Skoči na vsebino

Pika Božič


DDEAN1

Priporočene objave

ah, daj Codeine... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine, motosvet pač ne more biti kriv, če je na njem objavljen scan naslovnice iz Nove. Halo!!!!

Tudi, če te Pika toži (kar te ne bo), ne bo zmagala. Dobiš pa zastonj reklamo za motosvet :naughty:

Malo cohones ne bi škodilo. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najpametnejša izjava, ki sem jo včeraj slišal na to tematiko:

"A joške? Pošlji mi na mail!!"

... 1 sek.

....2 sek.

....5 sek.

"Kdo pa je Pika Božič?"

Finger :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike odstranjene. S Piko naj se po sodiščih vlači Nova, zato vas prosimo, da ne objavljate slik podobne narave.

Codeine/motosvet.com

Paranoja :slap:

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst zmeri manj razumem vse to početje... :wacko:

seksualnost postaja patološki problem... :wacko:

dva ssa (joška) na soncu ene ženske ki poje se reklamira kot senzacijo... :wacko:

slikana oseba se tožari, čeprav ji s takimi slikami samo raste popularnost... :wacko:

totalni norci tako ali drugače taki osebi težijo na vse možne načine... :wacko:

smo že tam... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paranoja  :slap:

Urbi

enaka paranoja bi lahkoveljala zaradi širjenja nestrpnosti itd .. .teme o čefurjih, musličih itd ... so take propagande totalno polne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enaka paranoja bi lahkoveljala zaradi širjenja nestrpnosti itd .. .teme o čefurjih, musličih itd ... so take propagande totalno polne ...

Jaz priznam, kriv sem, ker sem NESTRPEN do ČEFURJEV in do fužinarskega narečja, ampak kaj morem, če jih je preveč tukaj !!!!!!!!!!!!!!! :topic:

Kja boš pa rekel, ko se Hrvati z nami norca delajo v Piranskem zalivu ???? :kva2:

Samo ne rečt, da moramo tudi tam biti STRPNI. Za kozlat ! :SS

Popravljeno . Popravil matic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz priznam, kriv sem, ker sem NESTRPEN do ČEFURJEV in do fužinarskega narečja, ampak kaj morem, če jih je preveč tukaj !!!!!!!!!!!!!!! :topic:

Kja boš pa rekel, ko se Hrvati z nami norca delajo v Piranskem zalivu ???? :kva2:

Samo ne rečt, da moramo tudi tam biti STRPNI. Za kozlat ! :SS

mah, gre se za to, da bi lahko kdo vložil kakšno ovadbo .. proti posameznikom in proti forumu oz. firmi, ki ga ponuja ... če bi glih hotel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: tudi Humar bi nas znal obtožit klevetanja... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEEhhhhhhaaaaaa.....

To je tema o joških...pustite sedaj politiko na miru.

Lahko o politiki stoječih joškov ali sili gravitacije...

kar nekaj tem o joškah imaš v kategoriji LJUBEZEN - samo za odrasle ... :D

to je KR'NEKI .... in kot lastnica le takih dveh, ti pravim, da joški niso kr'neki ... :nono:

ampak so ... :naughty:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz priznam, kriv sem, ker sem NESTRPEN do ČEFURJEV in do fužinarskega narečja, ampak kaj morem, če jih je preveč tukaj !!!!!!!!!!!!!!! :topic:

....ma ne,ne......to se tebi samo pričinjava prijatelju.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine, motosvet pač ne more biti kriv, če je na njem objavljen scan naslovnice iz Nove. Halo!!!!

Tudi, če te Pika toži (kar te ne bo), ne bo zmagala. Dobiš pa zastonj reklamo za motosvet  :naughty:

Malo cohones ne bi škodilo.  :yes:

Na motosvetu pač ne mislimo izgubljati časa, energije in denarja z dokazovanjem kdo ima večje cohones, to prepuščamo mirno tebi spoštovani g. Polž.

Če ne Pika, pa se lahko ob objavo slik obregne revija Nova ali pa lastnik fotografij in tako naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... in kot lastnica le takih dveh, ti pravim, da joški niso kr'neki ...  :nono:

ampak so ...  :naughty:

....a dovoliš da se malo pošpilam z njimi :whistle: :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motosvetu pač ne mislimo izgubljati časa, energije in denarja z dokazovanjem kdo ima večje cohones, to prepuščamo mirno tebi spoštovani g. Polž.

Če ne Pika, pa se lahko ob objavo slik obregne revija Nova ali pa lastnik fotografij in tako naprej.

Codeine, ne revija Nova, ne lastnik fotografij te tukaj ne morejo iztožiti (niti te ne bi tožili), ker je zaradi scana iz Nove popolnoma jasno, kdo je lastnik fotografij. Če bi držala tvoja logika, bi se moral izigniti tudi vsakemu objavljanju linkov na kakšno drugo spletno stran.

In ne gre za dokazovanje kdo ima večje cohones... Gre za to, da je pač takšna (samo)cenzura, kot jo izvajaš, nepotrebna in pomoje tudi škodljiva za vsak medij, sploh pa za prostor kolikor se le da odprte debate, kar naj bi bili internetni forumi.

To je seveda samo moje skromno mnenje in vem, da ga ne boš upošteval. But I like you anyway. :winkiss:

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine, ne revija Nova, ne lastnik fotografij te tukaj ne morejo iztožiti (niti te ne bi tožili), ker je zaradi scana iz Nove popolnoma jasno, kdo je lastnik fotografij. Če bi držala tvoja logika, bi se moral izigniti tudi vsakemu objavljanju linkov na kakšno drugo spletno stran.

In ne gre za dokazovanje kdo ima večje cohones... Gre za to, da je pač takšna (samo)cenzura, kot jo izvajaš, nepotrebna in pomoje tudi škodljiva za vsak medij, sploh pa za prostor kolikor se le da odprte debate, kar naj bi bili internetni forumi.

To je seveda samo moje skromno mnenje in vem, da ga ne boš upošteval. But I like you anyway.  :winkiss:

Tudi objava scana iz revije je kršenje avtorskih pravic, medtem, ko povezava do druge spletne strani NI. O tej temi lahko še vedno debatirate brez omejitev le slike se ne bodo fizično nahajale na našem strežniku. Lahko pa jih mile volje naložiš na svojo stran in objaviš povezavo do njih.

Kakorkoli, grožnje o tožbah in čudne klice pa smo dobivali že za manjše bedarije na forumu kot je sedaj tale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi objava scana iz revije je kršenje avtorskih pravic, medtem, ko povezava do druge spletne strani NI. O tej temi lahko še vedno debatirate brez omejitev le slike se ne bodo fizično nahajale na našem strežniku. Lahko pa jih mile volje naložiš na svojo stran in objaviš povezavo do njih.

Kakorkoli, grožnje o tožbah in čudne klice pa smo dobivali že za manjše bedarije na forumu kot je sedaj tale.

Pravih groženj in čudnih klicev še niste imeli, ker vas jaz še nisem poklical ;)

Šalo na stran. Ker je to zanimiva debata, še par besed. Če ti objaviš naslovnico od revije, to ni kršenje avtorskih pravic, ker je avtor oz. lastnik (Nova) jasno razpoznaven. Nekaj drugega bi bilo, če bi bile fotke iz Nove izrezane, vir ne bi bil naveden, in potem objavljene tukaj.

Podobno lahko ti po mili volji objavljaš izjavo, misel, ugotovitev nekega človeka, če ga citiraš. Če pa izjavo objavljaš in ne pripišeš avtorstva, je to kraja intelektualne lastnine.

Skratka Codeine verjamem, da te Pikini joški motijo in jih odstranjuješ zato, ne zaradi avtorskih pravic. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!