Skoči na vsebino

"Strokovnjak svetuje"


Priporočene objave

..tema je namenjena vsem, ki bi radi kaj sami popravili, izdelali, pa potrebujete pomoč, nasvet, pravo orientacijo. Morda gradite hišo, opremljate stanovanje,...šraufate avto, motor, televizor... morda potrebujete pravno pomoč.... karkoli, pa ne najdete prave poti, vam nihče ne svetuje"prav"....

Temo sem odprl zato ker nas je na motosvetu veliko raznoraznih ljudi, raznoraznih poklicev, veliko je strokovnjakov na svojem področju, ki lahko pomagajo-pomagamo kolegu ki se na stvar "ne spozna najbolje"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema je za Računalništvo ... mal se ozri po forumu -večina tematik, s katerih področij bi nekdo rabil pomoč, je že odprtih - celo o klimah v bajti, pa tehnikah zapeljevanja, o internetu pa sploh ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema je za Računalništvo ... mal se ozri po forumu -večina tematik, s katerih področij bi nekdo rabil pomoč, je že odprtih - celo o klimah v bajti, pa tehnikah zapeljevanja, o internetu pa sploh ...

ker sem totalni laik v teh zadevah se težko tut pravilno obrnem, vsak podatek je dober če je pravi... sej veš kako je, nekomu je moj problem čist simpl meni pa ni, mi je pa zato čist simpl eno kuhno narest......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!