Skoči na vsebino

Pika Božič


DDEAN1

Priporočene objave

Ali smem preveriti, če res niso k'r neki...

...če seveda doma dobim dovoljenje za to preizkušnjo.

Ma ja dragi moj, ti se kar igraj z drugimi žogicami :eek: samo pol ne bit hud, če bom tudi sama malo v drugem peskovniku se poigrala. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka Codeine verjamem, da te Pikini joški motijo in jih odstranjuješ zato, ne zaradi avtorskih pravic. :whistle:

Imaš pač srečo, da živiš v Sloveniji, kjer ljudje še ne vedo, kaj so to avtorske pravice, intelektualna lastnina in tako naprej, vključno z večino novinarjev.

Bedarija, ki se prakticira pri nas in ki se jo potem opravičuje z izgovorom "Saj je naveden avtor." je še vedno kraja avtorskih pravic. Če lastnik napiše, da je prepovedano kakršnokoli kopiranje v vseh oblikah, to pomeni, da se ne sme kopirati, pa lahko še 100-krat zraven napišeš vir, avtorja ali karkoli drugega. Zakon o medijih sicer dovoljuje izjeme "fair use", vendar pod tem zagotovo ni mišljeno skeniranje celotnih strani revije in njihova objava na javnem forumu.

P.S.

Predvsem pa ti predlagam, če že želiš debatirati, da pri sebi razčistiš pojma "Nemoderiran forum" in "Moderiran forum" in kdo je v katerem primeru odgovoren za kaj po zakonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nebi uporabljali za lepljenje golih/jošk žensk kategorijo, katera je temu namenjena?

Čemu take slike v temi o Piki Božič?

Brišem vse sploh!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je Nova zagabla do konca :SS .....mislm da so ratal zlo neokusni..že v prejšni številki k so Saško Lendero slikal...mislm...fujjj...kaj oni delajo...jest sam upam da jih bo Pika stožila...unga urednika oz. glavnega na Novi bi pa u gobc sunu...mu bom šu jest slikat ženo(sj nevem če jo ma)..pa slike u Lady dau :P

bomo pol vidl negovo reakcijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je Nova zagabla do konca :SS .....mislm da so ratal zlo neokusni..že v prejšni številki k so Saško Lendero slikal...mislm...fujjj...kaj oni delajo...jest sam upam da jih bo Pika stožila...unga urednika oz. glavnega na Novi bi pa u gobc sunu...mu bom šu jest slikat ženo(sj nevem če jo ma)..pa slike u Lady dau :P

bomo pol vidl negovo reakcijo...

njegova žena ne trži svojga seksapila, tko kot Pika B... sj veš - če ti nekdo skozi medije prodaja svoje buče, imaš pravico rečt "to pa so bolj švoh buče"... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se še spomni kdo tega nastopa na Supermodelu 2004?

bajdevej, če kdo najde te slike boljše kvalitete, naj ga ne bo sram objavit... :)

post-685-1124961319_thumb.jpg

post-685-1124961324_thumb.jpg

post-685-1124961330_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli me K za joške od Pike Božič, za Piko Božič in še posebej za "glasbo" od Pike Božič. :SS

Toliko o tem. Letim ven iz teme. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, k se že glih tok o tej Piki piše in govori; meni se pa zdi, da je ona ena prav dobra ženska; tko, čist fizično .)

To je bilo moje skromno mnenje :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tut mislim, da je ženska ... in kot taka zapade pod strokovno in vseobsežno kritiko skor vseh moških na tem svetu ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če lastnik napiše, da je prepovedano kakršnokoli kopiranje v vseh oblikah, to pomeni, da se ne sme kopirati, pa lahko še 100-krat zraven napišeš vir, avtorja ali karkoli drugega

de jure :closedeyes:

....a se hvala bogu pogosto lahko brez zamere uporablja material drugih avtorjev z objavo vira....

kako pa pri vas delate diplomske naloge in podobne zadeve? :hmm:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst upam da jih bo iztožla do konca! Verjetno so to oni tud pričakoval in nardil tako reklamo da so prodal čimveč izvodov nove ter s tem pokril stroške tožbe! Njim pa še vedno ostane reklama... To je zgolj moje osebno mnenje! Kar se pa slik tiče pa nej si jih zdej folk pogleda če že so, ker res nima tko slabe postave...

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm jo lani vidu na prešercu, ko je hodila prot men je blo kul, ko sm vidu njeno ogromno rit, me je vsega minilo, pa itak make-up-a miljon :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sem bil na MISS 2003 pa smo klepetal. Sem mel občutek da je full starejša, drugač pa itak jo je sam jezik.... ko vse ženske. :friend1:

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa dozdeva, da je pa vse tole mal "napeljano in navezano".... vse v rok dodatnega zaslužka ... sicer pa, zakaj pa ne, če se da ... :?

Najbolj smešno je pa, da naredijo tak big deal ... <_< :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm jo lani vidu na prešercu, ko je hodila prot men je blo kul, ko sm vidu njeno ogromno rit, me je vsega minilo, pa itak make-up-a miljon :SS

v bistvu ma čist povprečno in fino rito :K

aja pozabla :blush: ......ti maš nekih 16 let .)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma čist ok zgleda... :P :P mislim da ji doben od "kritikov" tle glih ne bi računal za prvič :grim :grim

sicer pa ni ženske, ki slabo zgleda....samo alkohola je premalo :kva2: :kva2: :beer1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ej!

Ja no glede teh jošk ane, tud 20-letnice nimajo čist čvrstih in pokončnih jošk, majo jih le tiste punce, ki jim lih pogajanajo, da jim itak nč ne more viset!...

ej pa še neki me zanima, kok je sploh Pika stara, kot jest vem da je nad 80 letnik!?možno?

ajt ajt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa pritegne

globina njenih besedil.

primerno

za iskanje

višjega

smisla.

(kje je odpirač za steklenico, draga?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!