Skoči na vsebino

Valentinove tezave


Diablo

Priporočene objave

quote:

Ni res tudi avtor objave lahko le to zbriše!

---

Legends may sleep, but they never die!

Če jo ne moderator prej zaklene.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

En kratek izsek iz pogovora:

Ghost_R1: bodi faca pa odpri temo VAlentinove težave ali akj podobnega hihihihihi

HAHAHAHAHA sem reko da sem provokator, pa malo se moramo šalit ne.

Prav zanimivo bi bilo kako Valentinovo socno prebrat! HAlo VAlentino kaj zaj še skos toto zeleno zadevo popravljaš???

Reči kako sočno!!!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Valentino ajde spravi se na en tecaj varne voznje ki jo organizira policija da se naucis pelat po cestah saj ves tisto "cesta ni dirkalisce"

Popravil/a - diablo on 05/04/2002 13:16:06

Pa kaj je s tabo človek? Jaz sem srečen da sem ostal "ŽIV" ti pa se norca delaš!!! Ne vem kaj si hoto s tem povedat "varna vožnja" mislim da jo ti rabiš... Nesreče se dogajajo in se vedno bodo, vsakega motorista nekje čaka prej ali slej. Pazi kaj govoriš, da se ti ne zgodi kaj hujšega kot se je meni!!!

Povem ti samo to, če bi se tebi zgodilo kaj podobnega "SE TI NE BI SMEJAL, KOT SI SE TI MENI" ampak bi ti pomagal...

http://racing.t35.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, postaja vroce...

Kakorkoli: neglede na zamere, na cesti bi ti vsak pomagal... vsaj jaz bi ti sigurno... pa upam, da je vse v redu s tabo, Valentino.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jaz bom raje od sedaj naprej tiho, vidim, da tu ni heca.

Predlagam pa, da vidva bojne sekire zakopata, ker to nima smisla. Ja saj vem, da sem jaz provociro, pa si nisem mislo, da je zadeva tako napeta. MAlo heca samo, nič osebnega velja za oba, iz moje strani.

Valentino mislim pa, da se ni bil namen, se norca delat iz tega, da si padel, ker mislim da to dobeden dobenemu ne želi, vsaj med nami motorisi ne, ko pa tako vemo, da hudič hitro sam pride, zakaj bi ga še klicali.

Se opravičujem obema in upam, da bosta nehala, seveda šalita se lahko, vendar ne se pa kregat ono zares.

Moje skromno mnenje.

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako imenovani "SMEH" sem opazil samo pri Ghost_R1 in še nekaterih članih, če misliš da sem napisal kaj ponižijočega boš pa že sam prebral. Izraz "CESTA NI DIRKALIŠČE" pa verjetno sam poznaš saj te spremlja na tvoji DOMAČI STRANI in v PROFILU.

Varna vožnja (spretnostna vožnja)katero organizira policija na začetku motoristične sezonenpa sigurno nebi škodila nobenemu motoristu pa naj bo še tako izkušen kakor si ti.

Zaradi mene pa lahko delaš na cesti kaj hočeš samo da ostalih udeležencev ne ogrožaš

Ghost_R1 mater kaj si zakuho

C-YA IN HELL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diablo za sebe se brigaj, boš mel kaj za delat!!! Pa da še eno provokacijo preberem na motosvetu, ki cilja na mene seveda iz tvoje strani, ti bom brez besed naredo sončne špegle, ki si jih dva tedna neš mogo dol vzet!

Lepo ti rečem ne seri...ker te mam puni kurac!!!

http://racing.t35.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Diablo za sebe se brigaj, boš mel kaj za delat!!! Pa da še eno provokacijo preberem na motosvetu, ki cilja na mene seveda iz tvoje strani, ti bom brez besed naredo sončne špegle, ki si jih dva tedna neš mogo dol vzet!

Lepo ti rečem ne seri...ker te mam puni kurac!!!

http://racing.t35.com

Eintopf schmeckt immer!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Lepo ti rečem ne seri...ker te mam puni kurac!!!

Is it love???

Ne fantje, resno.....mir mejte.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valentina je nekje neslo iz ceste. OK, smo ugotovili, da se to lahko vsakemu zgodi.

Radovednost: Valentino, če si pri volji, napiši kaj in kako je bilo?

S teboj je očitno vse v redu, kako se je končalo za motocikel?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lepo ti rečem ne seri...ker te mam puni kurac!!!

Halo vidva zaj pa nehajta. Vse skupaj je moja krivda, ker sem provociro, pa ne bi če bi vedo, da sta na taki bojni nogi. Mislim, da nima smisla, da se med sabo prepiramo, saj smo sami motoristi in si med seboj moramo pomagat, če se ne da, si pa slabega ne smemo želet.

Nesreča nikoli ne počiva in ni potrebe, da se med seboj prepiramo, že tako smo ogrožena vrsta.

Vidva pa pokopajta bojno sekiro, saj je normalno, da ima vsak svoje poglede na določene stvari, enim je všeč to drugim drugo, kam bi pa prišli, če bi bilo vsem vse všeč.

Sicer pa OBA NEHAJTA drugače bom obema dal .

Gremo raje na kaki drink, pa kako bejbo ob živce spravit jeeeeeeeee.

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duh ni tvoja krivda!!! Diablo se je na kraju nesreče smejal, ko je mojemu frendu po telefonu razlagal nesrečen dogodek... Mislim, da tu ni nič smešnega in opravičila tudi ne! Očitno mi pač privošči??? Sicer pa se ne bom s takimi froci obremenjeval!!!

Saj pravim, eno tako še......pa bo dobo

http://racing.t35.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kraju nesreče se kolikor jaz vem ni nihče smejal, prvo na kaj smo pomislili je bilo tvoje zdravje, nato smo še imeli problem z GREGSOM ker mu je crknil motor (KOBILICA ). Kasneje sem te itak poklico ker me je zanimalo če je vse OK (si bil kar dobre volje kao da se ni nič zgodilo). Glede frenda kateri je slučajno iz moje familije sva se pač malo pošalila ker tebi tako ali tako nič ni bilo. Kakšno verzijo ti je pa on povedo in kako si jo še ti dodatno napihnil pa nimam pojma.

C-YA IN HELL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js kot neprizadet in pojma nimam za kaj gre pravim pomirite strasti in gremo rajš na motor..( ko bo lepš vreme)

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Diablo..tih bod, k bos tepen.

Ce bo fight, moram bit zraven.

Zarja

Zarja nena rovociraj, bomo meli fajt , se bomo za tebe tepli, kiri te bo lahk naučil po zadjem peljat. jaja pol pa bš mogla malo odslužit

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Diablo..tih bod, k bos tepen.

Ce bo fight, moram bit zraven.

Zarja

the size of the dog in the fight does not matter,the size of the fight in the dog matters.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!