

Ma to mi je glih padno na pamet "LUDEKI" k je Katrca enkrat prbila, k sva bila na vrhu Eifelovega stolpa pa mi je rekla "Glej Sonja, dej poglej dol, kaki mali LUDEKI so dol" in seveda je bila cela komedija k je ena starejša ženska (preko 50) k smo bili skupej na izletu slišala "Lej kaki mali LULEKI so dol" in smo se sevela smejali kot utrgani! :lol1:

Pimpilux, odkod pa tebi taka vzhodnjaška terminologija? :hmm:

Aja od kje ti vzdevek PIMPILUX???? :eek:

jest se nikoli nism hodila z avtom na siht...zjutraj odpelje taksi izpred hiše...potem sedim v službi....potem pride taksi in me pelje domov...no včasih se moram poslužiti tudi velecenjenega LPP-ja....

in razlog: ne bi vstajala ze ob petih da bi lahko kje parkirala... :BUA:

aja...dobro jutro :blush: :blush:

Si hodila z avtom! Ko si ga še imela!!! :lol1: Pa brez zamere!!!! Ja sej, eni se špogajo pa imajo skoz nekoga k špila taxi! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to mi je glih padno na pamet "LUDEKI" k je Katrca enkrat prbila, k sva bila na vrhu Eifelovega stolpa pa mi je rekla "Glej Sonja, dej poglej dol, kaki mali LUDEKI so dol" in seveda je bila cela komedija k je ena starejša ženska (preko 50) k smo bili skupej na izletu slišala "Lej kaki mali LULEKI so dol" in smo se sevela smejali kot utrgani! :lol1:

Aja od kje ti vzdevek PIMPILUX???? :eek:

Si hodila z avtom! Ko si ga še imela!!! :lol1: Pa brez zamere!!!! Ja sej, eni se špogajo pa imajo skoz nekoga k špila taxi! :OK:

ja res to je bilo ko sm ga se imela...ampak glej ga zlomka zdej ga mam spet...nov stari avto...jupi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res to je bilo ko sm ga se imela...ampak glej ga zlomka zdej ga mam spet...nov stari avto...jupi...

Ja nekaj je veter prinesel :whistle: , da sta kupila nov avto! Kaj a zdej pa kr 2 avta al kaj? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro! :) Dons sem se pa kar na ERiki pripeljal .)

Zjebat tele studente... no sej niso studentje, cez teden pridejo u LJ guzvo delat, ponoc

pa v KMŠja žurat, čez vikend pa v rodno vas po ljubljančanih pluvat :angry:

:P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nekaj je veter prinesel :whistle: , da sta kupila nov avto! Kaj a zdej pa kr 2 avta al kaj? :eek:

če hočes ti enega prodam...zdej ko mas ze skoraj izpit

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja od kje ti vzdevek PIMPILUX???? :eek:

Od tu (natančneje, iz rumeno obarvane flehe):

[attachmentid=66021]

B)

post-4528-1143108172.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od tu (natančneje, iz rumeno obarvane flehe):

[attachmentid=66021]

B)

I don't get it :? !!!! Explain please! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I don't get it :? !!!! Explain please! :blush:

Product: nick "Pimpilux"

Manufacturer: pirrulz's brain

Date of production: 3.23.2006

Hour of production: 08.00 CET

Exp. date: not known

pirrulz inc. offers full liftime warranty for its products.

P.s.: wash separately do not use bleech B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Katrca, katerega že :blink: ? A misliš Matic-a :eek: !? NE HVALA!!! :nono:

si prefina da bi se vozila v takem avtu...za izkušnje nabirat je čist dober...ti ni zal če ga butnes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si prefina da bi se vozila v takem avtu...za izkušnje nabirat je čist dober...ti ni zal če ga butnes...

Hvala vseno! Matic me pa res čisto nič ne interesira :grim ! Kako bi se izrazila? :doze: Mi je čisto nesimpatičen avto!!!! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vseno! Matic me pa res čisto nič ne interesira :grim ! Kako bi se izrazila? :doze: Mi je čisto nesimpatičen avto!!!! :glare:

Kako zensko!!! Simpaticen? Kaksne ima to veze z uporabnostjo. A bos avto vozila, ali se bos slikala z njim??

Ah, ce bi vsaj 5% razumel zenske bi bil najpametnejsi moski na svetu. Ocitno bom na to pozicijo moral pocakati do Stephen Hawkingove smrti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako zensko!!! Simpaticen? Kaksne ima to veze z uporabnostjo. A bos avto vozila, ali se bos slikala z njim??.

saj veš da so ženske čustvena bitja in blablabla. :wacko:

Pimpidimple je s tem izrazom pač izrazila to, čemur bi se normalno reklo "no good small Korean shit." :grim :whistle:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pimpidimple je s tem izrazom pač izrazila to, čemur bi se normalno reklo "no good small Korean shit." :grim :whistle:

10 points for you!!!! :OK: Ja pa še k vem kaj se je vse počelo v tem avtu, me vse mine! No kratko in jedernato, avto mi je grd!!!! :BUA:

Aja lepo sončno soboto vsem!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 points for you!!!! :OK: Ja pa še k vem kaj se je vse počelo v tem avtu, me vse mine! No kratko in jedernato, avto mi je grd!!!! :BUA:

Aja lepo sončno soboto vsem!!! :D

nič takšnega v čemer ne uziva vsak normalen človek....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro!!!! Evo mene! Sem bolj malo zgovorna na motosvetu te dni! Ni časa v službi! Dela polno kapo! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!