Skoči na vsebino

EUROBASKET 2005


Rude Boy

Priporočene objave

bravo fantje :OK:

aja pa med gledalci sem vidu Godfather-ja....s svojo rdečo frizuro :afro1: in fotoaparatom za vratom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto in endeljo dvakrat videl godfatherja na TV (oranžna frizura, fotoaparat z ooobjektivom in nekaj dam na njegovi levi)?

Ali si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam upam, bodo nasi moral nasekat srbe sele v finalu, k to bi bil nor finale.

Drugac pa, sodniki so :SS , ceprav tale na tekmi s Francijo, je bil kr mal na nasi strani :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2:  :yea2:  :yea2: Grem 99,9%  16-18.9 :yea2:  :yea2:  :yea2:

res si bil sem te kr ene 4x vidla ko te je kamera ujela sicer pa kaj ne bi opazila te krvavo rdeče barve las in un kanon za vratom na črno beli kombinaciji majce in roza hlač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto in endeljo dvakrat videl godfatherja na TV (oranžna frizura, fotoaparat z ooobjektivom in nekaj dam na njegovi levi)?

Ali si bil ti?

:OK: :OK: :OK: :OK:

Bil bil ej fantje bilo je noroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo vsega skupaj sem v treh dneh spal ene 5 urc.Navijanje je bilo zelo športno nobenih neumnosti razen pri tekmi z Grki je par plastike in papirja letelo na parket zaradi sodnikov.Domov prišel danes ob 6 in spal do zdaj.

Slike takšne in drugačne sledijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!