Skoči na vsebino

Najbolj glupe TV REKLAME


Najbolj glupe reklame so za ....  

118 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Tuna
      12
    • Pralni pra?ki
      42
    • Top Shop
      31
    • Brezpla?ne (humanitarne)
      2
    • Avtomobili
      0
    • Politi?ne (predvolilne)
      4
    • Igre na sre?o
      0
    • Mobilni telefoni
      0
    • Turisti?ne agencije
      1
    • Higijenski vlo?ki in tamponi
      22
    • Druge
      3


Priporočene objave

aaaaaa......... vse jasno.

JAZ sem "glup ko stiropor" ker jih ne razumem.

reklam, da ne bo kdo kaj drugega mislil. :grrr

Hočeš razumet reklame?

Kupi izdelek iz reklame in ga preizkusi.

Samo ne se potem pritoževat nad bolečino v riti in vročim zadahom za vratom. Kajti ugotovil boš, da so te pravkar pošteno nat***li.

Sedaj pa resno vprašanje:

Zanima me kako bi zgledale reklame, če bi kupci imeli pravico tožit (in s tožbo tudi uspet) podjetja za vsako laž v reklamah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo kok enih glupih reklam ...zapomnili pa ste si jih vseeno.

Namen so dosegle...Slovenci smo takoj za Norvežani po količini pojedene tune :blink:

Sicer pa najbolj glupo šele prihaja...kot npr...sladkor, ki je po novem fatt free :blink: ...začelo se je z rastlinskim oljem holesterol free....in odziv je bil sila pozitiven.

Je pa res , da so najbolj bedne reklame namenjene ..ženski publiki...nisem še vidla reklame na nivoju...,,Gaber bo filmska zvezda,, za moške britvice npr. :closedeyes:

Verjetno zato, ker ženske prej dojamejo bistvo ..in ni treba nagih bab in avtov zraven tlačit za informacijo o novi- boljši žiletki B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš razumet reklame?

Kupi izdelek iz reklame in ga preizkusi.

Samo ne se potem pritoževat nad bolečino v riti in vročim zadahom za vratom. Kajti ugotovil boš, da so te pravkar pošteno nat***li.

Sedaj pa resno vprašanje:

Zanima me kako bi zgledale reklame, če bi kupci imeli pravico tožit (in s tožbo tudi uspet) podjetja za vsako laž v reklamah.

o "hotenju" nisem nikjer nic napisal. :grrr samo da jih ne razumem, ker nisem dovolj "telegenten". :)

saj imas pravico jih toziti; vprasanje je samo v kolikor ti bo dan uspeh taksne tozbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem ... jaz rad jem tunino odkar pomim ... reklame za rio mare so mi bile zoprne, ampak ne tako zelo kot te calvo zaradi katere striktno ne jemljem tega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...začelo se je z rastlinskim oljem holesterol free....in odziv je bil sila pozitiven.

Pa še zlagali se niso. Samo, da nobeno rastlinsko olje ne vsebuje holesterola in ne samo tisto v reklami. Kot bi v reklami za paradižnik dejal, da ta sorta ne vsebuje mesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..drgač je je pa tut neki uporabnega od bednih reklam,.... takrat grem lahk lulat, kakat, nardit sendvič, po pijačo,... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj imas pravico jih toziti; vprasanje je samo v kolikor ti bo dan uspeh taksne tozbe.

jap, saj z reklamo ne silijo v nakup :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina reklam je takšnih kot bi jih naredili slaboumni za še bolj slaboumne. :SS

Najdejo pa se tudi takšne, ki bi jih bilo treba kazensko preganjat. Recimo evropska zastava z zvezdicami razporejenimi v obliki svastike. Ali pa plakata na železniški postaji v LJ na katerih je naslikan prestrašen otrok temnejše barve pod njim pa napis: Če ne boš priden, te bomo dali Slovencem. :eek:

Na forumu pa se bunimo zaradi izjav mladoletnice (DZ) :slap: . Medtem pa nekateri v imenu umetnosti javno propagirajo nacizem in njihove metode. Pa nikome ništa. Ne morš verjet kam smo prišli. :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina reklam je takšnih kot bi jih naredili slaboumni za še bolj slaboumne. :SS

Najdejo pa se tudi takšne, ki bi jih bilo treba kazensko preganjat. ... Ali pa plakata na železniški postaji v LJ na katerih je naslikan prestrašen otrok temnejše barve pod njim pa napis: Če ne boš priden, te bomo dali Slovencem. :eek:

ej, bejbi, ... tist z otrokom je menda oglas za boj proti nestrpnosti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, bejbi, ... tist z otrokom je menda oglas za boj proti nestrpnosti ...

Ne vem. Mogoče sem še bolj glup kot stiropor (kot je napisal Ice), ampak meni to ne zgleda tako. In tudi mi ni smešno, če nekdo straši froca s tem, da ga bo dal meni, če ne bo priden. Ali sem res takšna zverina? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem. Mogoče sem še bolj glup kot stiropor (kot je napisal Ice), ampak meni to ne zgleda tako. In tudi mi ni smešno, če nekdo straši froca s tem, da ga bo dal meni, če ne bo priden. Ali sem res takšna zverina? :eek:

hja ... star aslovenska za otroke strašit je baje "Če nauš pridn ,te bomo ciganom dal..." ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredi plakat in ga obesi...takoj bo v kup skočila gmajna psihologov, varuhov pravic, mavričnih društev...v medijih ne bo drugega kot jajda jada o groznih, nestrpnih Slovencih.

Nimam nič proti dotičnemu plakatu, ki baje stoji blizu žel. postaje...moti me samo, da dela zadeva samo v eno smer v drugo pa kar naenkrat ni smešno/poučno/ globoko/umetniško..

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: da mal okol obrnemo.dobra se mi zdi "reklama"

ustavite nasilje nad ženskami :)

če je kdo sploh pogruntal da v reklami en gre za uložke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: da mal okol obrnemo.dobra se mi zdi "reklama"

ustavite nasilje nad ženskami :)

če je kdo sploh pogruntal da v reklami en gre za uložke  :)

???????????????????????kwa rečeš :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud tist actimel razf.... do konca.Pika na i pa je, ko dajejo izjave potem neki izbranci, ki so to že poizkusili.Takrat se vprašam komu so take reklame namenjene oz., če naročniki takih reklam res mislijo, da naredijo vtis na gledalce.Ker če je temu tako, nas imajo vse skupaj za popolne norce in idiote. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se še spomnite top shopove reklame za mojave sončna očala? Je s kladivom po njih udaru pa jim nč ni blo, drugače se pa usedeš nanje pa se zdrobijo. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj "glupe" so tiste reklame,s katerimi me posiljujejo vsakih par minut :SS

"Vsaka jed postane skrajno neokusna,če se pojavlja na jedilniku iz dneva v dan" <_<

Pa to še ni vse... :naughty:

Praške in čistila se bo kupovalo,pa če je reklama al pa ne...

Tudi tisti krilati,odišavljeni,ultra tanki krvosesi bodo šli v promet,dokler bodo na tem svetu obstajale ženske...

Pa tudi to še ni vse... :naughty:

Zakaj za vraga pol še za sekret papir ni tko pretiranga reklamiranja,kot je za ostale vsakodnevne nujne potrebščine??? :angry: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj za vraga pol še za sekret papir ni tko pretiranga reklamiranja,kot je za ostale vsakodnevne nujne potrebščine??? :angry:  :fight2:

Ne klič hudiča ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko pridem dovom se ponavadi rolajo samo še reklame za hotline in takrat mi grejo blazno na živce reklame za gay linije in tiste z "zrelimi" damami, one ko pa so dobre ženske noter so pa prekratke da bi vredu pogledal :angry2: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav topšop je imel tudi dobre trenutke (turbo maksimus, naložba stoletja)

(pa bugi riba, seveda)... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še komentar na pralne praške..

ful mi je hecno, ko sredi blagovnice mimoidočo polijejo z borovnicami in slednja to mirno sprejme..

Špilferderber bi udaril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!