Skoči na vsebino

Wheely - po t´zadni gumi


Matex_46

Priporočene objave

:hmm:  hm, sam je velika razlika med tem da ga rukneš na sprednjo, kot pa da se pelješ po sprednji  <_<  :)  prpelat 20kmh pa stisnt bremzo pa cuknit ni težko, večja umetnost je prpeljat cca. 70kmh pa se po sprednji peljat vsaj 5metrov  :)  :hmm:  z DNAjem mi je ratvalo par metrov, dokler nisem vilic zjeb* zarad tega  :blush:  :lol:

drugače pa bv met kakšne inštrukcije za stunte, treba je trenirat pa seveda pričakvat mal več stroškov za kakšne dele in vzdrževanje (bremze, plastike :(  semeringi pri vilcah....)

Poznam lastnika in motor sem bil 2.lastnik!In ce ne verjames ti lahk poslem video in bos vido da se pelja po prvi in ne da se samo vstavi!Sploh pa ni taka umetnost se pelat po prvi pa tudi ni velike razlike se vstavit ali pa peljat-razen za tistega ki ga ni dosti v hlacah!Jst predn sem ga prodal mal vec sprobaval kot prej in sem se pelo od 80km/h do nule!

Ce hoces video mi posli pm pa ti ga poslem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošiljam vam homemade video, moja runnerca in jaz po zadnji gumi. :BUA: :BUA:

Vem sem malce nespreten glede tega, nočem takoj razbiti motor.

Opišite napake in pravilno tehniko, da bom vedel, kaj je prav in kaj ni. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: Prenos mi ni uspel, imam v dmg fileu in ne potegne skozi. Zgleda, da ne podpira. Vseeno wheely je bil iz mesta, start, in je trajal le nekaj stotink :blush: , brez veze, kako dvignit runnerco med vožnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam lastnika in motor sem bil 2.lastnik!In ce ne verjames ti lahk poslem video in bos vido da se pelja po prvi in ne da se samo vstavi!Sploh pa ni taka umetnost se pelat po prvi pa tudi ni velike razlike se vstavit ali pa peljat-razen za tistega ki ga ni dosti v hlacah!Jst predn sem ga prodal mal vec sprobaval kot prej in sem se pelo od 80km/h do nule!

Ce hoces video mi posli pm pa ti ga poslem!

alo se spomiš pri tebi takrat doli ko sma šla na kopanje. takrat sem imel malo več sreče kot znanja. z 125ko sem se dvignil na prednjo pri 140 na uro. in sem se peljal dokler ni hitrost padla na 30-40 nevem več napamet. vglavnem takrat mi je res gratalo. zaj pa je rska na sevisu in še ima namen biti najmanj do naslednjega tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo se spomiš pri tebi takrat doli ko sma šla na kopanje. takrat sem imel malo več sreče kot znanja. z 125ko sem se dvignil na prednjo pri 140 na uro. in sem se peljal dokler ni hitrost padla na 30-40 nevem več napamet. vglavnem takrat mi je res gratalo. zaj pa je rska na sevisu in še ima namen biti najmanj do naslednjega tedna.

Vem da si naenkrat bil mim mene z zadno kolo v lufto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm hotu glih jst načet to temo k se tut učum po zadni. Mam Aprilio rs 50 in ga dvginm lohk brez problema med vožnjo ampak nikakor ne morm dobit ravnotežja (levo desno) zadno bremzo sm ze ufuru tko da na hrbet ne bom sou. A sm jst tok lesen al je mozno da k je mal kriv gistel da ne gre postran al pa kej druzga. Al morm res sam tok drkat? Sori k sm se ga nastulu.

tnx ait

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bole, s kje si ti? Kako pa RS 50 spraviš na zadnjo med vožnjo? Saj je ta motor še težji, ker ma prenost teže na sprednji strani. Kako to, da meni ne uspe. Danes sem spet videl modela na skuterju po t´zadni gumi.

WTF?

Jaz tudi hočem wheely . :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Dajte no. Gremo zdaj vsi skupaj ena, dva tri štiri, pet ........................ bwahahahah. Zdaj pa resno, ker že postajam razdražen. :angry2: :angry2: :angry2:

Mogoče kdo bolje pozna Lipnika, lahko bi on kaj dodal iz svoje "perfektne" tehnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lipnik bi ti dal velik teoretičnga znanja, natrenirat bi pa mogu sam :hmm: tud ns je on že uču vozt po zadnji, pa nben niti prbližn ne zna tok k on :worship:

kot je Bole napisov se dogaja da padeš vstran, zato je treba wheelie izvajat tko da ga pri hitrosti cca 30kmh al pa več vržeš na zadnga, z nogam pol lažje loviš ravnotežje levo desno. ker če pa z mesta štartaš na tazadnga maš premal hitrosti in te velik hitrej prekipa na stran :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogi, daj Lipnika poklič, naj gre na forum in končno obrazloži teoretični del.

Lipnik vse spravi na zadnjo gumo tud tomosakija, nič ni nemogoče.

Saj samo kako dvigneš skuter pri 30 km / h. Pogi, ti ( saj lahko tikam? ) znaš po zadnji gumi s skuterjem? Kako se je pa Lipnik naučil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups lolek jst sr50 ne rs :oops: u glavnm u tem je problem ja da ga lohk dvign sam takrt k mu obrati čist padejo in da pol cukne to je pa tm pr ene 20 in je res mal premal da bi naravnost držu čeprou sm tut vidu modele sam ok men še ne rata zaenkrat. Drgač se pa strinjam use se da na zadno dt tomosa sploh ni tok problem sploh pa ce mas ksn kilogram vec :) Tut jst bi rd od Benota del slisu k sm ga enkrat gledu na zboru v lj konc res :worship:

jst bom dau dj full lahke valčke notr mejbi bo laži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomos gre u izi po tazadnmu samo znt morš (še posebi pomaga močna mašina (v mislih mam E90 :D ))...drgač pa jst sm probavov pa mi nekako ne ratuje....pa sm raj nehov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, po kaki logiki bi blo lažje z rsko, ki ima direkt vso težo spredaj...

mam rsko pa skuta, z skutom gre na zadnjo čist enostavno pa mam samo na easy predelanega, rska pa skoraj komplet mhr80 predelava pa negre tako zlahka na zadnjega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je komu to ratal s tomosom? Je to sploh mogoče (recimo z btjem, atxom, alpa štirko)? :D

Sem mel stirko pa je fajn sla po zadnem,mel sem pa not 40l pa doma naret auspuh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja iz lj mal naprej od črnuč prej sm biu iz jarš še prej pa iz štepanca :)

Ja u bistvu nimam nč sam eno sklopko k sploh ne vem kero sam je huda tko kao sportska neki :OK: pa valčke mam mislm da 2.7 al kok sm že pozabu pa zx-a sfukanga drgač pa nč kej posebi.

Ti se sam čim bl nazaj used pa pogrunti kdaj ti motor nejbl potegne pa balanco dvignt kr ornk jst k sm se začeu drkat so me prou roke drug dan bolele. Aja vilce boš pa sfuku u nulo jst sm jih

Pa nadrki zadno bremzo...nežno kokr žensko :P hehe

Aja uprašanje za une k znate pr kok prbližn ga dvignete jst ga tm okol 20 mogoče mn in nikakor ne morm ujet ravntežja?

a bi mogu hitrej al morm sam drkat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: RS 125 sem mislil!!!!!!!!!!!! Več moči ima zato ( PO LOGIKI ), bi lahko sklepal, da se lažje dvigne ( motor, da se razumemo :D ).

Bole, jz sm iz Štepanjskega naselja, kaj, če bi se kdaj kje zmenil in bi ti to meni malce pokazal? Lahko kje na Rudniku, kjer je prost parking ali pa v nedeljo v BTC -ju. Kako naj dobim občutek za bremzo, če ga sploh ne dvigne ( moto, da se razumemo :D ).

Dovolj s perverznimi besedami. :kva2: :lol: :lol1: :kva2: :kva2:

Sam še mastrubirat za ravnotežje. PHHH. " kaj pa men, k se mi ne dvigne?" :slap: :lol: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej samo hec :P ampak vse kaj je blo tu napisano je res cuknes ga ko mam motor najvecji pospesek, zadnja bremza da ga nebi prevec nazaj dvignilo, pol pa ravnotezje drzat...zaj pa je treba samo trenirat....ampak po mojem skoda skuterja samo vilce zjebes .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ćez koliko časa so pa vilice uničene? Saj, tako ali tako mislim naslednjo sezono skuter prodat. Najbolje je, če ga prodam neki ženski, p mi še vilc ni potrebno menjat, samo rečem je, da je to super športen skuter - nalepim polini nalepke, Leo Vince, čeprov imam originalen "auspuh", the doctor, pa 46 številko, pa je skuter prodan). P itak "babe" ne vejo kaj dosti o teh zadevah, tako da......... :devil: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ).

Kaj je pa boljša osnova za vožnjo po zadnji gumi, 125 cc ali 50 cc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je tudi pri stoppieju , namvreč moja sprednja guma je močno obrabljena in zavore so tudi že malce na drugi strani, bo vseeno šlo, ne dobim sunka, da bi se zadnji del dvignil. Kaj naj storim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!