Skoči na vsebino

EUROBASKET 2005


Rude Boy

Priporočene objave

Jaz ne gledam več!!!

Je pa sramota, če izgubimo!!!

Nemci so prav gotovo najslabša ekipa, ki je prišla do sem. In če njih ne moremo premagati naj gre vse skup lepo v ku... :angry2:

Hvala bogu, da nisem šel v BG!!!

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To dobis na evropskem prvenstvu v yahvalo ce si prvi v skupini-4 dni pocitka. Po Rusiji in Litvi (obe reprezentanci brez poraza) sta tudi že izgubili v četrtfinalu. Verjetno bo to uspelo tudi Španiji.

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R.I.P  :SS

Sramota  :cry:

Ni sramota to za tako mejhno državo, kot smo mi, ki smo bili edini neporaženi v predtekmovanju.

Pač, za vse je razočaranje, saj smo dobili apetite, ampak tako je v športu: so zmage in porazi, je pa tudi nervoza, ki so jo naši fantje sigurno občutili ob tem zgodovinskem uspehu - preboj v četrt finale. Tudi 5. oz. 6. mesto je lep dosežek za majhno Slovenijo v objemu večjih Evropskih držav.

Bravo fantje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda za neizkoriščeno priložnost....upam da se bojo do jutri pobrali in zamagali ter si zagotovili nastop na svetovnem in naslednjem evropskem prvenstvu :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ampak je sramota! Ampak mogoče res ne samo zaradi te tekme, ampak nasplošno zaradi svojih iger v več športih. Posamezniki so že prej bili odlični, ekipa pa je igrala zanič! (do sedaj nikoli boljši ko 10). Sedaj dobimo najlažjega nasprotnika ampak mu očitno po karakterju (mentalno) nismo dorasli!

Posamezniki skupno gledano so ziher dosti boljši kot Nemci. Iz igre in tudi proste mete pa so danes metali tako, kot če bi jaz igral in metal. Zadeli niso nič!!! Poraz so si zaslužili!!!

Jaz pa sem zaradi njih danes pustil ostale načrte in sem jih gledal :slap: . Samo toliko, da sem se znerviral in lahko grem spat!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: ja, ja ich bin dirk nowicky

ja main bauch ist aus bier und kopf aus whisky :yea2:

ja i ti smo balkan boy :yea1:

ja i ti smrdimo na znoj :yea1:

dada, da ...tehno, tehno...

jedno te isto, jedno te isto :yea2: :whistle:

cro pop slo disko :yea2: B)

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: takih jih ne poznam :cry: brez besed

Pa kaj jih nisi še nikoli gledal???

Jest jih ne poznam drugačne, kot so bili včeraj-igre iz predtekmovanja pa zgleda, da so od nekoga prekopirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj jih nisi še nikoli gledal???

Jest jih ne poznam drugačne, kot so bili včeraj-igre iz predtekmovanja pa zgleda, da so od nekoga prekopirali.

:worship: :oops: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igra kot igra, maš dober in slab dan ampak SRAMOTA ZA PUBLIKO, 8000 SLOVENCEV NAJ BI BILO V DVORANI PA JIH RAZEN PRVI 2 MINUTI NITI SLIŠAL NISI!!!!!! :angry2: :SS :SS :SS :SS

KURC PA TAKA PUBLIKA KO NAVIJA SAMO KO GRE EKIPI, KO PA EKIPA RABI PODPORO PA VSI TIHO! :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

zgleda so vsi šli dol samo žret pa pit, košarka pa samo izgovor :BUA: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igra kot igra, maš dober in slab dan ampak SRAMOTA ZA PUBLIKO, 8000 SLOVENCEV NAJ BI BILO V DVORANI PA JIH RAZEN PRVI 2 MINUTI NITI SLIŠAL NISI!!!!!!  :angry2:  :SS  :SS  :SS  :SS

KURC PA TAKA PUBLIKA KO NAVIJA SAMO KO GRE EKIPI, KO PA EKIPA RABI PODPORO PA VSI TIHO!  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

zgleda so vsi šli dol samo žret pa pit, košarka pa samo izgovor  :BUA:  :angry:

Jep, na žalost imaš prav ... od unih, ko so šli dol jih je pa še tretjina po kafičih tekmo spremljala :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo fantje :yea1: , svaka čast :OK: da ste nabil Hrvate, čeprav kr mal sočustvujem s Hrvati, ker so jih sodniki včeraj tko zaj.... Po mojem mnenju sploh ne bi smelo bit podaljškov in bi mogla CRO igrat dons v polfinalu.

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!