Skoči na vsebino

Črpanje EU sredstev


Gujo

Priporočene objave

skratka nič od niča kot razumem. po moje, tako pavšalno in nerazgledano rečeno, so mislili, da bodo ta denar dobili kar tako in bi ga lahko potem zadrževali (beri lasten žep)z raznimi "nepopolnostmi" v prošnjah za dodelitev...banda, ki ni sposobna krast razen lastnim ljudem... <_<

Niti ni tako. Ravno zaradi kontrole EU jih je ful strah komu ga bodo razdelili. Čeprav, če EU ugotovi kakršnokoli nepravilnost, ministrstva nimajo nobenih odgovornosti, ampak mora ves denar z obrestmi vred vrniti podjetje, četudi je nepravilnost nastala zaradi napačnega tolmačenja ministrstva. Kot sem že napisala, če ne ločijo med investicijami in stroški, če ne razumejo, da podjetje ne more vedeti za pet let vnaprej kateri raziskovalci bodo delali na projektu (delavci se namreč menjajo, eni prihajajo, drugi odhajajo), če jim ni jasno, da se računalniška oprema amortizira večinoma v treh letih in jim zato ne moreš zagotovit, da bo nek PC služil projektu najmanj 5 let (ker ga vsaka normalna firma prej zamenja), in še kup takih če-jev ... to pa vse zato, ker so v kontrolni enoti mulci in mule z dokončano fakulteto, ki podjetja od blizu še povohali niso, kaj da bi šele vedeli kaj pomeni za neko podjetje projekt vreden par mio €. Brezveze ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnična anekdota:

S sodelavcem sva se udeležila brezplačnega seminarja Kako pridobiti sredstva iz ESSR. Temeljito sva se pripravila in

Tudi sam sem imel namen obiskati seminar v cetrtek, ni mi zneslo, sedaj pa vidim, da nisem nic zamudil in kamen se mi je odvalil z srca .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem imel namen obiskati seminar v cetrtek, ni mi zneslo, sedaj pa vidim, da nisem nic zamudil in kamen se mi je odvalil z srca .)

Jah, ne vem, mogoče so se po enem letu kaj izboljšali :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a taka je ta reč s temi subvencijami...nikakva <_< zanimivo :hmm:

a je kdo od vas poslal kako tako vprašanje kaj za vraga se dela v tej komisiji vladi oziroma kakemu ministrstvu? a bi te kdo sploh šmirglal? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a taka je ta reč s temi subvencijami...nikakva <_< zanimivo  :hmm:

a je kdo od vas poslal kako tako vprašanje kaj za vraga se dela v tej komisiji vladi oziroma kakemu ministrstvu? a bi te kdo sploh šmirglal?  :hmm:

Sem bila pri njih ... :grim ... ni za v javnost :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še ustanovitev prve šolo za cuzanje subvencij počakam, pol pa zavežem culo in grem iskat drug svet. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEKAJ ZVEZDIC IZ SPLETNE STRANI MGja

Spoštovani,

dobrodošli na spletni strani Ministrstva za gospodarstvo!

Vsebine na naši spletni strani vsakodnevno dopolnjujemo. Hkrati pripravljamo tudi njeno prenovo, da bi bile informacije, ki jih obiskovalci iščete, čim preprosteje dosegljive. Če pa potrebujete informacijo, ki je ne najdete na spletu, nam svoje vprašanje lahko pošljete na elektronski naslov info.mg@gov.si. Odgovore na vprašanja, ki sodijo v pristojnost našega ministrstva, vam bomo poslali po elektronski pošti.

Splošna vprašanja v zvezi z delovanjem ESRR v Sloveniji, na katera ne boste našli odgovorov na posebnih spletnih straneh EU skladov, so dobrodošla po elektronski pošti na naslov: infoerdf.mg@gov.si.

Iskalnik trenutno ne deluje

Z objavo koristnih in uporabnih informacij na spletnih straneh pa želimo tako jaz kot moji sodelavci na ministrstvu prispevati k še hitrejšemu in učinkovitejšemu uresničevanju začrtane gospodarske politike, ki podpira rast slovenskega gospodarstva, in jo tako približati vodilnim delavcem in zaposlenim v podjetjih, posameznikom in drugim akterjem gospodarskega, družbenega in političnega odločanja (mag. Andrej Vizjak)

Koledar dogodkov

Sogovorniki

Ime bo objavljeno naknadno.

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POSREDNIŠKO TELO:

Ministrstvo za gospodarstvo

Projektna enota za Evropski sklad za regionalni razvoj

Kontaktni elektronski naslov: infoerdf.mg@gov.si :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!